Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300х

Бренд: DIA-H
Номер: di-18796
1.155
41,3$
Є в наявності

Призначення: стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300х призначений для захисту холодильників та іншої побутової техніки сумарна споживана потужність якої не перевищує 300Вт а пускова потужність 900Вт.
Увага! Бонус від electro100!  якщо Ви натисните кноку   Купити  , яка знаходиться вищета оформите заявку прямо на сайті - отримаєте безкоштовну кур'єрську доставку по Львову!

Хороші новини! Гарантійний термін на стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300-м придбаний в магазині electro100.com.ua складає 5 років. Це підтверджується штампом в паспорті виробу.

«Оплата частинами» - можливість купити товар в розтрочку терміном до 6 місяців (детальніше на сайті Приватбанку: Перейти на сайт)

Детальніше
Супер розстрочка на 4 місяці" - можливість купити товар в розтрочку терміном до 36 місяців (детальніше на сайті Альфа банку: Перейти на сайт)

Детальніше
Відправка вантажу здійснюється, не раніше ніж на наступний день після оформлення кредиту. Доставка будь-яким перевізником.

Детальніше
На цей товар діє послуга безкоштовний монтаж від electro100 Безкоштовний монтаж можливий у великих містах України.

Детальніше
Тип стабілізації Релейні
Кількість фаз 1
Вартість до 2 000грн.
Потужність,кВт. 0,1 - 1,0
Виконання Переносні
Кількість ступеней регулювання 6
Деталі

стабілізатор напруги ДІА-Н 

Характеристики

Виробник: ДІА-Н (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Оптимальні рішення для: Холодильника
Кількість фаз: Однофазні

Потужність: 0,3 кВт
Нижній граничний поріг вхідної напруги: 120 В
Верхній граничний поріг вхідної напруги: 285 В
Нижній поріг стабілізації робочої напруги: 155 В
Верхній поріг стабілізації робочої напруги: 280 В
Вихідна напруга: 220
В
Точність стабілізації: 6 %
Робоча частота: 50 Гц
Час спрацювання: 10 мс
Затримка включення: 7 хв
Індикація: Світлодіодні індикатори

Спосіб підключення: Вилка 16 А
Робоча температура: + 5 ... + 40 ° С
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Переносні

Висота: 90 мм
Ширина: 110 мм
Глибина: 170 мм
Маса: 2,5 кг
Гарантія: 60 міс

Опис:

Спеціальна модель для холодильного обладнання.

Стабілізатор напруги СН-300-х призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 300 Вт
Це, в першу чергу, однокамерні та двокамерні холодильники і прилади, потужність яких не перевищує 300 Вт. СН-300-Х має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад. Модель СН-300-Х, на відміну від моделі СН-300-М, має запас по потужності та витримує 3ох кратні пускові струми які необхідні для запуску холодильного обладнання. Дану модель варто купувати для захисту морозильної камери або холодильника.
Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, який суттєво підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора.
Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається. Далі його потрібно увімкнути примусово. Це можна зробити мережевою кнопкою. Вона знаходиться на задній панелі приладу.
Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В. Крім того забезпечена поперемінна індикація рівня вхідного (в мережі живлення), вихідної (стабілізованої) напруги і рівня споживаної потужності.
Час вимірювання напруги 20мс (0,02 секунди). Час перемикання реле, не більше 10мс (0,01 сек). Через 0,02сек + 0,01 сек = 0,03сек стабілізатор переключить вихідну напругу на оптимальний рівень.
Стабілізатори СН-300 мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги і споживаної потужності (з переключенням).
Основна відмінність моделей серії "М" від серії "Х" - час затримки включення. У моделях "Х" воно складає 7 хв.
Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів:
   
захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В);
    
захист від занадто низької вхідної напруги (менше 120 В);
    
захист від занадто високої вихідної напруги (не більш 240 В);
    
захист від перевантаження (при навантаженні від 300 до 1000 Вт прилад відключається через 9 с);
    
захист від короткого замикання;
    
захист від пожежі (відключення при нагріві трансформатора більше 90 ° С).
    
Стабілізатори мають максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом, в процесі роботи зберігають кімнатну температуру, безшумні. Форма вихідної напруги - синусоїда.
Споживання в холостому ходу - 3 Вт.

Купуйте однофазний релейний стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300М в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.


 

Характеристики
Тип стабілізації
Релейні
Кількість фаз
1
Вартість
до 2 000грн.
Потужність,кВт.
0,1 - 1,0
Виконання
Переносні
Кількість ступеней регулювання
6
Customer Reviews
До переваг: Надійність, безшумність, малі габарити, ціна. Недоліків не виявив оскільки зі своєю задачею справляється, холодильник працює.
Купив для котла. Перепади напруги в межах 20 -30В. повністю нівелює. Тому зі своєю задачею справляється на відмінно. Плюс має невеликі габарити та працює тихо.
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг