Трифазні джерела безперебійного живлення

Знайдено: 1 - 10 з 10 товарів

В чому особливість трифазних ДБЖ    


З огляду на технічну складність, лише деякі виробники випускають безперебійні пристрої на три фази. Складність полягає в тому, що джерело безперебійного живлення 380 Вольт повинен самостійно генерувати три окремі фази, із зсувом 120 градусів, щоб повністю відповідати параметрам стандартної трифазної електромережі.

Основні характеристики трифазних ДБЖ

Трифазні ДБЖ, представлені на сайті магазину «electro100» повинні володіти деякими властивостями, характерними для всіх моделей даної категорії:

  • трифазні безперебійні пристрої належать до класу on-line. Це означає, що загальний принцип роботи даних ДБЖ на 3 фази ідентичний до інших перетворювачів частоти.
  • Якщо трифазний ДБЖ переходить на живлення від акумуляторів (при неприпустимих мережевих коливаннях або в разі знеструмлення), то напруга відразу інвертується в необхідний нам сигнал 380В.
  • ДБЖ на 3 фази характеризуються високою потужністю (потужність може досягати 1000 кВт).
  • Трифазні безперебійні прилади мають високу напругу ланцюга постійного струму.
  • Трифазні ДБЖ мають широкий мережевий інтерфейс. Це пов'язано з тим, що ДБЖ на 3 фази також призначені для інтеграції в системи автоматизації.

Трифазні ДБЖ є виключно професійними пристроями преміум-класу. Їх ціна значно перевищує вартість джерел безперебійного живлення інших класів. Однак врахуйте, що за цю ціну ви отримуєте трифазний on-line ДБЖ з передовими технічними характеристиками, мережевими можливостями і безпрецедентним рівнем захисту чутливого обладнання від будь-яких поломок, які тільки можуть виникнути в мережі живлення.

Замовити по доступній ціні трифазний ДБЖ ви можете на сайті нашого магазину «electro100». Тут ви знайдете надійні та якісні безперебійні блоки  живлення як для побутової так і промислової електротехніки з гарантією та швидкою доставкою по Україні.