Стабілізатори напруги для котла

Знайдено: 1 - 24 з 37 товарів

Стабілізатор напруги для котла – правила вибору

Стабілізатори напруги для котлаВстановлення котла для опалення та обігріву води в заміських будинках і в міських квартирах дозволить вам створити комфортні умови для проживання. Ви самостійно будете встановлювати та підтримувати за допомогою потужного обладнання найбільш комфортну для вас температуру в приміщенні. До того ж таке рішення виправдовує себе з економічної точки зору, адже, як показує практика, витрати на індивідуальне опалення значно менші, ніж при користуванні централізованим. В свою чергу, встановивши стабілізатор напруги для котла, ви також можете захистити прилади від стрибків в електромережі і таким чином попередити поломку обладнання та продовжити строк його служби. Пам’ятайте – прилади, призначені для обігріву приміщень, – це досить примхлива техніка. Вона вимагає підключення до стабільної електричної мережі, так як при будь-якому перепаді напруги може вийти з ладу. Для забезпечення безперебійної подачі електроенергії і використовується стабілізатор.

Стабілізатори напруги для котлів – основні види

Виділяють два типи стабілізаторів: електронні та електромеханічні. Як правило, споживачі віддають перевагу побутовим пристроям електронного типу, орієнтуючись більше на їхній естетичний вигляд. Звичайно, такий прилад буде справлятися з поставленими цілями і зберігати параметри заданої напруги, але погрішність на виході у електронних стабілізаторів все ж вище, ніж у електромеханічних моделей. Тому, якщо ви  пред’являєте високі вимоги до захисту техніки, то все ж варто купити стабілізатор напруги для котла електромеханічного типу.

При виборі пристрою важливо підібрати прилад тієї ж потужності, що і сам котел. Наприклад, якщо ви придбали котел на 10 кВт, то і стабілізатор повинен бути тієї ж потужності. Але проблема полягає в тому, що в електромережах нерідко виникає різке зниження напруги, і в цьому випадку стабілізатор для котла також не видаватиме потрібну потужність. З огляду на це, найліпшим варіантом буде купити прилад із запасом потужності на 30-40%. Стабілізатори напруги для котлів із оптимальними характеристиками, які мають запас потужності, будуть надійно захищати обладнання і в критичних ситуаціях не дадуть йому вийти з ладу. Особливо важливо правильно підібрати пристрій для встановлення із газовим котлом.

Необхідно розуміти, чим саме загрожує зміна напруги в мережі живлення побутовим приладам:

  • для початку цілком можлива аварійна зупинка газового обладнання, так як припиняється подача газу до пальникового пристрою;
  • якщо в мережі відбувається зниження напруги, то і вентиляторні пальники мають недостатню швидкість обертання, і в результаті цього можлива зміна повітряно-паливної суміші. Це, в свою чергу, призводить до неправильної роботи газового котла.

Стабілізатор напруги для газових котлів здатний уберегти від цієї проблеми, так як пристрій чітко регулює вихідну напругу.

Для побутових цілей (квартир, дач і заміських будинків) є сенс підбирати однофазні пристрої – вони мають більш доступну вартість, але при цьому відмінно справляються зі своїм завданням, підтримуючи задану напругу протягом всього терміну експлуатації газового котла.

Якісний, потужний стабілізатор напруги для котла від надійного постачальника

Інтернет-магазин «Electro100.com.ua» пропонує на продаж надійні стабілізатори, які захистять вашу техніку і складне обладнання від перепадів напруги в електромережі в будь-яких ситуаціях. Ціна пристроїв цілком доступна. Ви можете замовити прилад у Львові із доставкою у будь-яке місто України. Проконсультуйтеся з нашими фахівцями, щоб обрати пристрій із оптимальними характеристиками.