Стабілізатор напруги Quant-7

Бренд: Quant
Номер: quant7
22.240

Однофазний стабілізатор напруги Quant-7 це інверторний стабілізатор напруги з захистом на випередження без накопичення енергії.

   Стабілізатор вловлює всі стрибки і викиди напруги - що б не відбувалося на вході, на виході буде завжди номінальне значення напруги - 220В або 230В (на вибір користувача). Під час процесу подвійного перетворення зникають шкідливі впливи з сторони міської мережі які могли-б потрапити на навантаження.
Запрошуємо переглянути реальне тестування інверторного стабілізатора напруги Quant-7 в різних режимах роботи.

Кількість ступеней регулювання Безступінчасті моделі
Виконання Навісні
Потужність на фазу, кВт. 6,1 - 8,0
Вартість, грн. 21 100 - 25 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Подвійне перетворення
Гарантійний термін 5
Деталі

Характеристики Quant-7

Виробник: Quant (Україна)
Тип стабілізації: Інверторний
Кількість фаз: Однофазний
Потужність: кВт
Вихідна потужність при 110В 3,5 кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  90В
Верхній поріг вхідної напруги: 350В
Вихідна напруга: 220/230 В +/- 0,5%
Діапазон стабілізації: 90 В - 350 В
Ступені регулювання: безступеневий
Робоча частота: 45 Гц - 53 Гц
Максимальний струм: 60 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Коеф.корисної дії: 98%
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Наземні
Режим ЕКО * Є
Вимірювання потужності Є
Функция обмеження струму Є
Функція компенсатора реактивного струму Є
Висота: 
430мм
Ширина:  250 мм
Глибина: 125 мм
Гарантія: 60 міс
Вага, не більше: 11 кг

При струмах більших ніж 125% від паспортного значення, вхідний струм що споживається від мережі, починає зменшуватися по мірі просідання вихідної напруги. Таким чином, потужні навантаження з великим пусковим струмом, що без стабілізатора «просаджували» мережу, заважаючи сусіднім підключенням - тепер стартують плавно, і струм з мережі споживається більш рівномірно по мірі пуску моторів чи компресорів. У цьому режимі  в момент пуску інші споживачі, які живляться від того ж стабілізатора - отримають коротку просадку (провал) напруги, на час пуску мотору чи компресора;


  Оскільки стабілізатор Quant-7 - безступеневий, то в порівнянні зі звичайним ступеневим стабілізатором, в ньому відсутня затримка регулювання напруги на виході, можна сказати що Quant-7 це стабілізатор миттєвої дії. Тому навіть звичайні лампочки розжарювання не мерехтять.

   Модель Quant-7 використовуйте для безпечної експлуатації навантаження в: квартирі, будинку, котеджі, офісі, а також для спільної роботи з сонячними електростанціями, якщо загальна споживана потужність навантаження не перевищує номінальну потужність стабілізатора.

   П'ять основних особливостей моделі:

  • Дуже тихий!
  • Має малу вагу і габарити!
  • Довговічний в експлуатації!
  • Містить фільтр перешкод і поглинач імпульсів!
  • Забезпечить надійність захисту навантаження на 100%!

Стабілізатор напруги Quant

На цифровому індикаторі стабілізатора напруги Quant одночасно відображається кілька параметрів мережі. Так наприклад, на фото вище, можна побачити, що в даний момент часу одночасно відображається: вхідна напруга 268В, відсоткове навантаження на рівні 5% від загальної потужності, вихідна напруга 220.1В, струм 1А, потужність 0,4кВт, вихідний струм 2А.

Компанія Quant реалізовує у своїх стабілізаторах напруги сучасні технологічні рішення, разом з цим надаючи користувачеві простоту і зручність у їх експлуатації.

Усі стабілізатори напруги Quant зібрані на високоякісних комплектуючих а сам процес виготовлення розбитий на сім етапів з контролем якості на кожному з них.

   Придбання стабілізатора Quant-7 - буде відмінним вибором!
quant стабилизатор

Компанія Quant реалізовує у своїх стабілізаторах напруги сучасні технологічні рішення, разом з цим надаючи користувачеві простоту і зручність у їх експлуатації.

Усі стабілізатори напруги Quant зібрані на високоякісних комплектуючих а сам процес виготовлення розбитий на сім етапів з контролем якості на кожному з них.

Характеристики
Кількість платежів для Оплати частинами
6
Кількість ступеней регулювання
Безступінчасті моделі
Виконання
Навісні
Потужність на фазу, кВт.
6,1 - 8,0
Вартість, грн.
21 100 - 25 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Подвійне перетворення
Гарантійний термін
5
Відгуки клієнтів
Нещодавно купив Quant-7 в цьому магазині тому що сподобалось обслуговування тут. В моїй квартирі в м.Борислав постійно завищена напруга 244В, а зранку короткочасно бувало і ще більше! Реле напруги часто спрацьовувало.
Взагалі то, в магазин я дзовнив за девятикіловатним стабілізатором і готовий був потратити в районі до 10 000грн. Дізнавшись, про інверторний стабілізатор я звичайно зацікавився проте купив його не одразу бо його ціна круто виходила за межі мого бюджету. Коли всетаки зібрався з думками вирішив оформити кредит.
Я дуже задоволений сервісом магазину і роботою стабілізатора в цілому, він не видає жодного шуму при тому що працює в коридорі біля вхідних дверей.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід
Товари з подібними характеристиками