Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-3000м

Бренд: DIA-H
Номер: di-18969
2.970

Призначення: стабілізатор напруги ДІА-Н 3000М призначений для захисту побутових пральних машин з завантаженням до 5,5кг. та іншої побутової техніки без пускових струмів, сумарна споживана потужність якої не перевищує 3,0 кВт.

Увага! Бонус від electro100!  якщо Ви натисните кнопку   Купити  , яка знаходиться вищета оформите заявку прямо на сайті - отримаєте безкоштовну кур'єрську доставку по Львову!

Хороші новини! Гарантійний термін на стабілізатор напруги ДІА-Н придбаний в магазині electro100.com.ua складає  4 роки. Це підтверджується штампом в паспорті виробу.

Запрошуємо переглянути перший відеовідгук про цю модель:

Кількість ступеней регулювання 9
Виконання Наземні, Переносні
Потужність на фазу, кВт. 1,1 - 3,0
Вартість, грн. 2 100 - 4 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Релейні
Гарантійний термін 3
Деталі

Характеристики ДІА-Н СН-3000м

Виробник: ДІА-Н (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 3,0 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  130 В
Верхній поріг вхідної напруги: 285 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 6,0%
Діапазон стабілізації: 140 В - 275 В
Ступені регулювання: 9
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 16 А
Охолодження: Конвекція
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Напольний
Висота: 
220 мм
Ширина:  160 мм
Глибина: 90 мм
Гарантія: 36 міс
Вага, не більше: 8,0 кг

Стабілізатор напруги СН-3000-М призначений для захисту пральних машн. Стабілізатор напруги також забезпечить стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутові електричні прилади з потужністю споживання до 2500 Вт. Стабілізатор витримує короткочасні, пускові, навантаження до 4кВт. 
СН-3000М має мікропроцесор Atmel, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад.
Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, який суттєво підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора.
Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається.
Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В. Крім того забезпечена поперемінна індикація рівня вхідного (в мережі живлення), вихідної (стабілізованої) напруги і рівня споживаної потужності.
Час вимірювання напруги 20мс (0,02 секунди). Час перемикання реле, не більше 10мс (0,01 сек). Через 0,02сек + 0,01 сек = 0,03сек стабілізатор переключить вихідну напругу на оптимальний рівень.
Стабілізатори dian 3000-М мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги і споживаної потужності (з переключенням).

Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів:
    захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В);
    захист від занадто низької вхідної напруги (менше 120 В);
    захист від занадто високої вихідної напруги (не більш 240 В);
    захист від перевантаження (при навантаженні від 300 до 1000 Вт прилад відключається через 9 с);
    захист від короткого замикання;
    захист від пожежі (відключення при нагріві трансформатора більше 90 ° С).
     Стабілізатори напруги ДІА-Н моделі СН-3000М мають максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом, в процесі роботи зберігають кімнатну температуру, безшумні. Форма вихідної напруги - синусоїда.
Споживання в холостому ходу - 6 Вт.  

Купуйте однофазний релейний стабілізатор напруги ДІА-Н СН-3000М в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

 

 

 

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
9
Виконання
Наземні, Переносні
Потужність на фазу, кВт.
1,1 - 3,0
Вартість, грн.
2 100 - 4 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Релейні
Гарантійний термін
3
Відгуки клієнтів
Замовила стабілізатор для кондиціонера. Працівники інтернет- магазину зв'язалися дуже швидко,порекомендували оптимальний для мене варіант. Якістю стабілізатора задоволена. Дуже сподіваюсь що можу бути спокійна. Наразі все супер!!!
Тихий, компактний, не займає багато місця. Добре стабілізує напругу, повністю оправдав мої сподівання. Використовую на дачі, де напруга стабільно нестабільна, але тепер все супер.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід