Каталог товарів

Запитання-Відповіді

Запитання та відповіді від магазину electro100.com.ua!


Запитання та відповіді по стабілізаторах напруги.

Яке призначення стабілізатора напруги?
Призначення стабілізатора напруги - захищати обладнання що підключено до нього.
Як відбувається захист обладнання?
Захист обладнання стабілізатором напруги полягає в тому що, він автоматично підтримує безпечну вихідну напругу в заданих межах, в той час, коли вхідна напруга може змінюватись в широкому діапазоні, наприклад з 145 Вольт до 255 Вольт.
Чи можна використовувати замість стабілізатора напруги звичайний трансформатор?
Якщо там де Ви мешкаєте вхідна напруга не змінюється стрибкоподібно, а завжди є занижена або завищена - тоді є сенс використовувати звичайний трансформатор.
Чим відрізняється звичайний трансформатор від стабілізатора напруги?
Звичайний трансформатор має ручне керування, тому Вам доведеться постійно підрегульовувати вихідну напругу щоб вона не перевищувала 240 Вольт та не була меншою за 200 Вольт а стабілізатор напруги - це автоматичний прилад що слідкує за рівнем вхідної напруги самостійно.
На що слід звертати увагу при виборі стабілізатора напруги?
При виборі стабілізатора напруги слід чітко знати: кількість фаз які потрібно захищати, потужність усіх побутових приладів які можуть бути ввімкненні одночасно та діапазон зміни вхідної напруги. Решта данних, таких як: точність стабілізації вихідної напруги, умови експлуатації, маса та габарити, теж важливі при виборі моделі але вони залежать від перших показників.


У Вас залишилися питання?

На все відповімо!


Де ми знаходимося?

м. Львів вулиця Зелена 238