Трифазний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM+ 5000х3

Номер: uk-18247
24.500
875$

Призначення: для захисту насосного обладнання, для захисту трифазного виробничого обладнання: льодогенераторів, промислові масажери для м'ясного виробництва, м'ясорубки промислові, димогенератори для коптильних камер, автоматичні мийки для ящиків, термоусадочне обладнання, обладнання для приготування фаршу, овочерізки промислові, вакуумні упаковщики, асинхронні електродвигуни на виробництві та багато інших трифазних промислових та побутових приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 16,5 кВА або 3х25,0 А.

                

 

 

Кількість ступеней регулювання 12
Виконання Наземні
Вибір серії Укртехнології Optimum+
Потужність на фазу, кВт. 4,1 - 6,0
Вартість, грн. 21 100 - 25 000
Кількість фаз 3
Тип стабілізації Сімісторні
Гарантійний термін 10
Деталі

Характеристики стабілізатора напруги Укртехнологія OPTIMUM+ 5000х3

                        Укртехнология OPTIMUM+ 5000x3

Виробник: Укртехнологія (Україна)
Тип стабілізації: Симісторний
Кількість фаз: Трифазні
Потужність: 5,0х3 кВА
Нижній поріг вх.напруги: 60 В
Верхній поріг вх.напруги: 270 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 5,0%
Діапазон стабілізації: 125 В - 253 В
Ступені регулювання: 12
Робоча частота: 50 Гц
Вхідний струм: 25х3 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Наземні
Висота:
950 мм
Ширина: 580 мм
Глибина: 310 мм
Гарантія: 120 міс
Вага, не більше: 98,0 кг

Що варто знати про трифазний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM+ 5000х3?
В трифазних стабілізаторах Укртехнологія OPTIMUM+ 5000х3, за рахунок застосування сучасних технічних розробок, удосконалено алгоритми роботи. Дані електронні трифазні апарати мають покращені характеристики dU/dt та dI/dt за рахунок нового програмного забезпечення, що дозволяє поліпшити стійкість і коректність роботи при значних сплесках, а також викривлення форми напруги та струму. У моделі Укртехнологія OPTIMUM+ 5000х3, здійснюється більш швидкий і якісний прорахунок вхідних напруг, що збільшує точність спрацьовування, а головне, швидкість реакції стабілізатора напруги.

Стабілізатор напруги трифазний побудований на основі трьох однофазних стабілізаторів зєднаних по схемі "зірка" з обовязковою вхідною нейтраллю. Базовою напругою для стабілізатора напруги є фазна напруга (фаза-ноль), а не лінійна напруга!

Стабілізатори Укртехнологія OPTIMUM+ 5000х3 забезпечують:

 • автоматичне відключення від трифазної мережі при підвищенні вхідної фазної напруги понад 270 В;
 • неспотворену форму синусоїдальної вихідної напруги;
 • роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального навантаження;
 • стабілізацію вихідної фазної напруги на рівні 220 В ± 5% при зміні вхідної фазної напруги від 125 до 253 В, частотою 50 Гц;
 • відображенням діапазону вхідної напруги;
 • індикацію в разі захисного відключення;
 • захист від короткого замикання;
 • захист від перевищення струму, з можливістю безпечного перевантаження на обмежений час для пускових струмів електродвигунів;
 • режим «Транзит»;
 • захист споживачів від перенапруження в режимі «Транзит» при підвищенні вхідної фазної напруги понад 270 В.
 • вимикання стабілізатора при перегріві силового трансформатора;
 • відключення силових ключів при перегріві в разі перевантаження;
 • захист від некоректного підключення стабілізатора напруги;

Так-як стабілізатор призначений для роботи з трифазними приладами, то приводимо короткий перелік обладнання який може захищати стабілізатор напруги: для захисту насосного обладнання, для захисту трифазного виробничого обладнання: льодогенераторів, промислові масажери для м'ясного виробництва, м'ясорубки промислові, димогенератори для коптильних камер, автоматичні мийки для ящиків, термоусадочне обладнання, обладнання для приготування фаршу, овочерізки промислові, вакуумні упаковщики, асинхронні електродвигуни на виробництві та багато інших трифазних промислових та побутових приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 16,5 кВА або 25,0х3 А.

Укртехнология OPTIMUM+ 5000x3
Трифазний стабілізатор не має гальванічної розв'язки між входом і виходом. За індивідуальним замовленням можливе виконання стабілізатора з будь-яким діапазоном вхідної напруги.
Стабілізатор забезпечує автоматичне відключення від мережі при перевищенні верхнього значення вхідної напруги граничного діапазон вхідних напруг, при зниженні напруги до робочого рівня відбувається автоматичне включення стабілізатора.
Стабілізатор забезпечує захист від короткого замикання і тривалого перевантаження на виході, а також режим «транзит» в аварійній ситуації або в разі відсутності необхідності в стабілізації напруги.
Продукція сертифікована.

Детальніше про гарантію: Протягом гарантійного терміну підприємство-виробник зобов'язується безкоштовно усувати всі внутрішні поломки стабілізатора, у тому числі через неякісні комплектуючі елементи. Ремонт виконується тільки на підприємстві-виробнику в найкоротший термін (при максимальній складності ремонту - не більше 5 робочих днів). Укртехнологія гарантує відповідність виробу конструкторській документації РЛИС 671153.000 та технічним характеристикам, викладеним в інструкції з експлуатації.
Гарантійний термін експлуатації електронного сімісторного стабілізатора напруги Укртехнологія OPTIMUM+ 5000х3 - 10 років від дня продажу!
- Гарантія дійсна при наявності контрольних пломб.
- Гарантія дійсна при наявності в гарантійному талоні дати продажу та печатки торговельної організації.

Купуйте електронний сімісторний стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM+ 5000х3 в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

купить стабилизатор Укртехнология

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
12
Виконання
Наземні
Вибір серії Укртехнології
Optimum+
Потужність на фазу, кВт.
4,1 - 6,0
Вартість, грн.
21 100 - 25 000
Кількість фаз
3
Тип стабілізації
Сімісторні
Гарантійний термін
10
Customer Reviews
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг