Трифазний стабілізатор напруги Reta ННСТ-3х35 кВт BREEZE (INFINEON) 165А

Номер: re-19566
109.010
3.893,2$
Є в наявності

Призначення: для захисту побутової техніки в котеджах та будинках, для захисту промислового обладнання, станків, компресорів та ін. приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 3х35,0 кВт або 160 А.   

            

«Оплата частинами» - можливість купити товар в розтрочку терміном до 6 місяців (детальніше на сайті Приватбанку: Перейти на сайт)

Детальніше
Супер розстрочка на 4 місяці" - можливість купити товар в розтрочку терміном до 36 місяців (детальніше на сайті Альфа банку: Перейти на сайт)

Детальніше
Відправка вантажу здійснюється, не раніше ніж на наступний день після оформлення кредиту. Доставка будь-яким перевізником.

Детальніше
На цей товар діє послуга безкоштовний монтаж від electro100 Безкоштовний монтаж можливий у великих містах України.

Детальніше
Вибір серії Reta BREEZE
Тип стабілізації Сімісторні
Кількість фаз 3
Вартість більше 25 000 грн.
Потужність,кВт. 50,0 - 150,0
Виконання Наземні
Кількість ступеней регулювання 9
Деталі

Характеристики Reta ННСТ-3х35 кВт BREEZE (INFINEON) 165А

                           

Виробник: Reta (Україна)
Назва моделі: НОНС, Breeze
Тип стабілізації: Сімісторний
Кількість фаз: Трифазні
Потужність: 3х35,0 кВт
Нижній поріг вх.напруги:  120 В
Верхній поріг вх.напруги: 278 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 3,5%
Діапазон стабілізації: 130 В - 258 В
Ступені регулювання: 9
Робоча частота: 50 Гц
Вхідний струм: 160 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Наземні
Висота: 
900 мм
Ширина:  790 мм
Глибина: 205 мм
Гарантія: 500 міс
Вага, не більше: 180,0 кг

Що варто знати про трифазний стабілізатор напруги Reta ННСТ-3х35 кВт BREEZE (INFINEON) 165А?

  Трифазний стабілізатор напруги Reta ННСТ-3х35 кВт BREEZE (INFINEON) 165А, сімісторного типу, слід використовувати для живлення стабілізованою трифазною напругою побутової та офісної техніки в котеджах та будинках. Функціонально стабілізатор напруги виконаний в форматі напольної стійки що значно спрощує процес його підключення до трифазної електомережі. Трифазний стабілізатор напруги від офіційного україньского виробника Рета серії BREEZE складається з трьох однофазних модулів кожен з яких відносно легко монтується чи демонтується.

  В моделі ННСТ-3х35 кВт використовуються тиристори INFINEON. Це аналог силових модулів SEMIKRON. Силові тиристори відіграють роль ключів та комутують потужне навантаження. В цьому стабілізаторі тиристори INFINEON конструктивно знаходятся в одному модулі і з'єднані зустрічно-паралельно. Таким чином отримуємо один симісторний модуль (а всього їх тут 9). Це дає значно більшу площу розсіювання тепла при протіканні перевантажувальних струмів.
Компанія Infineon Technologies, Німеччина - це один з лідерів на ринку напівпровідникового виробництва тиристорів.

  Дана модель виконана, в акуратному металевому корпусі з якісним порошковим покриттям сірого кольору, розрахована на цілодобий режим роботи та повинна експлуатуватись в закритому опалювальному приміщенні.

  Стабілізатори напруги серії Breeze це автоматичні, електронні 9-ти ступеневі регулятори напруги з кроком +-7,5В (+-3,5%). Такої точності, зазвичай, достатньо для переважної більшості побутових приладів та навіть деяких типів приладів промислового призначення.
На передній панелі корпуса трифазного стабілізатора напруги Reta ННСТ-3х35 кВт BREEZE (INFINEON) 165А, розташовані три цифрових індикатори на чотири розряди кожний. Цифрові індикатори можуть відображати: вхідну напругу, вихідну напругу, споживану потужность, аварійні режими роботи. На бокових панелях розташовані ручки внутрішнього типу для переміщення стабілізатора та вентилятори для охолодження внутрішнього простору корпуса.

  Апарат, забезпечений захистом від підвищеної напруги, перегріву, перевантаження і короткого замикання та в обовязковому порядку комплектується високоякісними компонентами які пройшли численні перевірки перед зборкою. Трифазний стабілізатор має точне керування, високу швидкість реакції на зміну вхідної напруги. Останній параметр є особливо важливим, оскільки від нього залежить функціонування дорогущої побутової техніки чи обладнання на промислових об'єктах. 

  Офіційний виробник ТОВ "Внедренческая фирма "РЭТА" гарантує, що уся продукція сертифікована та зареєстрована в системі УкрСЕПРО, на відповідність технічним умовам та стандартам ТУ У 13481596.001-95.

  Купуйте трифазний стабілізатор напруги Reta ННСТ-3х35 кВт BREEZE (INFINEON) 165А в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

Характеристики
Вибір серії Reta
BREEZE
Тип стабілізації
Сімісторні
Кількість фаз
3
Вартість
більше 25 000 грн.
Потужність,кВт.
50,0 - 150,0
Виконання
Наземні
Кількість ступеней регулювання
9
Customer Reviews
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг