Стабілізатор напруги для квартири

Знайдено: 1 - 24 з 333 товару

Стабілізатори для квартири – європейська якість та надійність від вітчизняних виробників

З огляду на те, що сучасна побутова техніка вимагає живлення напругою з конкретним номіналом, допускаючи лише незначну похибку (згідно ГОСТ ± 10%), слід завчасно потурбуватися про встановлення в квартирі надійного захисту від мережевих коливань у вигляді стабілізатора. Знайти якісні та надійні прилади для нормалізації напруги ви можете на сайті магазину «electro100». У нас доступні ціни, відмінна якість продукції та швидка доставка в міста України. Ви також можете відвідати нашу торгову точку в місті Львів та самостійно впевнитись в надійності роботи наших стабілізаторів.

Який стабілізатор для квартири кращий

Основними критеріям при купівлі стабілізатора для квартири є точність його стабілізації, а також робочий діапазон, який показує, наскільки сильні перепади здатний нормалізувати пристрій. Найпоширенішими стабілізаторами напруги для квартири є ступінчасті і сервопривідні. Робота обох типів стабілізації базується на зміні коефіцієнта трансформації трансформатора. У ступінчатих пристроях обмотка трансформатора поділена на ступені, перемикання яких і змінює вихідну напругу. За комутацію ступені можуть відповідати тиристори (електронні стабілізатори) або ж реле (релейні стабілізатори). Різниця між ними полягає, по великому рахунку, лише у шумі, яке видає реле при перемиканні. Тому, судячи з відгуків покупців, кращим вибором для квартири є саме електронний тип стабілізатора.

Якщо говорити про сервопривідні стабілізатори, то варто відмітити, що здійснюють вони регулювання більш класичним методом - шляхом переміщення ковзаючого контакту прямо по виткам трансформатора. Відрізняється від вищеописаних типів плавністю та точністю в роботі, але нажаль мають досить низьку швидкість реагування на стрибки напруги.

Існують, звичайно, і більш надійніші та точні пристрої стабілізації - електронні безступінчасті стабілізатори. Яскравий приклад таких моделей - Volter Etalon 9, замовити який ви можете на сайті нашого магазину. Основним та єдиним недоліком безступінчастих пристроїв нормалізації напруги є їх ціна.

Ознайомитись з асортиментом стабілізаторів для квартири ви можете на сайті нашого магазину «electro100». При потребі наші консультанти допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант саме для вашої оселі, який не тільки буде ідеально виконувати свою роботу, а і влаштує вас своєю ціною. Доставка проводиться швидко та надійно як в Украйні, так і частково за її межами.