Стабілізатор напруги LVT АСН-250

Бренд: LVT
Номер: lv-18456
1.150
41,1$
Є в наявності

Призначення: стабілізатор напруги LVT ACH-250 призначений для захисту котлів опалення та іншої побутової техніки сумарна споживана потужність якої не перевищує 250Вт.

«Оплата частинами» - можливість купити товар в розтрочку терміном до 6 місяців (детальніше на сайті Приватбанку: Перейти на сайт)

Детальніше
Супер розстрочка на 4 місяці" - можливість купити товар в розтрочку терміном до 36 місяців (детальніше на сайті Альфа банку: Перейти на сайт)

Детальніше
Відправка вантажу здійснюється, не раніше ніж на наступний день після оформлення кредиту. Доставка будь-яким перевізником.

Детальніше
На цей товар діє послуга безкоштовний монтаж від electro100 Безкоштовний монтаж можливий у великих містах України.

Детальніше
Потужність на фазу, кВт. 0,1 - 1,0
Вартість, грн. 1 100 - 2 000
Кількість фаз 1
Гарантійний термін 3
Тип стабілізації Релейні
Кількість ступеней регулювання 6
Виконання Наземні
Деталі

Характеристики LVT ACH-250

Виробник: LVT (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 0,25 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  60 В
Верхній поріг вхідної напруги: 295 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 3,5%
Діапазон стабілізації: 120 В - 275 В
Ступені регулювання: 6
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 1 А
Охолодження: Конвекція
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP60
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Напольний
Висота: 
192 мм
Ширина:  125 мм
Глибина: 80 мм
Гарантія: 36 міс
Вага, не більше: 2,0 кг

 Автоматичний стабілізатор напруги АСН-250 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 250 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від перепадів напруги та високовольтних імпульсів. АСН-250 призначений, в першу чергу, для покращення захисту систем керування автономного опалення (газові котли) та для стабілізації живлення електроапаратури з потужністю споживання до 250 Вт.  АСН-250 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання підключеного приладу. Пристрій оснащений тепловим захистом і захистом від перевантаження.
   
Реле, які  використовуються в АСН, відключають навантаження за 4-5 мс. Час реакції електроніки - значно менший, і вирішальним є час спрацьовування реле. Тому, якщо поставити відсікач на квартиру або будинок, то при аварії він відключить побутові пристрої, але пізніше ніж стабілізатор.

  
Відключення навантаження також залежить від алгоритму програми. Наприклад, при короткому імпульсі менше 1 мс, більшість відсікачів вимикають навантаження, але за цей час реле не встигає розімкнутися і розмикається пізніше, а високовольтний імпульс встигає пройти. У стабілізаторі такі імпульси згладжуються (поглинаються) варисторним захистом з часом спрацьовування 25 нс. і фільтруються автотрансформатором, а навантаження не вимикається.

 

Характеристики
Потужність на фазу, кВт.
0,1 - 1,0
Вартість, грн.
1 100 - 2 000
Кількість фаз
1
Гарантійний термін
3
Тип стабілізації
Релейні
Кількість ступеней регулювання
6
Виконання
Наземні
Customer Reviews
Брав для котла який гріє воду і паралельно батареї з підлогою. Річ просто незамінна. Не знаю як інші але цей працює відмінно. Якщо б і брав інший то тільки вже на весь будинок. А якщо для стандартного котла, хватає з головою. Поставив і забув.
Рекомендую! Купляли на дачу, оскільки там великий перепад напруги для котла Вайланд!
Дякую за гарне обслуговування і за якісний товар! Будемо звертатися!
- 4 сентября 2018г покупал на електро100 львовский стаб АСН-250 для газового котла Bosch ZW 28-2KE DH. Меня обслужил Олег. Покупка прошла четко и быстро. Утром 4.09 - заказал, вечером 6.09 получил! Уже больше мясяца пользуюсь и работает так как мне и обещали. Большое спасибо. Всем рекомендую! С уважением Коваль Андрей. Днепропетровск.
Для мого конденсаційного газового котла Viessman підійшов ідеально. Поставлене завдання стабілізатор виконує на 100%. Вам дякую.
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг