Стабілізатори напруги для будинку

Знайдено: 1 - 24 з 503 товару

Стабілізатори напруги для будинку – види, особливості роботи

Стабілізатори напруги для будинкуКупуючи стабілізатори напруги для будинку користувачі вирішують відразу декілька завдань. Пристрої дозволяють захистити техніку від перепадів напруги в електромережі, а також попередити виникнення небезпечних ситуацій, наприклад, короткого замикання і, відповідно, – пожежі. Побутові стабілізатори напруги також здатні протягом тривалого часу – від декількох хвилин до декількох годин – забезпечувати безперебійну роботу обладнання без додаткового підживлення. Пристрої надають користувачам час на типове виключення обладнання і збереження необхідної інформації. Отже, вони виконують одночасно декілька функцій, які дозволяють отримати ряд переваг при використанні надійного обладнання.

Побутові стабілізатори напруги – види, принцип роботи

Стабілізатори напруги для будинку поділяються на кілька видів, розподіл відбувається на основі даних про потужність того чи іншого пристрою. Малопотужні однофазні установки здатні забезпечувати електроенергією порівняно невелику кількість обладнання і, в принципі, призначені для забезпечення електроенергією одного будь-якого побутового приладу. Варто враховувати, що час, протягом якого стабілізатор може тримати заряд, обмежений. Тому необхідно подбати про збереження даних або завершення робочого процесу вже тоді, коли пристрій подасть перший тривожний сигнал. Цей сигнал зазвичай подається біпером, вбудованим в корпус стабілізатора. У тому випадку, якщо батарея пристрою сідає, біпер видасть досить гучний, характерний звук, сповіщаючи власника про потребу підключення електрики або ж відключення пристроїв.

Основні критерії вибору стабілізаторів для дому

Стабілізатори мережевої напруги від 250 до 1000 В призначені для використання в домашніх умовах. Пристрої поєднують в собі функції стабілізатора напруги і протектора, успішно працюючи з різноманітною аудіо-, відеотехнікою, комп’ютерами, периферійними пристроями, іншим електронним обладнанням та побутовою технікою. Установки підтримують роздільну подачу стабільної напруги від 150V до 280V. У разі перевищення діапазону 150-280V стабілізатор автоматично відключає сіть. Пристрої оснащені чотирма заземленими розетками (250 T і 500 T). Щоб вибрати стабілізатор напруги 220 В для будинку, необхідно знати характеристики таких пристроїв. Мережевим притаманні такі параметри:

  • потужність;
  • швидкість спрацьовування;
  • точність вихідної напруги;
  • розподіл напруги на вході.

Крім того, при виборі стабілізатора враховується кількість фаз, наявність контролю параметрів (дисплею) і захист від перевантаження. Якщо ви плануєте підключати лише холодильник, ви можете використовувати прилад низької потужності, призначений для роботи з одним електронним пристроєм.

Побутові стабілізатори напруги – рішення проблем із надійним електрозабезпеченням

Прилади для домашнього використання призначені для роботи із пристроями чутливими до перепадів напруги, а саме: комп’ютер, струйний принтер, сканер або факс. Установки також використовуються в поєднанні із побутовою технікою – це телевізор, музичний центр, CD-програвач, відеомагнітофон і DVD-плеєр, обладнання для обробки даних, модем, телефонне обладнання та ін. Купити стабілізатор напруги для будинку високої якості та за доступною ціною пропонує інтернет-магазин «Electro100.com.ua». Представлені варіанти оптимально підходять як для дому, так і для дачі. Прилади встановлюються для захисту різноманітної домашньої техніки від стрибків напруги, при зниженій або надмірно підвищеній вхідній напрузі. Стабілізатор потрібно обирати на основі даних розрахункової сумарної потужності навантаження з запасом 20%. Замовляйте у нас уже сьогодні стабілізатор для дому, і ваша техніка працюватиме стабільно і без збоїв довготривалий час.