Стабілізатори напруги для телевізора

Знайдено: 1 - 24 з 52 товару

Стабілізатор напруги для телевізора або безпечна експлуатація прилада

Сучасний великодюймовий Smart-TV або звичайний невеликий телевізор може стати справжнім другом у Вашому домі. Він допомагає зібрати всю сімю ввечері в одній кімнаті і отримати приємні емоції від перегляду улюблених фільмів. Але нестабільна напруга в електромережі може вкоротити віку цьому пристрою. Стабілізатор напруги для телевізора подовжує строк експлуатації даного пристрою і зменшує кількість можливих несправностей.

Стабілізатор напруги для телевізора

Особливості пристроїв

Сучасні телевізори коштують десятки тисяч гривень. Не кожна людина може дозволити купувати його декілька разів на рік. А ті, хто можуть дозволити такі витрати, віддають перевагу один раз захистити техніку, аніж витрачати такі кошти.

Стабілізатори для телевізорів захищають техніку від можливих несправностей, викликаних перепадами напруги у мережі. Регулярні проблеми з мережею можуть зупинити роботу техніки вже після першого випадку.

Сучасні телевізори бувають або з рідкокристалічним монітором(LCD), або з плазменним. Потужність перших - у межах 100-200 Вт. Вони потребують встановлення стабілізатора напруги потужністю 300-500 Вт. Плазмові екрани мають потужність 200-300 Вт. Обираючи стабілізатор для них, треба віддавати перевагу пристроям потужністю 500, 750 або 1000 Вт.

Більша частина стабілізаторів для телевізора релейного типу. Вони мають потужний трансформатор, що знаходиться в електромагнітному полі. До їх переваг відносять:

  • Можливість працювати у широкому температурному діапазоні.
  • Витримують напругу, що у 2 рази перевищує нормальні значення.

Але релейні пристрої працюють із невеликим діапазоном потужностей пристроїв, та мають ненадійні контакти всередині. Середня ціна таких пристроїв - 800-1500 грн. Термін експлуатації - 3-5 років.

Ви також можете обрати стабілізатори для телевізорів  симисторного типу. Їх основою є напівпровідники, які вважаються більш надійними. До переваг приладів даного типу відносять:

  • Роботу із пристроями різних потужностей.
  • Миттєве реагування на різкий перепад напруги.
  • Термін експлуатації - 15-20 років.

Вартість таких стабілізаторів напруги може сягати 3000 - 5000 гривень. Вони набагато рідше, аніж релейні, мають несправності. А враховуючи термін їх експлуатації, такі пристрої виявляються більш економними, ніж дешеві варіанти.

Важливо! Значні коливання напруги зустрічаються рідко в повсякденному житті. Але навіть невеликі коливання в електромережі можуть вкоротити життя пристро на 5-7 років. Вже після кількох місяців експлуатації можна помітити погіршення якості зображення, рівня звуку або періодичні застигання трансляції.

Стабілізатор напруги для телевізора

Особливості придбання та отримання

Обрати стабілізатор напруги для телевізора Ви можетеу нашому магазині. Зателефонуйте нам за номером 067-292-81-14 або завітайте до нас за адресою вул. Зелена, буд. 238, що знаходиться у Львові. Ми з радістю допоможемо підібрати вам ліпший стабілізатор для Вашого телевізора. Просто повідомте нам модель і потужність пристрою і наші спеціалісти пропонують вам придбати оптимальний варіант.

Оплатити товар ви можете у момент придбання готівкою, або за допомогою безготівкового розрахунку. Жителі Львова також можуть замовити зручну доставку і безкоштовне підключення стабілізатора.

Ми розуміємо, що не всі наші покупці мають змогу приїхати до Львова за стабілізатором напруги, тому мешканцям інших міст ми відправляємо їх товари за допомогою транспортних компаній. Це може бути “Укрпошта”, “Інтайм” або “НоваПошта”. Просто оберіть місто, в якому ви хоче отримати товар та розташований біля Вас склад. Та вкажіть цю інформацію нашому менеджеру при оформленні замовлення.

Не втрачайте час, обирайте стабілізатор напруги для телевізору вже зараз!