Стабілізатор напруги ВОЛЬТ ECO 300

Бренд: Вольт
Номер: vo-18802
680

Призначення: стабілізатор напруги ВОЛЬТ ECO призначений для захисту побутових приладів невеликої потужності - телевізорів, ноутбуків, пральних машин. Також відмінно підійде для захисту малої кухонної техніки. Він надійно захищає електроніку газового котла, не дозволяючи замерзнути в опалювальний сезон.

Кількість ступеней регулювання 16
Виконання Наземні, Переносні
Потужність на фазу, кВт. 0,1 - 1,0
Вартість, грн. 100 - 1 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Релейні
Гарантійний термін 2
Деталі

Характеристики Вольт Eco 300                       

Виробник: Вольт (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 0,3 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  140 В
Верхній поріг вхідної напруги: 260 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 3,5%
Діапазон стабілізації: 120 В - 275 В
Ступені регулювання: 4
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 80 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Напольний
Висота: 
260 мм
Ширина:  140 мм
Глибина: 130 мм
Гарантія: 24 міс
Вага, не більше: 2,8 кг

Стабілізатор напруги ВОЛЬТ ECO це електронний пристрій, який забезпечує стабільність вихідної напруги при зміні амплітуди вхідної напруги в деякому діапазоні. Технологія Cross Zero (перехід через нуль) в даному стабілізаторі забезпечує надійність і довговічність роботи реле стабілізатора.
Стабілізатори напруги Вольт проектуються і виробляються в Україні. Це дозволяє домогтися чудової якості продукції, що не змінюється від партії до партії і завжди відповідає необхідним характеристикам. Залучення інженерів з України дозволило нам отримати грамотно спроектовані пристрої, які в максимальній мірі відповідають очікуванням споживачів і специфічних умов роботи в електромережах України. Виробництво пристроїв організовано відповідно до вимог ГОСТ. Це передбачає обов'язкове тестування пристрою перед упаковкою в коробку. Таким чином, на полиці магазинів потрапляють пристрої, зовсім позбавлені прихованих дефектів і повністю готові до роботи.
Купуючи стабілізатор напруги Вольт, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що цей пристрій буде ефективно забезпечувати безпеку вашої побутової техніки.


Характеристики
Кількість ступеней регулювання
16
Виконання
Наземні, Переносні
Потужність на фазу, кВт.
0,1 - 1,0
Вартість, грн.
100 - 1 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Релейні
Гарантійний термін
2
Відгуки клієнтів
Купляв стабілізатор для телевізора Sony,так,як часто падає напруга в квартирі.Після покупки немає жодних проблем.Стабілізатор компактний,не займає багато місця.Ціна не висока.Велике спасибі магазину за доставку!
Маю такий стаб для пралки, без нього не завжди хотіла включатися, а тепер коли напруга завжди близька до 220 нема ніяких проблем. Вирішив придбати ще для холодильника і плити, буду спокійний
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг