Однофазний стабілізатор напруги Елекс Ампер У 12-1/50 v2.0 (11,0 кВА)

Номер: am-50
9.500

Призначення: стабілізатор напруги Елекс Ампер У 12-1/50 v2.0 (11,0 кВА) підійде для захисту побутової техніки в будинках в квартирах чи на дачах, для захисту зварювального обладнання, для захисту насосного обладнання та ін. приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 11,0 кВА/кВт або 50 А.

Кількість платежів для Оплати частинами 6
Кількість ступеней регулювання 12
Виконання Навісні
Потужність на фазу, кВт. 10,1 - 12,0
Вартість, грн. 8 100 - 10 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Тиристорні
Гарантійний термін 7
Деталі

Характеристики Елекс Ампер У 12-1/50 v2.0

                           стабилизатор напряжения Елекс Ампер У 12-1/50 v2.0 (11,0 кВА)

Виробник: Елекс (Україна)
Тип стабілізації: Тиристорний
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 11,0 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  100 В
Верхній поріг вхідної напруги: 295 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 3,5%
Діапазон стабілізації: 145 В - 275 В
Ступені регулювання: 12
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 50 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Навісні
Висота: 
530 мм
Ширина:  295 мм
Глибина: 175 мм
Гарантія: 84 міс
Вага, не більше: 25,0 кг

Що варто знати про однофазний стабілізатор напруги Елекс Ампер У 12-1/50 v2.0?

Стабілізатор напруги Елекс моделі Ампер У 12-1/50 v2.0 - стабілізатор напруги для тих помешкань в яких нема специфічних вимог до вхідної напруги що стабілізується. Ампер У 12-1/50 v2.0 важить 25 кілограм. Якщо порівнювати його з моделлю Герц У на 50А, то стане помітно, що останній буде важчий на 2кг. Різниця у вазі відображає меншу кількість силових ключів в Ампера а також спрощену конструкцію радіатора охолодження та інших елементів силових вузлів.
В серії стабілізаторів Ампер v2.0 застосований мікропроцесор ARM з тактовою частотою 32МГц. Це допомогло оптимізувати керування виконавчими блоками стабілізатора та максимально синхронізувати їх роботу. Написано та протестовано нове програмне забезпечення для цього мікропроцесора. Особливістю якого є зменшення часу затримки між перемиканнями обмоток силового трансформатора. Варто зазначити, що новий мікропцесор має флеш память куди записуються вхідні значення електромережі та інформація з усіх датчиків що є в стабілізаторі напруги. В разі виходу з ладу Вашого стабілізатора - це дасть можливість проаналізувати причину поломки та максимально швидко її усунути.

Точність стабілізації в межах +/-3,5% зберігається при умові якщо вхідна напруга знаходиметься в межах 145В - 275В. Якщо вхідна напруга виходить за межі цього діапазону, то точність стабілізації вихідної напруги різко падає аж до +/- 10%. Але це не вважається недоліом, оскільки в даному випадку важливо те, що стабіліатор буде працювати (ваш холодильник чи пральна машина отримають від нього 190 Вольт). Якщо порівняти з моделями інших виробників, які після 145 Вольт вимикаються, то Ампер буде продовжувати подавати напругу на побутові прилади. Єдиним моментом в цьому буде те, що внутрішня робоча частина стабілізатора напруги буде сильно нагріватись, що супроводжуватиметься шумом вентиляторів.
Для зручності та наглядності, компанія Елекс, розширила сервісне меню користувача. Тепер можна спостерігати за всіма вхідними та вихідними параметрами електричної мережі.
Інтегровано варисторний захист від високовольтних імульсів. Варистори стоять між нулем та фазою на вході та виході стабілізтора. Такий захист очистить вхідну напругу від шкідливих високовольтних імпульсів які виникають внаслідок перехідних процесів.

• тип стабілізатора: автотрансформаторний із ступінчастою комутацією відводів трансформатора
• спосіб комутації: тиристорні ключі на вхідний і вихідний групі відводів.
• конфігурація вхідних і вихідних груп відводів: 3 * 4 = 12 ступенів регулювання
• управління процесом комутації - мікроконтролер
• індикація параметрів мережі та стану стабілізатора - світлодіодна
• підключення до мережі - гвинтовий тунельний клемник під захисною кришкою з обмежувачами натягу кабелю
• виконання апарата - однофазне
• спеціальний радіатор голкового типу для розсіяння тепла що надходить від тиристорних ключів
• вбудований захист від перевантаження і короткого замикання (автоматичний вимикач з кривою електромагнітного захисту групи С на вході апарату)
• вбудований дублюючий захист від перенапруги на вихідних клемах апарату (аварійний захист навантаження при пошкодженні апарату і при режимі підключення до мережі повз стабілізатор - режим роботи "байпас")
• дві швидкості обертання вентиляторів: перша коли внутрішня температура стабілізатора піднімається до 55 С і другий режим - коли внутрішня температура піднімається вище 70 С по Цельсію.

Однофазний стабілізатор напруги Ампер У 12-1/50А v2.0, котрий являється одним з найпотужніших (є ще Елекс Ампер У 12-1/80) - від компанії Елекс зібраний на новій елементній базі. Магазин www.electro100.com.ua - рекомендує звернути увагу на цю серію стабілізатрів оскільки співвідношення ціна/якість оптимально збалансовані!

 

 

Характеристики
Кількість платежів для Оплати частинами
6
Кількість ступеней регулювання
12
Виконання
Навісні
Вибір серії
Ампер стандартний
Потужність на фазу, кВт.
10,1 - 12,0
Вартість, грн.
8 100 - 10 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Тиристорні
Гарантійний термін
7
Відгуки клієнтів
Купил где-то год назад.......Установил самостоятельно)Любой Мужик должен уметь забить два дюбеля и прикрутить пару проводов)))))
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Товари з подібними характеристиками