Стабілізатор напруги для пральної машини

Знайдено: 1 - 24 з 41 товар

Стабілізатори напруги від українських виробників – якість перевірена часом

Проблема пов’язана з нестабільністю електромереж нажаль знайома більшості жителям західної України. Але насамперед від цього найбільше страждає побутова техніка, яка спроектована під якісне постачання електроенергії і досить чутлива до таких явищ, як низька або висока напруга, електромагнітні імпульси чи високовольтні перешкоди.

Будь-яка з перерахованих проблем може стати фатальною і для настільки поширеного в побуті помічника, як пральна машина. Саме тому фахівці магазину electro100 рекомендують ознайомитись з асортиментом спеціалізованих стабілізаторів, які дозволять вам назавжди забути про подібні проблеми пов’язані з якістю напруги в вашому домі.

Для чого потрібно встановлювати стабілізатор на пральні машини

Барабан пральної машини запускається двигуном, який є досить енергоємною і в той же час вразливою деталлю. Зміна напруги в мережі означає, що двигуну може не вистачити потужності для підтримки номінальних обертів барабану. В такому випадку він продовжить функціонувати в режимі пускового струму, приймаючи на себе значно більший струм, ніж допустимо його технічними характеристиками.

В результаті відбувається зношення ізоляції двигуна, що приводить до неможливості своєчасного охолодження приводу. В такому випадку дорогі комплектуючі пральної машини перегріваються, що відповідно і приводить до глобальних поломок. Крім того, це відображається і на використанні електроенергії – її витрати збільшуються в десятки разів.

Який стабілізатор варто обрати

В Україні представлена ​​велика кількість різних стабілізаторів напруги, які за своїми властивостями підходять для встановлення на пральні машини. Ознайомившись з відгуками клієнтів з різних міст, включаючи Львів та навіть Київ, консультанти магазину electro100 зможуть без проблем порадити, який пристрій для нормалізації напруги вам варто купити.

Як показує практика нашого магазину, найчастіше клієнти обирають релейні, електромеханічні або сімісторних стабілізатори напруги. Кожний тип має свої особливості та переваги:

  • Релейні стабілізатори працюють з точністю 220В ± 5% в залежності від числа обмоток трансформатора. Їм властива висока швидкодія, стійкість до зниженого напрузі і компактні розміри;
  • Електромеханічні стабілізатори працюють з допустимою похибкою не більше 3%, проте спрацьовують повільніше релейних моделей. Характеризуються довготривалою та надійною експлуатацією, при своєчасному обслуговуванні;
  • Тиристорні і сімісторних стабілізатори працюють швидко і точно. Головною відмінністю даних моделей можна назвати – безшумний режим роботи. Єдине, що ціни на такі системи, як правило, досить високі.

 

Підбираючи стабілізатор для пральної машини, необхідно приділити особливу увагу споживаній нею потужності. Для правильного розрахунку рекомендованої потужності стабілізатора можна застосовувати коефіцієнти кратності або ж звернутися за допомогою до консультантів нашого магазину, які порадять яку краще модель стабілізатора вам придбати.