Реле напруги/струму VА-40A DIN

Бренд: DigiTOP
Номер: di-19193
725
652

Виробник: DigiTOP(Україна)
Ступінь захисту: IP 20

Функція: Захист від короткого замикання
Функція: Захист від перенапруги
Нижній  поріг вхідної напруги: 120 - 270 В
Верхній поріг вхідної напруги: 210 - 270 В

Деталі

ОПИС ТОВАРУ
Серія VA-protector - інноваційний розвиток серії Vp-protector.
Реле напруги (Пристрої захисту по напрузі) призначені для відключення підключеного електрообладнання, систем освітлення та побутової техніки в разі виникнення «стрибка» напруги, що запобігає їх вихід з ладу і продовжує термін експлуатації. Установка - на DIN-рейку у вхідному щиті на квартиру, будинок, дачу, офіс і тп .. Лінійка приладів перекриває всі можливі потреби побутових споживачів по потужності. Поєднує в собі функції 4-х приладів. Аналогів - немає.
Максимум безпеки, зручності і технологічності при розумному вкладенні.

Пристрій захисту постійно аналізує напругу в мережі і в разі виходу напруги за встановлені межі відбувається аварійне відключення споживачів. Для цього користувач встановлює верхню і нижню межі напруги та час, через яке РЕЛЕ НАПРУГИ підключить навантаження, після нормалізації напруги.

Затримка на включення необхідна для холодильників, кондиціонерів, для яких неприйнятні короткочасні відключення живлення.

Пристрої також відстежують споживаний струм підключеного навантаження. При перевищенні максимального струму (наприклад, короткого замикання) навантаження буде відключенн миттєво. Включення навантаження здійснюється кнопкою на передній панелі приладу по аналогії з вхідним автоматом.

Додаткове табло відображення споживаного струму вкаже на невимкнене навантаження і дозволить економити гроші користувачеві.

Відгуки клієнтів
Купив собі в квартиру, оскільки часто бувають перепади напруги. Кілька разів випробував, вся моя техніка в безпеці. Задоволений роботою цього реле і рекомендую його всім своїм друзям. Для дому незамінна річ.
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг