Стабілізатор напруги LVT АСН-300 Н

Бренд: LVT
Номер: lv-18792
1.520

Призначення: стабілізатор напруги LVT ACH-300Н призначений для захисту котлів опалення та іншої побутової техніки сумарна споживана потужність якої не перевищує 300Вт.

Кількість ступеней регулювання 6
Виконання Навісні, Наземні
Потужність на фазу, кВт. 0,1 - 1,0
Вартість, грн. 1 100 - 2 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Релейні
Гарантійний термін 3
Деталі

Характеристики LVT ACH-350C

Виробник: LVT (Україна)
Тип стабілізації: Релейний
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 0,3 кВт
Нижній поріг вх. напруги:  130 В
Верхній поріг вх. напруги: 280 В
Вихідна напруга: 220 В
Точність стабілізації: +6,5%
Ступені регулювання: 6
Робоча частота: 50 Гц
Максимальний вхідний струм: 1 А
Охолодження: Конвекція
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP60
Спосіб підключення: Шнур 1,5м.
Матеріал корпусу: Металевий, білий
Виконання: Навісні, Напольні
Висота: 
192 мм
Ширина:  125 мм
Глибина: 80 мм
Гарантія: 36 міс
Вага: 2 кг


Що варто знати про стабілізатор напруги ЛВТ для котла опалення АСН-300Н?

АСН-300Н - це новий релейний стабілізатор напруги, призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 300 Вт (пусковою до 900 Вт) і забезпечує контроль напруги мережі і регулювання вихідної напруги. Дана модель стабілізатора має ряд особливостей, серед яких: розширений діапазон вхідної напруги (130 В-280 В) і настінний монтаж. Перша особливість дозволяє забезпечити роботу побутових приладів при сильно занижених напругах мережі, а друга - позбавляє від необхідності монтажу додаткових полиць для установки стабілізатора. Як і інші моделі стабілізаторів АСН, дана модель забезпечує індикацію вхідної та вихідної напруги, а також потужності, споживаної підключеним приладом.
   
Реле, які  використовуються в АСН, відключають навантаження за 4-5 мс. Час реакції електроніки - значно менший, і вирішальним є час спрацьовування реле. Тому, якщо поставити відсікач на квартиру або будинок, то при аварії він відключить побутові пристрої, але пізніше ніж стабілізатор.

  
Відключення навантаження також залежить від алгоритму програми. Наприклад, при короткому імпульсі менше 1 мс більшість відсікачів вимикають навантаження, але за цей час реле не встигає розімкнутися і розмикається пізніше, а високовольтний імпульс встигає пройти. У стабілізаторі такі імпульси згладжуються (поглинаються) варисторним захистом з часом спрацьовування 25 нс. і фільтруються автотрансформатором, а навантаження не вимикається.

Інтернет магазин electro100.com.ua рекомендує використовувати стабілізатор напруги АСН-300Н для захисту котлів опалення та LED телевізорів.

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
6
Виконання
Навісні, Наземні
Потужність на фазу, кВт.
0,1 - 1,0
Вартість, грн.
1 100 - 2 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Релейні
Гарантійний термін
3
Відгуки клієнтів
Маю такий але стаціонарний. Я так розумію що відмінність тільки у тому що мій 250В а цей трохи потужніший і можна кріпити до стіни. Стабілізатором повністю задоволений адже за весь час користування проблем ніяких взагалі не було. До мінусів який є у мому АСН250 тільки короткий шнур. Прийшлось придумувати під нього поличку.
З того вибору стабілізаторів що є в такому діапазоні вважаю кращим. Хоч на нього гарарантія 3 роки буде працювати всіх 5 а то і 10 років. В самого стоїть такий 5 років. І жодного разу не підвів. Хоч скачки кожного дня. Особливо у вечері
Зацікавився питанням стабілізації напруги для газового котла E.C.A. Calora. Зупинився на цій моделі стабілізатора тому що ідеально підходить по способу кріплення + білий колір. Нажаль в такому виконанні особливого вибору серед стабілізаторів чомусь нема. Але покупкою задоволений, дякую за безкоштовну доставку!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід