Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300м

Бренд: DIA-H
Номер: di-18800
1.260
45$
Є в наявності

Призначення: стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300м призначений для захисту котлів опалення. та іншої побутової техніки сумарна споживана потужність якої не перевищує 300Вт.
Увага! Бонус від electro100!  якщо Ви натисните кноку   Купити  , яка знаходиться вищета оформите заявку прямо на сайті - отримаєте безкоштовну кур'єрську доставку по Львову!

Хороші новини! Гарантійний термін на стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300-м придбаний в магазині electro100.com.ua складає 5 років. Це підтверджується штампом в паспорті виробу.

«Оплата частинами» - можливість купити товар в розтрочку терміном до 6 місяців (детальніше на сайті Приватбанку: Перейти на сайт)

Детальніше
Супер розстрочка на 4 місяці" - можливість купити товар в розтрочку терміном до 36 місяців (детальніше на сайті Альфа банку: Перейти на сайт)

Детальніше
Відправка вантажу здійснюється, не раніше ніж на наступний день після оформлення кредиту. Доставка будь-яким перевізником.

Детальніше
На цей товар діє послуга безкоштовний монтаж від electro100 Безкоштовний монтаж можливий у великих містах України.

Детальніше
Потужність на фазу, кВт. 0,1 - 1,0
Вартість, грн. 1 100 - 2 000
Кількість фаз 1
Гарантійний термін 3
Тип стабілізації Релейні
Кількість ступеней регулювання 9
Виконання Навісні, Переносні
Деталі

Характеристики ДІА-Н СН-300м

Виробник: ДІА-Н (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 0,3 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  60 В
Верхній поріг вхідної напруги: 295 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 3,5%
Діапазон стабілізації: 120 В - 275 В
Ступені регулювання: 9
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 1 А
Охолодження: Конвекція
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Напольний
Висота: 
170 мм
Ширина:  110 мм
Глибина: 90 мм
Гарантія: 36 міс
Вага, не більше: 2,5 кг

Стабілізатор напруги СН-300-м призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутових електричних приладів з потужністю споживання 300 Вт
Це, в першу чергу, газові котли і прилади, потужність яких не перевищує 300 Вт. СН-300-м має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад.
Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, який суттєво підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора.
Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається.
Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В. Крім того забезпечена поперемінна індикація рівня вхідного (в мережі живлення), вихідної (стабілізованої) напруги і рівня споживаної потужності.
Час вимірювання напруги 20мс (0,02 секунди). Час перемикання реле, не більше 10мс (0,01 сек). Через 0,02сек + 0,01 сек = 0,03сек стабілізатор переключить вихідну напругу на оптимальний рівень.
Стабілізатори СН-300 мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної та вихідної напруги і споживаної потужності (з переключенням).
Основна відмінність моделей серії "М" від серії "Х" - час затримки включення. У моделях "Х" воно складає 7 хв.
Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів:
    захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В);
    захист від занадто низької вхідної напруги (менше 120 В);
    захист від занадто високої вихідної напруги (не більш 240 В);
    захист від перевантаження (при навантаженні від 300 до 1000 Вт прилад відключається через 9 с);
    захист від короткого замикання;
    захист від пожежі (відключення при нагріві трансформатора більше 90 ° С).
     Стабілізатори напруги ДІА-Н моделі СН-300-М мають максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом, в процесі роботи зберігають кімнатну температуру, безшумні. Форма вихідної напруги - синусоїда.
Споживання в холостому ходу - 3 Вт.

Купуйте однофазний релейний стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300М в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

 

 

 

 

Характеристики
Потужність на фазу, кВт.
0,1 - 1,0
Вартість, грн.
1 100 - 2 000
Кількість фаз
1
Гарантійний термін
3
Тип стабілізації
Релейні
Кількість ступеней регулювання
9
Виконання
Навісні, Переносні
Customer Reviews
Взяв для побутових приборів щоб не виходили з ладу. Загалом працює відмінно, якщо невелика мощность. Трохи слабуватий для старої техніки. Краще взяти потужніший. Але якщо потужність до 300 працює відмінно
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг