Стабілізатори напруги для холодильника

Знайдено: 1 - 24 з 50 товарів

Стабілізатор напруги для холодильника – критерії вдалого вибору

Стабілізатори напруги для холодильникаСтрум буває постійним і перемінним, і, на жаль, в мережі він не завжди буває потрібних 220 вольт. Від зазначених показників він може коливатися в меншу чи більшу сторону із відхиленням у 50 чи й більше вольт. Такі перепади доволі часто стають причиною несправності холодильного обладнання. Чому відбувається зниження напруги в мережі? Тому що в кожній квартирі зазвичай використовується велика кількість різноманітних електроприладів. І чим більше пристроїв знаходиться в робочому стані, тим сильніше вони впливають на показник напруги в мереж, понижуючи його. Стабілізатор напруги для холодильника є саме тим приладом, який допоможе утримати рівень напруги в діапазоні 220-230 вольт. Занизькі показники пристрій підніме, а високі понизить до бажаного рівня. Та найголовніше – прилад надійно захищає холодильник від стрибків напруги в електромережі.

Стабілізатор напруги для холодильника – поради щодо вибору

Перш ніж робити замовлення на сайті інтернет-магазину «Electro100.com.ua», загляньте в технічний паспорт свого холодильника, в якому ви обов’язково знайдете такий технічний параметр, як пускова потужність. Саме його потрібно враховувати, аби вибрати оптимальну модель стабілізатора. Для пуску холодильника потрібен дещо вищий рівень напруги, аніж та, яка зазвичай буває в мережі. Якщо ж показник знижений, то холодильник не запуститься.

У випадку, якщо ви загубили технічний паспорт, подивіться на задню панель холодильника, там ви знайдете назву моделі та її номер. Потім зайдіть на сайт виробника, знайдіть інструкцію з експлуатації обладнання та збережіть її. В ній вказані всі технічні параметри техніки. Інструкція повністю замінить втрачений техпаспорт.

Обираючи стабілізатор напруги, враховуйте, що по типу електромережі поділяються на однофазні (220 вольт) та трьохфазні (380 вольт). Знаючи тип своєї мережі ви зможете вибрати необхідний саме вам однофазний чи трьохфазний стабілізатор.

До того ж по типу напруги мережі різняться на ті, в яких:

 1. Низька напруга.
 2. Висока.
 3. Стрибкоподібна.

В першому випадку стабілізатор буде підіймати показники до потрібного рівня, в другому – понижувати, в третьому – вирівнювати, захищаючи побутову техніку від перепадів напруги. Інформацію щодо типу вашої електромережі вам нададуть в житлово-експлуатаційному підприємстві, яке обслуговує ваш будинок, або ж в компанії, яка постачає електроенергію.

Стабілізатор напруги для холодильника – основні вимоги до пристрою

Надійному агрегату притаманні такі характеристики:

 1. Працює 24 години на добу.
 2. Має широкий діапазон вирівнювання.
 3. Захищений від вологи, дії перепадів напруги в електромережі.
 4. Оснащений дисплеєм, на якому відображаються поточні показники напруги в мережі.
 5. Використовують для роботи мінімум електроенергії.

На нашому сайті ви зможете придбати за прийнятною ціною такі типи стабілізаторів:

 1. Релейний.
 2. Електромеханічний.
 3. Електронний.

Детальніше ознайомитися з характеристиками приладів ви можете під час консультації з нашими представниками. Ми допоможемо вам обрати оптимальний пристрій та потурбуємось про оперативну доставку приладу в будь-який куточок України. Замовляйте стабілізатори в інтернет-магазині «Electro100.com.ua» і будьте впевнені у їхній високій якості та надійності. Ваш холодильник та інша побутова техніка будуть захищені від перепадів напруги в електромережі, що дозволить продовжити термін їхньої експлуатації і, таким чином, заощадити кошти без необхідності купувати нові прилади при поломці в результаті збоїв при подачі струму.