Стабілізатори напруги для комп'ютера

Знайдено: 1 - 24 з 55 товарів

Стабілізатор напруги для комп’ютера – обирайте пристрій із оптимальними характеристиками

Стабілізатори напруги для комп'ютераПерепади напруги негативно впливають на роботу побутової техніки, а особливо комп’ютера. Ситуація, коли від нестабільності показників напруги в мережі відбувається самовільне виключення ПК і не зберігається важлива інформація, знайома кожному користувачу. Подібне явище може призвести не тільки до втрати інформації, а й до поломки техніки. Попередити виникнення подібних ситуацій допоможе вдало підібраний стабілізатор напруги для комп’ютера. Він стане посередником між електромережею та ПК. Пристрій захистить вашу техніку від перепадів напруги в електромережі та зведе до мінімуму можливість втрати даних.

Як правильно обрати стабілізатор напруги для ПК

Пам’ятайте – не слід поспішати купувати модель пристрою, враховуючи лише її низьку ціну. До того ж завдяки інтернет-магазину «Electro100.com.ua» надійний прилад можна купити за помірну вартість. Підшукуючи потрібну модель, зверніть увагу на такі критерії:

  1. Оптимальним варіантом буде стабілізатор подвійного перетворення. Та ціна цих приладів на порядок вища, аніж вартість пристроїв іншого типу. Семисторні і релейні – майже безшумні, мають швидкість спрацювання 10-20 мс. Регулювання виконують ступінчасто. Чим більша кількість ступенів, тим ефективніше працює стабілізатор. Ці прилади різняться між собою перевантажувальною здатністю. У моделей релейного типу показники вищі.
  2. Обираючи пристрій, зверніть увагу на ще один параметр. Чим менше часу стабілізатор витрачає на аналіз величини напруги в мережі і відповідну корекцію, тим краще, адже це гарантує високу швидкість спрацювання пристрою. Відповідно, техніка буде дійсно надійно захищена від стрибків напруги в електромережі.
  3. Для живлення дорогої та чутливої апаратури спеціалісти рекомендують використовувати прилади с точністю стабілізації до 3%. Для домашнього комп’ютера достатньо буде приладу з рівнем стабілізації в діапазоні від 7 до 10%.
  4. Також уточніть ліміт напруги на вході, при якому пристрій не відключить живлення. Для комп’ютера ви можете сміливо купувати моделі стабілізаторів, ліміт напруги яких становить 165-245 В.
  5. Для ПК доцільним буде придбання стабілізатора середньої потужності – 300-600 Вт.

Обираючи пристрій для техніки, користуйтеся правилом: показники потужності стабілізатора для домашнього ПК повинні на 20-30 % перевищувати показники потужності самого комп’ютера. Також уточніть інформацію щодо того, які види захисту надає вибрана вами модель пристрою. Наприклад, сезонні стрибки  напруги в мережі можуть бути різного рівня. Придбавши стабілізатор напруги на сайті інтернет-магазину «Electro100.com.ua» ви можете бути впевнені в тому, що за напруги, яка може перевищити відмітку в 240 В ваш системний блок та інші периферійні прилади залишаться неушкодженими.

Поцікавтесь у продавця, наскільки та чи інша модель має надійний рівень захисту від перегріву. Якою б не була напруга в мережі, пристрій буде регулювати рівень електропостачання до комп’ютера і, відповідно, буде нагріватися. Якісний стабілізатор оснащений захистом від перегріву. Це гарантує довгий строк його роботи. Крім того, використання пристрою без захисту від перегріву може призвести до виникнення пожежі.

В інтернет-магазині «Electro100.com.ua» ви зможете придбати за прийнятною ціною стабілізатори до комп’ютера та іншої побутової техніки. Перевага нашого магазину – постійна наявність всіх моделей товару, широкий асортимент продукції, виготовленої вітчизняними та зарубіжними виробниками.