Стабілізатори напруги для насосів

Знайдено: 1 - 24 з 450 товарів

Стабілізатори для насосів та насосних станцій з гарантією якості та по доступній ціні

Сьогодні, коли централізоване електропостачання не може похвалитися високою стабільністю, стабілізатори стали необхідною складовою для довготривалої і безвідмовної роботи електроприладів в нашому домі. Особливо це стосується насосів і насосних станцій. В даних системах основною складовою є двигун, робота якого безпосередньо пов’язана з параметрами електричного сигналу. При стрибках напруги, або низькому чи високому її рівні двигун починає працювати некоректно. Щоб позбутись від цієї проблеми вам досить встановити спеціальний прилад – стабілізатор. Магазин «electro100» пропонує широкий асортимент приладів нормалізації напруги для насосів та цілих станцій, які можна купити за досить низькими цінами з швидкою доставкою в України.

Як працює прилад для нормалізації напруги в мережі

Стабілізатор – це автоматичний регулятор, який нормалізує мережеві коливання, видаючи на виході стабільний електричний сигнал. Головною вимогою стабілізатора для насосів є його потужність, яка має бути більшою від сумарної потужності двигунів. Причина такої умови пов’язана з  наявністю високих пускових струмів. Хоча стабілізатори зазвичай мають певну перевантажувальну здатність, проте наші фахівці рекомендують придбати модель хоча б удвічі потужнішу від сумарної потужності двигунів вашої насосної системи.
Крім потужності стабілізатора для насосних станцій, обов'язково слід звертати увагу і на діапазон стабілізації
пристрою. Дана характеристика відображає те, наскільки серйозні коливання напруги пристрій для стабілізації здатний відрегулювати до номінального значення (для однофазної мережі – 220 В, і для трифазної – 380 В). Вихід за робочий діапазон призводить до захисного відключення стабілізатора, щоб не допустити подачу на споживача занадто високого чи низького рівня напруги.

Види стабілізаторів для насосів та насосних станцій

Для насосних станцій, як правило, встановлюють стабілізатори наступних видів:

  • сервоприводні пристрої стабілізації. Вони досить точні і здатні плавно регулювати напругу, проте їх швидкодія не підходить для роботи в мережах, які відрізняються вкрай високою нестабільністю;
  • ступінчасті пристрої стабілізації релейного і електронного типу. Дані моделі характеризуються своєю швидкодією, але точністю нажаль поступаються сервопривідного стабілізаторам. Електронні системи стабілізації більш найнадійніші через відсутність рухомих механічних деталей в своїй будові, однак і ціна на них значно вище.

Яку саме модель пристрою для нормалізації напруги замовити вибирати вам. В будь-якому випадку стабілізатор для насосної станції дозволить електродвигуну працювати стабільно незалежно від коливань в мережі живлення, що збільшить їх ефективність і продовжить термін експлуатації. Ознайомитись з асортиментом приладів стабілізації напруги для насосів та насосних станцій ви можете на сайті магазину «electro100». Тут ви знайдете якісні та надійні стабілізатори по демократичній ціні та з швидкою доставкою в Львів, Харків, Одесу та інші міста України.