Стабілізатор напруги для сонячних електростанцій

Знайдено: 1 - 24 з 28 товарів

Як працюють стабілізатори напруги для сонячних електростанцій і чому вони так потрібні

Зелена енергетика на сьогоднішній день розвивається повним ходом. Кількість споживачів електроенергії невпинно зростає, а збільшення її вироблення, в свою чергу, призводить до забруднення навколишнього середовища. Теплові електростанції забруднюють атмосферу. Атомні електростанції залишають за собою відходи, які потребують поховання. Єдине правильне рішення проблеми - це альтернативні поновлювані джерела електроенергії. В наш час займатись виробництвом і продажем електроенергії може кожен, встановивши сонячні панелі.

Якщо ви вже користуєтеся «зеленим тарифом» і займаєтеся продажем електроенергії, то фахівці магазину «electro100» рекомендують встановити відповідний стабілізатор напруги для забезпечення довготривалої та надійної роботи сонячних електростанцій.

Для чого потрібний стабілізатор


Використання сонячних панелей - це ефективний спосіб економити. Не заробляти, а саме економити, тому що навряд чи за світловий день вийде віддати в мережу більше, ніж спожити за добу. Проте, економія значна і однозначно варта початкових витрат. Сонячні панелі виробляють постійний струм з різними номіналами напруги, яке може коливатися в залежності від освітленості. Ця напруга подається на перетворювач, щоб отримати стабільний змінний струм з напругою 220 В на фазу і синхронізувати його з мережевою синусоїдою. Отримана інвертором напруга або частково компенсує витрати електроенергії на роботу приладів, або подається назад в мережу, зменшуючи тим самим витрати на електрику.


Нерідко для сонячних панелей потрібно встановлювати стабілізатор (трифазний або однофазний, в залежності від системи). Він повинен виконувати дві важливі функції одночасно. По-перше, у деяких користувачів інвертор може некоректно працювати або і зовсім не працювати в зв'язку з нестабільним мережевим живленням. Стабілізатор напруги для сонячних панелей в свою чергу дозволить забезпечити високу точність підтримки вихідної напруги, завдяки чому інвертор буде завжди буде стабільно працювати. Друге питання - це віддача електроенергії в мережу для її продажу. Звичайний стабілізатор непридатний для цього, так як він призначеним для роботи лише в одну сторону, тобто від мережі до споживача. Стабілізатори напруги для сонячних панелей головним чином відрізняються тим, що здатні працювати в обох напрямках. Тобто при наявності навантаження мережева електроенергія працює синхронно з сонячної, зменшуючи витрати по лічильнику, а при відсутності навантаження здійснюється, як і належить, віддача в мережу через стабілізатор.

Якщо у вас виникли проблеми з вибором стабілізатора для сонячних електростанцій, то ви можете звернутись за допомогою до фахівців магазину «electro100», які підберуть найбільш оптимальний варіант саме для вас.