Стабілізатори напруги Voltok

Знайдено: 1 - 24 з 36 товарів

Стабілізатори Voltok – надійність роботи електрообладнання, провірена десятиліттям


Стабілізатори Voltok відрізняються від однотипних моделей інших виробників своєю високою якістю збірки, а також наявністю надійних комплектуючих деталей механізму. Напевно саме тому вони займають лідируючі позиції в списку найбільш затребуваних стабілізаторів України за останні роки. Ці апарати виготовляються в Україні, не тільки на території нашої країни, але також йдуть і на експорт. Інтернет-магазин «electro100» є офіційним дистриб’ютором приладів нормалізації напруги від виробника ВОЛЬТОК для побутового та промислового обладнання. Саме тут виз можете придбати якісні моделі стабілізаторів по доступним цінам та гарантією.

Особливості та види стабілізаторів ВОЛЬТОК

Виробник симісторних - стабілізаторів напруги Voltok випускає кілька серій сімісторних стабілізаторів, а саме:

  • Voltok Basiс розрахований на 9 ступенів стабілізації. Ці прилади більш бюджетні і призначені для квартир, офісів, будинків.
  • Voltok Safe розрахований на 12 ступенів стабілізації. Це середній клас моделей стабілізаторів напруги, що можуть бути використані як в приватному будинку так і на підприємстві.
  • Voltok Grand розрахований на 16 ступенів стабілізації. Моделі даної серії – це стабілізатори класу «преміум», призначені як для професійного медичного обладнання, так і для звичаних електроприладів на виробництвах чи офісах.

У всіх апаратів є прототипи з модифікацією W plus, які характеризуються значно розширеним діапазоном. Аналогічно існують серії Voltok Basiс plus (Вольток Бейсік плюс), Voltok Safe plus (Вольток Сейф плюс) і Voltok Grand plus (Вольток Гранд плюс).
Найбільшим попитом серед моделей стабілізаторів ВОЛЬТОК є прилади нормалізації напруги на 9 і 11 кіловат, які підходять для квартири, приватного будинку або офісу. Апарати,  які розраховані на 15 і 18 кіловат, чудово підходять для котеджей або приватних будинків  з великою кількістю побутової техніки.

Ознайомитись з асортиментом стабілізаторів ВОЛЬТОК ви можете на сайті магазину «electro100». В разі, якщо ви не можете визначитись з вибором моделі – зателефонуйте нам, і наші менеджери швидко підберуть найбільш оптимальний варіант саме під ваші вимоги.