Каталог товарів

Стабілізатори напруги

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги Lorenz Electric ЛС-500Т
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги Lorenz Electric ЛС-500В
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги LVT АСН-250
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300-М
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300-Х
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300-V
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300-V
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги LVT АСН-300 Н
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги Lorenz Electric ЛС-1000В
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги Lorenz Electric ЛС-1000Т
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги Промавтоматика СТАБ 0.25 кВт
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-600-М
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-600-Х
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги LVT АСН-600
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги Lorenz Electric ЛС-2000Т
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги Lorenz Electric ЛС-2000В
Швидке замовлення

Стабілізатор напруги LVT АСН-350 С

Швидке замовлення
Стабілізатор напруги Volter™ СНПТО-0,25 Р
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги Промавтоматика СТАБ 0,4 кВт
Швидке замовлення
Однофазний стабілізатор напруги Елекс Гібрид У 7-1/10 v2.0
Швидке замовлення
Однофазний стабілізатор напруги Елекс Гібрид У 7-1/16 v2.0
Швидке замовлення
Однофазний стабілізатор напруги Елекс Гібрид 9-1/10 v2.0
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги LVT АСН-1000
Швидке замовлення
Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-3000-М

Стабілізатори напруги від найкращих виробників в широкому асортименті

Стабілізатори напруги - складне електротехнічне обладнання, яке потребує певних навичок при виборі і підключенні. Призначені для стабілізації напруги на рівні 220 або 380 Вольт, відключення навантаження при критично завищеній або заниженій вхідній напрузі, автоматичного відключення при короткому замиканні і аварії на підстанції. В основному, вони застосовуються для захисту побутового, офісного, промислового, спеціального медичного, охоронного, опалювального обладнання. Використання стабілізаторів напруги дозволить вам також попередити виникнення небезпечних ситуацій, що можуть призвести не лише до поломки обладнання, а й серйозніших ситуацій аж до виникнення пожежі в результаті короткого замикання.

Стабілізатори напруги – переваги

В інтернет-магазині «Electro100.com.ua» стабілізатори напруги пропонуються на продаж у широкому асортименті. Прилади володіють низкою переваг:

  • компактний розмір;
  • можливість установки вхідної напруги;
  • можливість установки часу затримки;
  • наявність цифрового індикатору;
  • для зручного перенесення на корпусі встановлені ручки;
  • вбудований датчик температури захищає пристрої від перегріву.

Робота будь-якого стабілізатора, якщо він володіє необхідними характеристиками, забезпечує середню мережеву напругу в 220 В із відхиленням заданої норми не більше ніж на 0,5 В. Завдяки цьому електрообладнання буде захищено від раптових стрибків і, навпаки, провалів в напрузі мережі, а значить і термін його експлуатації значно збільшиться. Як правило, стабілізатори оснащені дисплеями, на яких може розміщуватися лічильник автоматичного введення/виходу напруги. Пристрої також повністю автоматичні – після установки системи не вимагають технічного обслуговування.

Стабілізатори – види

Основні види пристроїв:

  1. Електромеханічний стабілізатор напруги. Вольтододатковий трансформатор компенсує перепади напруги за допомогою автотрансформатора з сервоприводом, що регулює напругу на первинній обмотці вольтододавального трансформатора.
  2. Ступінчастий електронний. Пристрій працює за принципом перемикання обмоток трансформатора електронними ключами, в ролі яких виступають тиристори і сімістори.
  3. Ступінчастий релейний. Принцип дії такий же, як у електронного, технічні характеристики схожі, замість тиристорів, обмотку вольтододавального трансформатора перемикає реле.

Інтернет-магазин «Electro100.com.ua» є офіційним торговим представником відомих брендів Volter, Прочан, Luxeon, Reta, Rucelf, Елекс (Герц). На нашому сайті ви зможете вибрати і купити стабілізатор напруги у Львові, який буде володіти оптимальними характеристиками, і забезпечить надійну і безперебійну роботу мережі. Залежно від умов використання ви зможете обрати однофазний або трифазний тип пристрою. Також підбираються характеристики «рамок» перепаду та інші. Ціни на стабілізатори напруги порівняно невисокі, до того ж якщо пристрій встановлено в зоні підвищеної активності мережі, то він окупиться вже після пари-трійки стрибків напруги, забезпечивши роботу куди більш дорогого устаткування.

Для того, щоб всі прилади у вашому домі працювали довго і безперебійно, і були розроблені стабілізатори. Вирівнювач напруги захищає прилад від раптових стрибків, а також провалів у напрузі мережі і таким чином зберігає його працездатність. А, враховуючи той факт, що ситуації із перевищенням показників напруги в електромережі виникають доволі часто, можна зробити висновок про необхідність встановлення пристроїв даного типу у кожному, без винятку, домі. Звертайтеся у наш інтернет-магазин, щоб недорого замовити високоякісне обладнання з доставкою у Харків, Львів, Тернопіль чи інші міста України.

Наші фахівці завжди готові надати Вам кваліфіковані консультації у виборі необхідного стабілізатора напруги, якісно і швидко провести монтаж обладнання, гарантійне та після гарантійне обслуговування. Ми працюємо так, щоб закласти основу для подальшої спільної і тривалої співпраці.