Стабілізатор напруги LVT АСН-250

Бренд: LVT
Номер: lv-18456
1.040
37,1$
Є в наявності

Виробник: LVT (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Потужність: 0,25 кВт
Нижній граничний поріг вхідної напруги: 145 В
Верхній граничний поріг вхідної напруги: 280 В
Точність стабілізації: 7 %

Тип стабілізації Релейні
Кількість фаз 1
Виконання Наземні
Деталі

Характеристики

Виробник: LVT (Україна)
Тип стабілізації: Релейний
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 0,25 кВт
Нижній граничний поріг вхідної напруги: 145 В
Верхній граничний поріг вхідної напруги: 280 В
Вихідна напруга: 220 В
Точність стабілізації: 6,4 %
Робоча частота: 50 Гц
Час спрацювання: 4-5 мс
Охолодження: Пасивне
Індикація: Метричний дисплей
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Вилка 16 А
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Наземне
Висота: 80 мм
Ширина: 125 мм
Глибина: 192 мм
Маса: 2кг
Гарантія: 36 міс

Опис релейного стабілізатора напруги АСН-250:

Автоматичний стабілізатор напруги АСН-250 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 250 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від перепадів напруги та високовольтних імпульсів. АСН-250 призначений, в першу чергу, для покращення захисту систем керування автономного опалення (газові котли) та для стабілізації живлення електроапаратури з потужністю споживання до 250 Вт.  АСН-250 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання підключеного приладу. Пристрій оснащений тепловим захистом і захистом від перевантаження.
   
Реле, які  використовуються в АСН, відключають навантаження за 4-5 мс. Час реакції електроніки - значно менший, і вирішальним є час спрацьовування реле. Тому, якщо поставити відсікач на квартиру або будинок, то при аварії він відключить побутові пристрої, але пізніше ніж стабілізатор.

  
Відключення навантаження також залежить від алгоритму програми. Наприклад, при короткому імпульсі менше 1 мс, більшість відсікачів вимикають навантаження, але за цей час реле не встигає розімкнутися і розмикається пізніше, а високовольтний імпульс встигає пройти. У стабілізаторі такі імпульси згладжуються (поглинаються) варисторним захистом з часом спрацьовування 25 нс. і фільтруються автотрансформатором, а навантаження не вимикається.

Характеристики
Тип стабілізації
Релейні
Кількість фаз
1
Виконання
Наземні
Customer Reviews
Рекомендую! Купляли на дачу, оскільки там великий перепад напруги для котла Вайланд!
Дякую за гарне обслуговування і за якісний товар! Будемо звертатися!
- 4 сентября 2018г покупал на електро100 львовский стаб АСН-250 для газового котла Bosch ZW 28-2KE DH. Меня обслужил Олег. Покупка прошла четко и быстро. Утром 4.09 - заказал, вечером 6.09 получил! Уже больше мясяца пользуюсь и работает так как мне и обещали. Большое спасибо. Всем рекомендую! С уважением Коваль Андрей. Днепропетровск.
Для мого конденсаційного газового котла Viessman підійшов ідеально. Поставлене завдання стабілізатор виконує на 100%. Вам дякую.
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг