Стабілізатори напруги для виробництва

Знайдено: 1 - 24 з 436 товарів

Якісні стабілізатори – запорука довготривалої експлуатації техніки на вашому виробництві

Коли до мережі підключена величезна кількість електроприладів, то існує велика ймовірність стрибків напруги, яка викликана різкою зміною ступеня навантаження. Тож і не дивно, що в таких умовах є велика ймовірність виходу з ладу чутливого електрообладнання на різних підприємствах. На виробництві масштаби витрат, які можуть виникати при короткочасному відключенні - можуть бути глобальні. А якщо при цьому ще  вийде з ладу дороге обладнання?

Надати надійний та довготривалий захист для обладнання на виробництві здатні сучасні стабілізатори. В магазині «electro100» ви знайдете величезний вибір побутових та промислових стабілізаторів від відомих виробників, які можна купити з доставкою не тільки в Україні, а і за її межами.

Асортимент стабілізаторів для виробництва

Стабілізатор - це спеціальний регулятор, який призначений для нормалізації вхідної напруги.
Умовно конструкцію промислового стабілізатора можна розділити на силову частину і контролер, який обробляє сигнал з вхідного вольтметра.

Залежно від реалізації силової частини промислові стабілізатори можна розділити на два основних типи:

  • електронні. В ОСНВ лежить потужний силовий тороїдальний автотрансформатор. Завдання трансформатора полягає в перетворенні одного номіналу напруги в інший. Щоб з його допомогою змінювати напругу, потрібно якимось чином впливати на коефіцієнт трансформації, що залежить від співвідношення витків в первинній і вторинній обмотці. В електронних стабілізаторах для виробництва це реалізовано за допомогою поділу вторинної обмотки на ступені. При комутації тієї або іншої ступені відбувається зміна коефіцієнта трансформації і вихідної напруги. Дані моделі характеризуються високою надійністю. У силовій частині немає жодних складних електронних схем - лише автотрансформатор і напівпровідникові ключі, що працюють під управлінням мікроконтролера. Крім надійності, електронні стабілізатори для виробництва відрізняються високою швидкодією: з моменту фіксації відхилення напруги до його нормалізації проходить в середньому не більше 20 мс.
  • сервопривідні. Сенс сервопривідного способу регулювання також полягає в зміні коефіцієнта трансформації автотрансформатора. Різниця полягає лише в способі реалізації. Очевидними перевагами даних моделей є висока точність і плавність регулювання. Також варто відзначити, що ціна на сервопривідні регулятори є доступною для більшості жителів в України. Головна причина доступності - це відсутність в конструкції дорогих напівпровідникових ключів, які, по суті, замінює один сервомотор.

Вибір принципу регулювання промислового стабілізатора залежить від потреб конкретного обладнання та особливостей мережі живлення. Там, де різкі стрибки напруги не є рідкістю, електронний стабілізатор з його швидкодією буде ідеальним вибором. Сервопровідні моделі більше підходять для точного регулювання в більш-менш стабільних мережах. Хоча говорити, що при сильних коливаннях сервопріводний стабілізатор не захистить обладнання - не варто. Справа в тому, що амплітуда різких стрибків напруги зазвичай виходить за робочий діапазон стабілізації, через що стабілізатор даного принципу роботи замість регулювання здійснює своє захисне відключення.

Менеджери магазину «electro100» наддадуть необхідну консультацію і допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант промислового стабілізатора, який влаштує вас по всім параметрам. У нас широкий асортимент приладів для стабілізації від таких виробників, як Елекс, ЛВТ, Струм, Укртехнологія, Вольт, RETA і багатьох інших – за вигідною ціною та з доставкою по всій території України.