Стабілізатор напруги LVT АСН-250

Бренд: LVT
Номер: lv-18456
1.350

Призначення: стабілізатор напруги LVT ACH-250 призначений для захисту котлів опалення та іншої побутової техніки сумарна споживана потужність якої не перевищує 250Вт.

Переглянути відеовідгук можете тут:

Кількість ступеней регулювання 6
Виконання Наземні
Потужність на фазу, кВт. 0,1 - 1,0
Вартість, грн. 1 100 - 2 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Релейні
Гарантійний термін 3
Деталі

Характеристики LVT ACH-250

Виробник: LVT (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 0,25 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  140 В
Верхній поріг вхідної напруги: 280 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 7,0%
Діапазон стабілізації: 160 В - 280 В
Ступені регулювання: 6
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 1 А
Охолодження: Конвекція
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Шнур з вилкою
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Напольний
Висота: 
192 мм
Ширина:  125 мм
Глибина: 80 мм
Гарантія: 36 міс
Вага, не більше: 2,0 кг

 Автоматичний стабілізатор напруги АСН-250 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 250 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від перепадів напруги та високовольтних імпульсів. АСН-250 призначений, в першу чергу, для покращення захисту систем керування автономного опалення (газові котли) та для стабілізації живлення електроапаратури з потужністю споживання до 250 Вт.  АСН-250 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання підключеного приладу. Пристрій оснащений тепловим захистом і захистом від перевантаження.
   
Реле, які  використовуються в АСН, відключають навантаження за 4-5 мс. Час реакції електроніки - значно менший, і вирішальним є час спрацьовування реле. Тому, якщо поставити відсікач на квартиру або будинок, то при аварії він відключить побутові пристрої, але пізніше ніж стабілізатор.

  
Відключення навантаження також залежить від алгоритму програми. Наприклад, при короткому імпульсі менше 1 мс, більшість відсікачів вимикають навантаження, але за цей час реле не встигає розімкнутися і розмикається пізніше, а високовольтний імпульс встигає пройти. У стабілізаторі такі імпульси згладжуються (поглинаються) варисторним захистом з часом спрацьовування 25 нс. і фільтруються автотрансформатором, а навантаження не вимикається.

 

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
6
Виконання
Наземні
Потужність на фазу, кВт.
0,1 - 1,0
Вартість, грн.
1 100 - 2 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Релейні
Гарантійний термін
3
Відгуки клієнтів
Ідеальний варіант для котлів. Єдине що потрібно дивитись на яку потужність розрахований котел якщо до 250 Вт з пусковим до 900 то підходить. А це більшість котлів.
Дуже хороший стабілізатор. Дякую електро100 що порекомендували мені цю модель для газового котла. Працює відмінно, чітко і точно.
Брав для котла який гріє воду і паралельно батареї з підлогою. Річ просто незамінна. Не знаю як інші але цей працює відмінно. Якщо б і брав інший то тільки вже на весь будинок. А якщо для стандартного котла, хватає з головою. Поставив і забув.
Рекомендую! Купляли на дачу, оскільки там великий перепад напруги для котла Вайланд!
Дякую за гарне обслуговування і за якісний товар! Будемо звертатися!
- 4 сентября 2018г покупал на електро100 львовский стаб АСН-250 для газового котла Bosch ZW 28-2KE DH. Меня обслужил Олег. Покупка прошла четко и быстро. Утром 4.09 - заказал, вечером 6.09 получил! Уже больше мясяца пользуюсь и работает так как мне и обещали. Большое спасибо. Всем рекомендую! С уважением Коваль Андрей. Днепропетровск.
Для мого конденсаційного газового котла Viessman підійшов ідеально. Поставлене завдання стабілізатор виконує на 100%. Вам дякую.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід