Стабілізатор напруги LVT АСН-600

Бренд: LVT
Номер: lv-18794
1.720

Призначення: стабілізатор напруги LVT ACH-600 призначений для захисту котлів опалення та іншої побутової техніки сумарна споживана потужність якої не перевищує 600Вт.

Кількість ступеней регулювання 6
Виконання Наземні
Потужність на фазу, кВт. 0,1 - 1,0
Вартість, грн. 1 100 - 2 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Релейні
Гарантійний термін 3
Деталі

Характеристики LVT ACH-600

Виробник: LVT (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 0,6 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  145 В
Верхній поріг вхідної напруги: 280 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 7,0%
Діапазон стабілізації: 160 В - 280 В
Ступені регулювання: 6
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 2 А
Охолодження: Конвекція
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP60
Спосіб підключення: Шнур з вилкою
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Напольний
Висота: 
192 мм
Ширина:  125 мм
Глибина: 80 мм
Гарантія: 36 міс
Вага, не більше: 2,5 кг

 

Що варто знати про стабілізатор напруги ЛВТ для котла опалення АСН-600?

Автоматичний регулятор напруги АСН-600 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 600 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від перепадів напруги та високовольтних імпульсів. АСН-600 на базі PIC контролера американської фірми Microchip Technology Inc. призначений в першу чергу для побутових холодильників, систем управління автономним опаленням (газові котли), а також іншої електронної апаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 600 Вт (пусковою до 2400 Вт).

  Стабілізатор має цифровий вимірювач потужності споживання підключеного побутового приладу, вихідної і вхідної напруги. А також стабілізатор обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантажень.
   
Реле, які  використовуються в АСН, відключають навантаження за 4-5 мс. Час реакції електроніки - значно менший, і вирішальним є час спрацьовування реле. Тому, якщо поставити відсікач на квартиру або будинок, то при аварії він відключить побутові пристрої, але пізніше ніж стабілізатор.

  
Відключення навантаження також залежить від алгоритму програми. Наприклад, при короткому імпульсі менше 1 мс, більшість відсікачів вимикають навантаження, але за цей час реле не встигає розімкнутися і розмикається пізніше, а високовольтний імпульс встигає пройти. У стабілізаторі такі імпульси згладжуються (поглинаються) варисторним захистом з часом спрацьовування 25 нс. і фільтруються автотрансформатором, а навантаження не вимикається.

Інтернет магазин electro100.com.ua рекомендує використовувати стабілізатор напруги АСН-600 для захисту однокомпресорних холодильників, морозильних камер, для захисту котельні з кількома контурами.

 


Характеристики
Кількість ступеней регулювання
6
Виконання
Наземні
Потужність на фазу, кВт.
0,1 - 1,0
Вартість, грн.
1 100 - 2 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Релейні
Гарантійний термін
3
Відгуки клієнтів
Порівняно з люксеоном який згорів за пару днів, цей працює без перебоїв. Має незначне щолкання, компактний, не гріється. Стоїть з холодильником НОРД
Як на мене це один з кращих не дорогих стабілізаторів для холодильного обладннання. В нас свій магазин продуктів. Дуже часто виникають проблеми з світлом. Пробували різні стабілізатори, але цей підійшов. Зараз стоїть таких 3 штуки. Працюють вже 3 роки без перебоїв. Будем брати ще такий один.
Брали для морозильної камери невеликої потужності. З частими перепадами справляється добре адже проблем ніяких після встановлення не було. Купив саме ЛВТ бо такий є в сусіда! Дякую за безкоштовну доставку!
Купив для захисту газового котла Фероллі 24 по рекомендації знайомих спеціалістів, так,як попередній стабіліазтор іншої фірми не пропрацював довгий час.Працює 3 місяці, поки що все влаштовує. Стабілізатор компактний, безпроблемний, простий в користуванні. Ціна не висока.Надіюсь, що не прогадав з покупкою.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід