Каталог товарів

SOFARSOLAR

Товари не знайдені

SOFARSOLAR — виробник високоефективних та високоякісних мережевих фотоелектричних інверторів. Продукція сертифікована для застосування в Європі.
SOFARSOLAR є однію з дочірніх компаній SOFAR Group у Китаї та спеціалізується на дослідженнях, розробці, виробництві, продажу та обслуговуванні фотоелектрични інверторів від 1кВт до 7,5кВт (побутові), від 10кВт до 70кВт (комерційні) та інші пов'язаніз поновлюваними джерелами енергії .

В компанії SOFARSOLAR працює 400 робітників. Є досвідчена команда працівників з досліджень і розробок. Інвертори SOFARSOLAR були встановлені в 40+ країнах (наприклад, Австралії, Великобританії, Німеччині, Італії, Бельгії, Іспанії, Нідерландах, Франції, Китаї та ін.) а зараз і в Україні.

Які особливості характеризують інвертори SOFARSOLAR?
- Всі вони мають 25-річну можливість зберігання даних (внутрішня SD-карта)
- Дані всіх моделей можна знайти в системі візуалізації PV Sol
- Всі вони застраховані корпорацією CHUBB Insurance Corporation
- У всіх є стандартний Wi-Fi-зв'язок
- Можливість обмеження зайвої потужності

Короткий огляд лінійки мережевих інверторів SOFARSOLAR:

серія Mass-TL: однофазні мережеві інвертори з 1 MPPT трекером. Потужнісь: 1100 Вт - 3000 Вт;
серія Mass-TLM: однофазні мережеві інвертори з 2 MPPT трекерами. Потужність: 3000 Вт - 6000 Вт;
серія Mass-KTLM G2: однофазні мережеві інвертори з 2 MPPT трекерами. Потужність: 3000 Вт - 7500 Вт.
Відмінність від TLM — зібраний з китайських комплектуючих, дисплей 2″, нема WiFi по замовчуваню, дещо відрізняється вхідна напруга постійного струму. Призначений для країн що розвиваються. Поставка в Україну можлива лише під замовлення по 100% предоплаті.
серія Mass-KTL: 3-фазні мережеві інвертори з 2 MPPT трекерами. Потужність: 4400 Вт - 13200 Вт. Відрізняються від 3-фазних інверторів 10-40 кВт більш легким корпусом меншого розміру та ваги та 2-ма входами для сонячних панелей.
серія Mass-xx000 TL: 3-фазні мережеві інвертори потужністю від 10 до 40 кВт з 2 MPPT трекерами, а 50-70 кВт з 3 MPPT трекерами. Мають по 2 входи для сонячних панелей на кожний трекер.