Однофазний стабілізатор напруги Укртехнологія NORMA 5000 HV

Номер: uk-18191
6.400

Призначення: для захисту побутової техніки в будинках, квартирах та дачах, для захисту офісної техніки, для захисту насосного обладнання та інших приладів на об'єктах де є підвищена вхідна напруга, сумарна споживана потужність яких не перевищує 5,0 кВА або 25 А.

                  

Кількість ступеней регулювання 9
Виконання Навісні, Наземні
Вибір серії Укртехнології Norma HV
Потужність на фазу, кВт. 4,1 - 6,0
Вартість, грн. 6 100 - 8 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Сімісторні
Гарантійний термін 10
Деталі

Характеристики стабілізатора напруги  Укртехнологія NORMA 5000 HV

                    Укртехнология NORMA 5000 HV

Виробник: Укртехнологія (Україна)
Тип стабілізації: Симісторний
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 5,0 кВА
Нижній поріг вхідної напруги:  120 В
Верхній поріг вхідної напруги: 300 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 7,0%
Діапазон стабілізації: 175 В - 298 В
Ступені регулювання: 9
Робоча частота: 50 Гц
Вхідний струм: 25 А
Охолодження: Примусове
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Навісні
Висота: 
285мм
Ширина:  365 мм
Глибина: 170мм
Гарантія: 120 міс
Вага, не більше: 17,0 кг

Що варто знати про однофазний стабілізатор напруги Укртехнологія NORMA 5000 HV ?

Стабілізатор мережевої напруги Укртехнологія NORMA 5000 HV, призначений для автоматичної корекції напруги на навантаженні та розрахований на безперервну роботу в промислових та побутових мережах електропостачання, з номінальною напругою 220 Вольт, частотою 50 Герц.

Серія HV - це моделі електронного стабілізатора напруги зорієнтовані на роботу в умовах підвищеної вхідної напруги. Дану модель варто купувати в тих випадках, коли рівень вхідної напруги не занижений 190-200В а навпаки підвищений 240-250 В та стрибкоподібно, короткочасно може підвищитись до 280-290 В. На виході з стабілізатора напруги отримаємо стабілізовану напругу: 205-235В. Тобто, в даному випадку апарат працюватиме на пониження вхідної апруги.

Максимальна потужність навантаження однофазного стабілізатора NORMA 5000 HV обмежена максимальним вхідним струмом і, відповідно, зменшується при зниженні вхідної напруги. Так наприклад, коли вхідна напруга буде 160 В, то стабілізатор NORMA 5000 HV зможе витримати лише 3,6 кВА навантаження. Якщо ж, при вхідній напрузі 160 В навантаження буде 4 кВА, то стабілізатор напруги спочатку перезавантажиться і якщо після перезавантаження, навантаження не зменшеться або ж вхідна напруга не підніметься - то стабілізатор покаже на індикаторі помилку Е8 (потужність навантаження перевищує припустиму при наявній вхідній напрузі). Якщо навартаження вдвічі перевищуватме допустиме навантажння, тоді стабілізатор одразу вимкеться. Після цього, включити його можна лише вручну, автоматично він не відновить роботу оскільки виб'є вхідний автомат.

Електронний сімісторний стабілізатор напруги Укртехнологія NORMA 5000 HV забезпечує:

 • автоматичне відключення від мережі при підвищенні вхідної фазної напруги понад 210 В;
 • неспотворену форму синусоїдальної вихідної напруги;
 • роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального навантаження;
 • стабілізацію вихідної фазної напруги на рівні 220 В ± 7% при зміні вхідної фазної напруги від 160 до 300 В, частотою 50 Гц;
 • відображенням діапазону вхідної напруги;
 • індикацію в разі захисного відключення;
 • захист від короткого замикання;
 • захист від перевищення струму, з можливістю безпечного перевантаження на обмежений час для пускових струмів електродвигунів;
 • режим «Транзит» (детальніше про режим "Транзит" читайте нижче);
 • захист споживачів від перенапруження в режимі «Транзит» при підвищенні вхідної фазної напруги понад 260 В;
 • вимикання стабілізатора при перегріві силового трансформатора. Індикатор покаже код помилки Е1: температура трансформатора досягла небезпечного рівня;
 • відключення силових ключів при перегріві в разі перевантаження;
 • захист від некоректного підключення стабілізатора напруги;

Увага! Перемикання режимів роботи «Стабілізація – Транзит» припустимо тільки на вимкнутому стабілізаторі! 
Детальніше про режим "Транзит": режим «Транзит» є аварійним режимом. Його рекомендується застосовувати, якщо в силу певних обставин нормальна робота в режимі «Стабілізація» неможлива. При перемиканні в режим «Транзит» відбувається відключення силового трансформатора від мережі та підключення навантаження прямо до входу стабілізатора напруги. Плата керування продовжує контролювати вхідну напругу, і, якщо вона перевищить 265 Вольт, вимкне стабілізатор напруги за допомогою незалежного розчеплювача.
Порада: Укртехнологія забороняє підключати зварювальний апарат в режимі "Стабілізація". Слід вимкунти стабілізатор напруги, перевести його в режим "Транзит", увімкнути, і вже тоді користуватись зварювальним апаратом. Інакше можливий вихід з ладу силових ключів.
Детальніше про гарантію: Протягом гарантійного терміну підприємство-виробник зобов'язується безкоштовно усувати всі внутрішні поломки стабілізатора, у тому числі через неякісні комплектуючі елементи. Ремонт виконується тільки на підприємстві-виробнику в найкоротший термін (при максимальній складності ремонту - не більше 5 робочих днів). Укртехнологія гарантує відповідність виробу конструкторській документації РЛИС 671153.000 та технічним характеристикам, викладеним в інструкції з експлуатації.
Гарантійний термін експлуатації електронного сімісторного стабілізатора напруги Укртехнологія NORMA 5000 HV - 10 років від дня продажу!
- Гарантія дійсна при наявності контрольних пломб.
- Гарантія дійсна при наявності в гарантійному талоні дати продажу та печатки торговельної організації.

Купуйте електронний сімісторний стабілізатор напруги Укртехнологія NORMA 5000 HV в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

 куплю стабилизатор напряжения

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
9
Виконання
Навісні, Наземні
Вибір серії Укртехнології
Norma HV
Потужність на фазу, кВт.
4,1 - 6,0
Вартість, грн.
6 100 - 8 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Сімісторні
Гарантійний термін
10
Відгуки клієнтів
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід