Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300м

Бренд: DIA-H
Номер: di-18800
1.338

Призначення: стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300м призначений для захисту котлів опалення. та іншої побутової техніки сумарна споживана потужність якої не перевищує 300Вт.

Увага! Бонус від electro100!  якщо Ви натисните кнопку   Купити  , яка знаходиться вищета оформите заявку прямо на сайті - отримаєте безкоштовну кур'єрську доставку по Львову!

Хороші новини! Гарантійний термін на стабілізатор напруги ДІА-Н придбаний в магазині electro100.com.ua складає  4 роки. Це підтверджується штампом в паспорті виробу.

Кількість ступеней регулювання 9
Виконання Навісні, Переносні
Потужність на фазу, кВт. 0,1 - 1,0
Вартість, грн. 1 100 - 2 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Релейні
Гарантійний термін 4
Деталі

Характеристики ДІА-Н СН-300м

Виробник: ДІА-Н (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 0,3 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  120 В
Верхній поріг вхідної напруги: 285 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 6,0%
Діапазон стабілізації: 140 В - 280 В
Ступені регулювання: 9
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 1 А
Охолодження: Конвекція
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Напольний
Висота: 
170 мм
Ширина:  110 мм
Глибина: 90 мм
Гарантія: 36 міс
Вага, не більше: 2,5 кг

Стабілізатор напруги СН-300-м призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 300 Вт
Це, в першу чергу, газові котли і прилади, потужність яких не перевищує 300 Вт. СН-300-м має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад.
Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, який суттєво підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора.
Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається.
Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В. Крім того забезпечена поперемінна індикація рівня вхідного (в мережі живлення), вихідної (стабілізованої) напруги і рівня споживаної потужності.
Час вимірювання напруги 20мс (0,02 секунди). Час перемикання реле, не більше 10мс (0,01 сек). Через 0,02сек + 0,01 сек = 0,03сек стабілізатор переключить вихідну напругу на оптимальний рівень.
Стабілізатори СН-300 мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги і споживаної потужності (з переключенням).
Основна відмінність моделей серії "М" від серії "Х" - час затримки включення. У моделях "Х" воно складає 7 хв.
Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів:
    захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В);
    захист від занадто низької вхідної напруги (менше 120 В);
    захист від занадто високої вихідної напруги (не більш 240 В);
    захист від перевантаження (при навантаженні від 300 до 1000 Вт прилад відключається через 9 с);
    захист від короткого замикання;
    захист від пожежі (відключення при нагріві трансформатора більше 90 ° С).
     Стабілізатори напруги ДІА-Н моделі СН-300-М мають максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом, в процесі роботи зберігають кімнатну температуру, безшумні. Форма вихідної напруги - синусоїда.
Споживання в холостому ходу - 3 Вт.

Купуйте однофазний релейний стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300М в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

 

 

 

 

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
9
Виконання
Навісні, Переносні
Потужність на фазу, кВт.
0,1 - 1,0
Вартість, грн.
1 100 - 2 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Релейні
Гарантійний термін
4
Відгуки клієнтів
Брав для стабілізації роботи компютера, повністю задовільняє. Перед тим користувався совковим, ну таке собі конєшно рішення було. Зараз все працює стабільно.
Придбала тут стабілізатор напруги Діа-н 300м для газового котла Vaillant. Після того, як я повідомила менеджеру, що проживаю в Старому Селі 22км. від Львова і напруга в нас часто скаче, менеджер порадив модель 300м тому що вона працює в широкому діапазоні вхідних напруг. Цей стабілізатор виявився дорожчий ніж ЛВТ АСН-250 але й потужніший. Мені сподобалась робота магазину, тому я також вирішила залишити відеовідгук. Детальніше дивіться на каналі electro100: https://www.youtube.com/watch?v=ZBErSNho7SU
Взяв для побутових приборів щоб не виходили з ладу. Загалом працює відмінно, якщо невелика мощность. Трохи слабуватий для старої техніки. Краще взяти потужніший. Але якщо потужність до 300 працює відмінно
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід