Трифазні джерела безперебійного живлення

Знайдено: 1 - 10 з 10 товарів

Трифазні ДБЖ

Промислова трифазна мережа використовуєсть для живлення трифазного промислового обладнанняхфазного (електродвигуни, потужні компютери та ін.), розрахованого на напругу 3х380 В та однофазних споживачів що працюють від 220 В.

Якщо Вам потрібно використовувати централізуовану систему безперебійного живлення потужністю 10-20 кВА та вище і при цьому Ви включите в однофазну мережу ДБЖ такої потужності, то виникне нерівномірне розподілення навантаження по фазам трьохфазної електромережі.

Якщо одна з фаз завантажена на 100 % потужності, а дві других фази не навантажені зовсім, то напруга в трифазній мережі буде не рівномірна по кожній фазі. Ви сильно навантаженій фазі напруга буде менша за номінал. А в слабо навантаженій фазі напруга буде більша за номінал. Це називається "перекос фаз".

Для того щоб цього уникнути, ДБЖ великої потужності (від 10 кВА) призначені для підключення в трьохфазну мережу. Діапазон потужностей 8-25 кВА - перехідний. Для такої перехідної потужності виготовляють:
однофазні ДБЖ
трифазні ДБЖ
трфазні ДБЖ з трифазним входом та однофазним виходом

Усі ДБЖ починаючи з 30 кВА мють трифазний вхід та трифазний вихід - тобто просто трифазні.

Трифазні ДБЖ мють і інші переваги над однофазними ДБЖ: наприклад вони ефективно розвантажують нейтральний провід від гармонік струму і сприяють безпечній та надійній роботі великих компютерних систем.пьютерных систем.
Трифазні ДБЖ будуються переважно по схемі з подвійним перетворенням.

          

На фото показані приклади монтажу які були виконані компанією Пульсар Лімітед. Це модель трифазного ДБЖ моделі Pulsar Cobalt 30XS (30kVA, 3Ф).