Стабілізатор напруги LVT АСН-350 С

Бренд: LVT
Номер: 350с
2.000

Призначення: стабілізатор напруги LVT ACH-350C призначений для захисту котлів опалення та іншої побутової техніки сумарна споживана потужність якої не перевищує 350Вт.

Кількість ступеней регулювання 16
Виконання Навісні, Наземні
Потужність на фазу, кВт. 0,1 - 1,0
Вартість, грн. 1 100 - 2 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Сімісторні
Гарантійний термін 3
Деталі

Характеристики LVT ACH-350C

Виробник: LVT (Україна)
Тип стабілізації: Сімісторні
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 0,35 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  140 В
Верхній поріг вхідної напруги: 270 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 4,0%
Діапазон стабілізації: 140 В - 270 В
Ступені регулювання: 16
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 1 А
Охолодження: Конвекція
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: шнур з вилкою
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Напольний
Висота: 
192 мм
Ширина:  125 мм
Глибина: 80 мм
Гарантія: 36 міс
Вага, не більше: 2,0 кг

Приклад монтажа стабілізатора напруги для котла моделі ЛВТ АСН-350С з навісним газовим котлом Baxi:

стабилизатор напряжения LVT АСН-350 С

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
16
Виконання
Навісні, Наземні
Потужність на фазу, кВт.
0,1 - 1,0
Вартість, грн.
1 100 - 2 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Сімісторні
Гарантійний термін
3
Відгуки клієнтів
Хочу подякувати за професійну консультацію, яку надав Юрій у виборі стабілізатора напруги. Купував дану річ для газового котла. Хотів LVT ACH-600. Проте, поспілкувавшись із Юрієм, який порадив мені LVT ACH-350C, вказавши переваги сімісторної моделі, замовив саме LVT ACH-350C. Приємно мати справу з такими фахівцями. Наступного дня після замовлення товар вже був у відділенні нової пошти. Тільки позитивні враження від спілкування та замовлення. Дякую, Юрію!
Купив у цьому магазині АСН-350С. Прилад хороший. Оскільки тип стабілізації симісторний, працює практично безшумно, що також відіграло важливу роль при виборі стабілізатора. Задоволений обслуговуванням. Оплатив картою MasterCard без комісії, доставка безкоштовна. Замовив 22.11.2018, отримав 23.11.2018.
Брав цей стабілізатор більше 2 роки назад для газового котла.Але на жаль автономне газове опалення так і не вдалося зробити через ситуацію з газом в державі.Зараз, використовую його,як стабілізатор для холодильника.Працює все добре, не гудить взагалі.Дуже маленькі відхилення на виході. Має хороший пусковий струм, тому підійде і для пристроїв з великими пусковими струмами. Компактний розмір стабілізатора.
Місяць тому купив стабілізатор для котла.Віддаю перевагу українському виробникові,тому вибрав український стабілізатор. Прилад хороший, працює практично безшумно,що теж відіграло важливу роль при виборі стабілізатора.
Добрый день. Покупал АСН-350С здесь. Остался доволен и стабилизатором напряжения и обслуживанием. Сначала звонил за стабилизатором ВОЛЬТ ECO 600 для котла отопления, но в целях поддержания отечественного производителя, выбрал все же украинский. А еще подкупили тем, менеджер сказал что это симисторная модель и работает безшумно. Спасибо за консультацию. Ставлю +.
Купував на газовий котел - на вводі показує 160-170, автоматика при таких умовах працювати відмовляється. Зараз все добре.
Простий в користуванні, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс))). Прилад надійний - нам його порекомендував знакомий електрик зі словами "там просто немає чому ламатися!" Дуже надіюся :)
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід