Стабілізатори напруги Voltok

Знайдено: 1 - 24 з 36 товарів

Інтернет магазин електротехніки електро100 пропонує Вашій увазі стабілізатори напруги Voltok від українського виробника. Voltok, м. Маріуполь, випускає потужні стабілізатори напруги в шести серіях:
- Basic
- Basiс plus
- Safe
- Safe plus
- Grand
- Grand plus
Дані шість серій розраховані на 9, 12, 16 ступенів стабілізації.


Якщо говорити про зовнішній вигляд стабілізаторів напруги Voltok то ось короткий опис після першого враження: стильний та красивий апарат з цифровим інформаційним дисплеєм, кнопка для перемикання режимів роботи дисплеєм розташована безпосередньо біля цього дисплея, в нижній частині є чотири прорезинені високі ніжки для того випадку коли стабілізатор експлуатуватиметься на підлозі, кулер теж внизу між цими ніжками (в серії Basic та Basiс plus вентилятор знаходиться зверху, біля клемної колодки), по боках є звичайні вентиляційні отвори. Клемна колодка та автоматика розташована на верхній панелі стабілізатора.


Якщо говорити про внутрішню архітектуру, то стабілізатори напруги між собою всередині схематично схожі, але різниця є!
А тепер коротко детальніше про конструктивні відмінності:
Відмінність перша. Якщо порівнювати між собою стабілізатори з різних серій одної потужності, то побачимо, що фізичні розміри трансформаторів різні. Офіційний виробник Voltok пояснює це тим що серія Basic та Basiс plus це бюджетні моделі, тому вони менше за все тримаюиь перегруз. Safe - середня лінійка, де трансформатор в два рази більший від Basiс . Grand - має трансформатор ще більшний ніж в Safe.
Відмінність друга. В кожної серії стабілізаторів різна кількість обмоток трансформатора. Basic має шість виводів і 9 ступей, Safe має сім виводів і 12 ступеней, Grand має вісім виводів і 16 ступеней.
Відмінність третя. Плати керування однакові по схемотехніці але різні по комплектації. Тобто в Basic та Basiс plus сама проста комплектація у Grand сама висока і дорога комплектація.
Відмінність четверта. Можливість переходу з режиму «Стабілізація» в режим «Транзит» в моделі Basic відбувається через реле. В старших моделях стоїть механічний перемикач.
Відмінність п’ята. Датчики струму є в серіях Safe та Grand. Датчик струму – організовує захист по короткому замиканню. Коли є витоки струму або ж іскрять розетки чи самі прилади, то по датчику струму буде спрацьовувати захист по короткому замиканню плюс по дисплею стабілізатора напруги можна відслідковувати параметри потужності та струму що споживаються електроприладами в даний момент.
Відмінність шоста, конструктивна. Вентилятор в Basic знаходиться у верхній частині корпусу і працює на видув повітря а в старших серіях Safe та Grand в нижній частині корпусу і працює на всмоктування щоб більш ефективно виконувалось обдування силового трансформатора.


А що спільного в шести серіях від Voltok?
- Радіатори охолодження однакові: форма, розміри, маса.
- Ключі ixys (нагадую, що порівнюємо різні серії однакової потужності, ключі ідентичні в шести серіях; автор electro100).
- Варістори по входу та виходу.
- Конденсаторний фільтр.
- Блоки живлення для плати керування.

         стабілізатор напруги Voltok Basic  стабілізатор напруги Voltok Safe

На фотографіях показані моделі Voltok Basiс SRK9-9000 та Voltok Safe SRK12-9000 які висять у виставковому залі інтернет магазину electro100.com.ua. Запрошуємо відвідати наші торгові площі у м.Львів, вул.Зелена 238 та купити стабілізатори напруги для будику, офісу, квартири!