Стабілізатор напруги Silver 11,0
Призначений для: для захисту побутової техніки в будинках сумарна споживана потужність яких не перевищує 10,5 кВт.
«Оплата частинами» - можливість купити товар в розтрочку терміном до 6 місяців (детальніше на сайті Приватбанку: Перейти на сайт)
Детальніше
Супер розстрочка на 4 місяці" - можливість купити товар в розтрочку терміном до 36 місяців (детальніше на сайті Альфа банку: Перейти на сайт)
Детальніше
На цей товар діє послуга безкоштовної доставки від electro100.
Доставка можлива будь-яким перевізником
Детальніше
На цей товар діє послуга безкоштовний монтаж від electro100
Безкоштовний монтаж можливий у великих містах України.
Детальніше
Характеристики Awattom Silver 11,0
Виробник: | Прочан (Україна) |
Тип стабілізації: | Тиристорний |
Кількість фаз: | Однофазні |
Потужність: | 11,0 кВт |
Нижній поріг вхідної напруги: | 136 В |
Верхній поріг вхідної напруги: | 278 В |
Вихідна напруга: | 220 В +/- 2,5% |
Діапазон стабілізації: | 146 В - 262 В |
Ступені регулювання: | 6 |
Робоча частота: | 45 Гц - 55 Гц |
Максимальний струм: | 50 А |
Охолодження: | Вентилятор |
Індикація: | Табло електронне |
Ступінь захисту: | IP20 |
Спосіб підключення: | Клемна колодка |
Коеф.корисної дії: | 95% |
Матеріал корпусу: | Металевий |
Виконання: | Наземні |
Висота: |
510мм |
Ширина: | 270 мм |
Глибина: | 270 мм |
Гарантія: | 12 міс |
Вага, не більше: | 40,0 кг |
Стабілізатор Silver 11,0 кВт забезпечує :
- стабізацію вихідної напруги на рівні 220В + 5 % , при зміні вхідної напруги від 148 до 248В, частотою 50 +/- 1,5 Hz;
- стабілізацію вихідної напруги на рівні 220В + 10 %, при зміні вхідної напруги від 136-147В и 249-260В, частотою 50 +/- 1,5 Hz;
- захисне відключення навантаження при знижені вхідної напруги нижче 136В;
- захисне відключення навантаження при збільшені вхідної напруги більше ніж 260В;
- час реакції на зміну вхідної напруги 20 мс
- час спрацювання захисту по високому або низькому рівню вхідної напруги 20 мс,
- автоматичне ввікнення навантаження при відновленні рівян вхідної напруги 148-255В;
- автоматичний захист від короткого замикання і довготривале перевищення струму в навантаженні.
- мікропроцесорний захист по струму;
- автоматичне відключення при спрацюванні захисту від перегріву автотрансформатора (90°С) або силових ключів (75°С), з майбутнім автоматичним ввімкненням при знижені темперетури автотрансформатора до (70 °С) і силових ключів до (60 °С);
- режим "ТРАНЗИТ", при появі поломки в стабілізаторі;
- захист від короткого замикання в режимі "ТРАНЗИТ";
- роботу у всьому діапазоні навантажень, тобто від холостого ходу до Рн mах;
- цифрову індикацію: вхідної напруги, вихідної напруги, температури силових ключів, температуру автотрансформатора
Придбання цієї моделі буде вдалим рішенням для квартири або будинку з сумарним піковим навантаженням до 40 ампер або 11,0 кВт. Стабілізатор напруги Silver 8,8 кВт буде справно працювати навіть в умовах низької вхідної напруги при повному навантажженні.
Silver 8,8 кВт - це сімісторний стабілізатор напруги який має 9 ступеней регулювання та мідний трансформатор який на 5 кг. важчий за трансформатори конкурентів!
Недоліком можна вважати короткий гарантійний термін. Але цей недолік зповна компенсується чудовими технічними характеристиками від одного з найкращих виробників стабілізаторів напруги в Україні.
Магазин electro100.com.ua наголошує: перед покупкою детально ознайомтесь з технічними характеристниками Silver 11,0 кВт поближче та отриматйте знижку на його придбання.