Стабілізатор напруги Voltok Safe plus SRKw12-9000

Бренд: Voltok
Номер: splus-9
11.250

Призначення Voltok Safe plus SRKw12-9000: для захисту побутової техніки в будинках, для захисту зварювального обладнання, для захисту насосного обладнання, для захисту медичного обладнання а також для захисту електродвигунів та ін приладів на виробництві та ін. приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 8,5 кВт або 38 А.

Кількість платежів для Оплати частинами 6
Вибір серії Voltok Safe plus
Кількість ступеней регулювання 12
Виконання Навісні, Наземні
Потужність на фазу, кВт. 8,1 - 10,00
Вартість, грн. 10 100 - 12 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Тиристорні
Гарантійний термін 5
Деталі

Характеристики Voltok Safe plus SRKw12-9000

                            стабилизатор напряжения Voltok Safe plus SRKw12-9000

Виробник: Voltok (Україна)
Тип стабілізації: Тиристорний
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 8,5 кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  100 В
Верхній поріг вхідної напруги: 290 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 5%
Діапазон стабілізації: 128 В - 275 В
Ступені регулювання: 12
Робоча частота: 45 Гц - 55 Гц
Вхідний струм: 38 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Навісні, Наземні
Висота: 
476 мм
Ширина:  250 мм
Глибина: 186 мм
Гарантія: 60 міс
Вага, не більше: 22,0 кг

Стабілізатор напруги Voltok Safe plus SRK12-9000 Ви можете купити в магазині електро100 разом з послугою «Безкоштовний монтаж». Plus - це розширена по діапазону вхідних напруг версія стандартної моделі Safe.  
А тепер детальніше про Voltok Safe plus: 
Про тип стабілізатора. Електронний стабілізатор напруги тиристорного типу.
Про силові ключі. Тиристори від всесвітньо відомого бренду компанії IXYS в надійності яких можна не сумніватись. Завдяки великому запасу по амперажу, апарат тримає великі пускові струми до 57 Ампера. В цій моделі використовуються силові ключі IXYS на 50А.
Про напругу. Похибка стабілізації вихідної напруги 5%. Ще комфортнший діапазон стабілізації 128В-275В ніж в моделі Voltok Safe. Робочий діапазон складає: 100В-290В. При заводських настройках буде працювати до 275В. Якщо вхідна напруга буде в межах 275В-290В то стабілізація вихідної напруги відбуватиметься з більшою похибкою. Нижня вхідна напруга може опускатись до 100В. При таких межах стабілізація напруги теж буде відбуватись з більшою похибкою але стабілізатор буде витягувати і цю напругу. За допомогою меню можна розширити робочий діапазон по низу до 80В а по верху до 290В. Так-як апарат дванадцяти ступеневий, то похибка стабілізації в ньому 5% це порядку 10-12В. Відповідно крок стабілізації в нього теж 12В, отже Ваша занижена або завищена напруга буде кроками по 12 В підійматись або опускатись до межі 220В з великою швидкістю в 20 мс!
Про застосування. Найчастіше такі стабілізатори напруги замовляють для будинку там де значно може коливатись вхідна напруга або там де є стрибки напруги, постійні просідання. Сміливо можете його купувати на виробництво де є складні умови роботи. Також чудово буде працювати в медичних закладах, офісних приміщеннях де треба стабілізувати напругу по фазі. Зверніть увагу, що в офісних приміщеннях потребують захисту не лише лазерні принтери, сканери, чи кондиціонери. В кожному офісі є кухня де потребують захисту від заниженої напруги мікрохвильова піч, електрочайник та інші побутові/офісні прилади!
Про роботу з зварювальним обладнанням. Voltok Safe plus 9000 як і Voltok Safe 9000 успішно працює на зварювальне обладнання: інверторного типу або трасформаторного типу (в Україні лише кілька брендів які дозволяють роботу стабілізатора з зварювальними апаратами!). Це можливо завдяки добротному якісному мідному трансформаторі який не перегрівається під час роботи з зварювальним обладнанням та витримує 57 А в піку.
Виробник забороняє використовувати стабілізатор для стабілізації вихідної напруги бензинових або дизельних генераторів, а також підключати до джерел змінної напруги несинусоїдальної форми (наприклад, джерела безперебійного живлення з модифікованою синусоїдою).
Про комплекс захистів. Якщо говорити про типи захисту якими наділений SRK12-9000, то тут вони всі є! Це так званий «стандартний набір»: 
- захист від заниженої напруги та завищеної напруги
- захист від короткого замикання по виходу
- захист від перегріву силової частини стабілізатора. На фото показано, як дисплей відображає запрограмовані величини захистів по замовчуванню:

стабилизатор напряжения Voltok Safe plus SRKw12-9000
- захист від короткого замикання по виходу в режимі "ТРАНЗИТ"

- фільтр перешкод в ланцюзі навантаження
- захист від замикання в оперативній ланцюзі стабілізатора
- діагностика справності силового ланцюга і відключення навантаження при перегораннi тиристорного ключа
  Аварійні ситуації відображаються на індикаторі в основному режимі екрана у 2-му інформаційному рядку. При стійкому стані аварійної ситуації аварія буде постійно присутня на індикаторі, а при виході з аварійної ситуації поперемінно з індикацією аварії буде з'являтися напис "Чекаємо включення"
Про ресурс роботи. Офіційний виробник, компанія Voltok, м.Маріуполь, заявляє що як мінімум, 90000год. це напрацювання апарату на першу поломку при умові правильного розташування та вибору місця експлуатації: приміщення сухі, такі що опалюються (інформація про напрацювання в годинах фіксується та зберігається в спеціальній комірці памяті мікропроцесора). Стабілізатор має реєстратор аварій з об'ємом пам'яті на 20 останніх подій, прив'язаних до часу напрацювання пристрою в годинах. Всі аварійні ситуації відображаються російською мовою в скороченому вигляді для стабілізаторів.
стабилизатор напряжения Voltok Safe plus SRKw12-9000

Електронна плата покрита спеціальним електроізоляційним лаком, тому допускається монтаж і експлуатація апарату в гаражі до -3С.  
Коротке резюме на закуску. Стабілізатор Voltok Safe plus SRK12-9000 це універсальний апарат і є топовим в плані продажів:
- має 12 ступенів
- є електронного типу
- має швидкість спрацювання 20 мілісекунд
- працює в широкому діапазоні вхідних напруг
- впевнено працює з зварювальним обладнанням
- рекомендується до застосування в умовах виробництва
  Інтернет-магазин electro100 пропонує Вам звернути увагу на Voltok Safe plus SRK12-9000 тому це стабілізатор напруги українського виробництва який проявив себе надійно в роботі на існуючих об’єктах напруга на яких сягає екстремально низького рівня.

Характеристики
Кількість платежів для Оплати частинами
6
Вибір серії Voltok
Safe plus
Кількість ступеней регулювання
12
Виконання
Навісні, Наземні
Потужність на фазу, кВт.
8,1 - 10,00
Вартість, грн.
10 100 - 12 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Тиристорні
Гарантійний термін
5
Відгуки клієнтів
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Товари з подібними характеристиками