Cтабілізатори напруги Струм

Знайдено: 1 - 20 з 20 товарів

Стабілізатори Струм – сучасні та компактні прилади для нормалізації електромережі в вашому домі


Стабілізатори Струм вживають для підключення промислових і побутових приладів, потужність яких не більше 3000 Вт. Прилад допомагає вберегти ваше обладнання від різких перепадів напруги, яке негативно відображається на їхній роботі. Крім того, стабілізатор зможе підтримувати напругу на стабільному рівні в 220 В протягом всього часу своєї роботи.
Дане обладнання має захист від тривалих перевантажень і перегріву, а також індикацію рівня вихідної потужності і вхідного значення напруги. В експлуатації стабілізатори від даного виробника дуже прості - управління здійснюється за допомогою однієї кнопки. Ви навіть без особливих навичок роботи з подібними приладами, зможете розібратись як налаштувати пристрій. Ознайомитись з асортиментом стабілізаторів Струм ви можете на сайті магазину «
electro100».

Різновиди стабілізаторів

На сайті нашого магазину представлені наступні види пристроїв для стабілізації роботи електромережі:

  • Релейні: стр-300, буд-500, буд-750, буд-100 та інші. Ці пристрої невеликого розміру, мають широкий діапазон напруги на вході (у деяких моделей коливається в межах 100-280 В). Характеризуються низьким рівнем шуму, добре витримують перепади температури від +40 до -40 градусів Цельсія і перевантаження мережі в 110%.
  • Симісторні: СНТТ-7-12-Home, СНТТ-9-12-Home, СНТТ-7-12 Professional та інші. Замість реле для перемикання секцій силового трансформатора в стабілізаторах такого типу використовуються симістори. Основними перевагами даного типу електроприладів є швидкість реагування на зміну напруги, беззвучність роботи і широкий вибір моделей.

Магазин «electro100» - офіційний представник українських компаній, які займаються виготовленням та розробленням стабілізаторів багато років. Саме тут ви знайдете якісні та надійні прилади стабілізації з гарантією та по доступній ціні.