Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-3000а

Бренд: DIA-H
Номер: dia-3000a
3.750

Призначення: стабілізатор напруги ДІА-Н 3000А призначений для захисту кондиціонерів, гідроферів, насосних станцій та іншої побутової техніки сумарна споживана потужність якої не перевищує 3 кВт а пускова потужність 9 кВт.

Увага! Бонус від electro100!  якщо Ви натисните кнопку   Купити  , яка знаходиться вищета оформите заявку прямо на сайті - отримаєте безкоштовну кур'єрську доставку по Львову!

Хороші новини! Гарантійний термін на стабілізатор напруги ДІА-Н придбаний в магазині electro100.com.ua складає  4 роки. Це підтверджується штампом в паспорті виробу.

Кількість ступеней регулювання 9
Виконання Навісні, Переносні
Потужність на фазу, кВт. 1,1 - 3,0
Вартість, грн. 2 100 - 4 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Релейні
Гарантійний термін 3
Деталі

Характеристики ДІА-Н СН-3000а

Виробник: ДІА-Н (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 3,0 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  120 В
Верхній поріг вхідної напруги: 285 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 6,0%
Діапазон стабілізації: 140 В - 280 В
Ступені регулювання: 9
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 20 А
Охолодження: Конвекція
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Напольний
Висота: 
220 мм
Ширина:  160 мм
Глибина: 90 мм
Гарантія: 36 міс
Вага, не більше: 8,5 кг


Стабілізатор напруги СН-3000А
 призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 3000 Вт.
Це, в першу чергу, глубинні водяні насоси та кондиціонери. СН-3000А має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад.
Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, який суттєво підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора.
Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається.
Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В. Крім того забезпечена поперемінна індикація рівня вхідного (в мережі живлення), вихідної (стабілізованої) напруги і рівня споживаної потужності.
Час вимірювання напруги 20мс (0,02 секунди). Час перемикання реле, не більше 10мс (0,01 сек). Через 0,02сек + 0,01 сек = 0,03сек стабілізатор переключить вихідну напругу на оптимальний рівень.
Стабілізатори СН-3000А мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги і споживаної потужності (з переключенням).

Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів:
    
захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В);
    
захист від занадто низької вхідної напруги (менше 120 В);
    
захист від занадто високої вихідної напруги (не більш 240 В);
    
захист від перевантаження (при навантаженні від 300 до 1000 Вт прилад відключається через 9 с);
    
захист від короткого замикання;
    
захист від пожежі (відключення при нагріві трансформатора більше 90 ° С).
     
Стабілізатори напруги ДІА-Н моделі СН-3000А мають максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом, в процесі роботи зберігають кімнатну температуру, безшумні. Форма вихідної напруги - синусоїда.
Споживання в холостому ходу - 7 Вт.

ДІА-Н 3000А - мають дві розетки для підключення побутових присторїв. Замість звичайної мережевої кнопки, що характерна усім моделям стабілізаторів, в моделі 3000А використовується двополюсний пакетний автомат Shnider Electric на 16А. Завдяки цьому, стабілізатр має не тільки додатковий захист по струму а й надійно витримує пускові струми які потрібні присторю що підключається до нього.  

 

Купуйте однофазний релейний стабілізатор напруги ДІА-Н СН-3000А в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

 

 

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
9
Виконання
Навісні, Переносні
Потужність на фазу, кВт.
1,1 - 3,0
Вартість, грн.
2 100 - 4 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Релейні
Гарантійний термін
3
Відгуки клієнтів
Потрібно було для котла і пралки. Скачок напруги до 150 витягнув. Користуюсь вже 2 місяця. Поки проблем не було. Трохи клацає при переході на іншу напругу, але на роботу це не впливає.
Придбали для пральної машини і посудомийки. Пралка часто вирубувалась і фактично не працювала. Вибирали між декількома варіантами, порадили цей. До мінусів трохи дорогуватий для нас, але тепер працює все відмінно.
Були перепади напруги на дачі. Брав для стабілізації роботи насосної станції. Потрібно було вибрати недорогий і якісний стабілізатор, що підходить під експлуатацію в дачних умовах.  Консультант порадив взяти його.  Прислали на другий день. Свої функції повністю виконує.
На початку літа електрики які робили мені електрику поставили якийсь стабілізатор. Заплатив я за нього тоді 4000. Працював він раз через раз. Після чергового скачка він успішно згорів. Гарантії не було. Прийшлось купувати новий. Шукав не дорогий але надійний і щоб була хоч якась гарантія. Між всіма тими стабілізаторами зупинився на Діані. На даний момент все працює відмінно і я повнісю задоволений його роботою.
Добрий стаб, невеликий, працює безшумно, використовую для пралки-справляється.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід