Стабілізатори напруги для медичного обладнання

Знайдено: 1 - 24 з 342 товару

Стабілізатор – гарант надійності та безпечності медичної техніки

Про вартість медичної техніки, під час існування СРСР, ніхто особливо не замислювався, так як при поломці її здавали до державного ремонт. Пацієнти могли зробити рентген або УЗД в іншій поліклініці, не чекаючи ремонту техніки. На сьогоднішній день ситуація дещо змінилася. Ми перейшли на ринкову економіку, почали відкриватися приватні клініки, в яких надходить закордонне дороге устаткування. Саме тому до медичної техніки почали дуже дбайливо ставитися.

Найчастіше поломки відбуваються через неякісні умови експлуатації, до яких в першу чергу відноситься нестабільна подача електроенергії. Не завжди параметри вольтажу рівні 220 В, тим більше якщо клініка розміщена за межами міста. Вплину на якість електромережі ви можете за допомогою спеціального стабілізатора напруги, який з легкістю зможе протидіяти стрибкам та просіданням електромережі. Ознайомитись з асортиментом пристроїв стабілізації напруги ви можете на сайті магазину «electro100».

Який стабілізатор краще

Для того щоб убезпечити пацієнтів, персонал і звичайно ж техніку, знадобиться придбати стабілізатор напруги для медичного обладнання. Якщо ви не знаєте яку саме модель обрати, то краще всього звернутись за допомогою наших фахівців, які порадять вам який стабілізатор варто придбати для вирішення конкретно вашої проблеми.

Серед лідерів продажів можна виділити стабілізатори сімісторного і інверторного типу, з високою точністю вихідної напруги. У поєднанні з акумулятором  регулятори напруги перетворюються ще й у джерело безперебійного живлення, що дозволяє закінчити роботу і вимкнути прилад без шкоди для нього. Точність регулювання у них відповідає всім міжнародним стандартам.

Варто також відзначити, що перед покупкою потрібно знати точні характеристики мережі живлення і розрахувати максимально можливу потужність одночасного підключення медичного обладнання. Знаючи ці параметри ви без проблем зможете і самостійно підібрати найбільш оптимальний варіант стабілізатора.

Придбати якісні та надійні стабілізатори напруги ви можете на сайті «electro100» по доступній ціні та з гарантією. Вся продукція нашого магазину сертифікована та відповідає стандартам ГОСТу.