Трифазний стабілізатор напруги Reta ННСТ-3х35 кВт NORMIC (INFINEON) 165А

Номер: Reta-165n
130.900
4.675$
Є в наявності

Призначення: для захисту побутової техніки в котеджах, для захисту медичної техніки та апаратури в стоматологічних клініках та лікарнях, для захисту промислового обладнання, станків, компресорів та ін. приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 3х35 кВт або 3х165 А.   

            

«Оплата частинами» - можливість купити товар в розтрочку терміном до 6 місяців (детальніше на сайті Приватбанку: Перейти на сайт)

Детальніше
Супер розстрочка на 4 місяці" - можливість купити товар в розтрочку терміном до 36 місяців (детальніше на сайті Альфа банку: Перейти на сайт)

Детальніше
Відправка вантажу здійснюється, не раніше ніж на наступний день після оформлення кредиту. Доставка будь-яким перевізником.

Детальніше
На цей товар діє послуга безкоштовний монтаж від electro100 Безкоштовний монтаж можливий у великих містах України.

Детальніше
Вибір серії Reta NORMIC
Тип стабілізації Сімісторні
Кількість фаз 3
Вартість більше 25 000 грн.
Потужність,кВт. 50,0 - 150,0
Виконання Наземні
Кількість ступеней регулювання 12
Деталі

Характеристики Reta ННСТ-3x35,0 кВт NORMIC 165А

                          

Виробник: Reta (Україна)
Назва моделі: НОНС, Normic
Тип стабілізації: Сімісторний
Кількість фаз: Трифазні
Потужність: 3x35,0 кВт
Нижній поріг вх.напруги:  120 В
Верхній поріг вх.напруги: 278 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 2,3%
Діапазон стабілізації: 130 В - 258 В
Ступені регулювання: 12
Робоча частота: 50 Гц
Вхідний струм: 3х165 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Наземні
Висота: 
900 мм
Ширина:  790 мм
Глибина: 500 мм
Гарантія: 60 міс
Вага, не більше: 180,0 кг

  Трифазний стабілізатор напруги Reta ННСТ-3x35,0 кВт NORMIC 165А - це сімісторний електронний стабілізатор прилад призначений для експлуатації на виробництві для захисту промислового обладнання а також для захситу побутової техніки в приватних будинках.
  Конструктивно стабілізатор напруги популярної трифазної серії NORMIC складається з трьох однофазних сімісторних стабілізаторів напруги, які розташовані в спеціальних зйомних секціях. Тому показники на РК дисплеї на лицевій панелі ідентичні однофазному стабілізатору NORMIC побутової серії.
  Важливою характеристикою цього трифазного стабілізатора напруги NORMIC є кількість ступеней регулювання автотрансформаторм - 12. Це мінімальоно допустима кількість ступеней регулювання які забезпечують потрібну плавність та точність стабілізацї. Саме тому в моделях NORMIC ідеально забалансовані якість та ціна.
  Офіційни виробник - компанія «РЭТА» гарантує, що кожен виготовлений ними стабілізатор напруги, в тому числі і дана модель трифазного стабілізатра NORMIC - відповідають високим вимогам покупців та забезпечують стабільне живлення в трифазній мережі. Купуючи цей стабілізатор напруги, Ви залишитесь задоволенні його роботою! Купити Reta ННСТ-3x35,0 кВт NORMIC 165 можна в інтернет магазині електротехніки electro100. Ми надамо вичерпну консультацію по цій моделі та забезпечимо безкоштовну доставку на відділення Нової Пошти у Вашому місті.

  Купуйте стабілізатор напруги Reta ННСТ-3x35,0 кВт NORMIC 165А в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

Характеристики
Вибір серії Reta
NORMIC
Тип стабілізації
Сімісторні
Кількість фаз
3
Вартість
більше 25 000 грн.
Потужність,кВт.
50,0 - 150,0
Виконання
Наземні
Кількість ступеней регулювання
12
Customer Reviews
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг