Стабілізатори напруги Luxeon EWR-10000

Бренд: LUXEON
Номер: lux-sim-01
5.860

Виробник: Luxeon (Китай)
Тип стабілізації: Сімісторні
Потужність: 7 кВт
Нижній граничний поріг вхідної напруги: 90 В
Верхній граничний поріг вхідної напруги: 270 В
Точність стабілізації: 4 %

Luxeon EWR-10000 - сімісторний стабілізатор напруги з активною потужністю до 7 кВт. За рахунок використання електронних ключів, EWR-10000 є дуже надійним стабілізатором (тут мається на увазі, надійний в порівнянні з релейними і сервопривідними моделями від Люксеон). Мікропроцесорне вимірювання і сімісторні ключі забезпечують високу швидкодію стабілізації напруги, що в нас час і в наших електромережах дуже актуально. Конструкція корпусу припускає стаціонарний монтаж стабілізатора на стіні. Підключення здійснюється за допомогою клемної колодки. Осьобливсть цього стабітора в тому, що він працює в достатньо широкому діапазоні вхідних напруг. На додаткових фото, Ви можете побачити табло з індикацію на якому цифрою "-5-" показаний час відліку. Це означає, що після ввімкнення вхідного автомата на стабілізаторі напруги EWR-10000 запускаєтья таймер на п'ять секунд. За цей час, стабілізатор напруги визначає величину вхідної напруги, і якщо вона не виходить за межі робочого діапазону - подає напругу на вихід, тобто до помешкання.
 На додаткових фото, також можете побачити букви Err. Це сервісна інформація. Якщо Ви це бачите на ЖК дисплеї (до речі, дуже симпатичному), знайте, прийшов час звернутись в сервісний центр по обслуговуванню стабілізаторів напруги Luxeon. А якщо Ви купували дану модель в магазині www.electro100.com.ua звертайтесь до нас і ми вирішимо питання з сервісним обслуговуванням!

Кількість ступеней регулювання 15
Виконання Навісні, Переносні
Потужність на фазу, кВт. 6,1 - 8,0
Вартість, грн. 6 100 - 8 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Сімісторні
Гарантійний термін 2
Деталі

Особливості:

  • 10000VA, При пониженій напрузі : 7000Вт;
  • 140 ~ 270V AC 50 / 60Hz;
  • захист від короткого замикання, підвищеної і зниженої напруги;
  • цифровий індикатор вхідної та вихідної напруги;
  • автоматичний відсікач напруги;
  • залізний корпус.

Характеристики:

Виробник LUXEON
Країна виробник Китай
Тип стабілізації Сімісторні
Кількість фаз Однофазні
Потужність, кВт 7
Нижній поріг вхідної напруги, В 90
Верхній поріг вхідної напруги, В 270
Вихідна напруга, В 200 +/-4%
Точність стабілізації 4%
Робоча частота 50/60 Гц
Індикація РК-дисплей
Ступінь захисту IP21
Корпус Металевий
Виконання Настінний
Габарити, см. (ВхШхГ) 435х310х198
Маса, кг. 21,3
Гарантія, міс. 24
Характеристики
Кількість ступеней регулювання
15
Виконання
Навісні, Переносні
Потужність на фазу, кВт.
6,1 - 8,0
Вартість, грн.
6 100 - 8 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Сімісторні
Гарантійний термін
2
Відгуки клієнтів
Наша задача – сделать онлайн-кредиты доступными для абсолютно всех жителей Казахстана. Безусловно, абсолютно любой среди нас всех старается как можно вернее спланировать свой бюджет, но внезапные проблемы случаются у каждого человека. Тебе могут быстро потребоваться финансы на лечение домашнего питомца, на замену важной автозапчасти в автомашине и или ты задумал выполнить давнюю грезу близкого человека. Все статьи затрат предусмотреть просто невозможно, но нужно понимать, куда можно обратиться, когда деньги потребуются быстро.

Для оформления кредита не нужны поручитель, залог и пакет документов, требуемый в банках. Нужно быть гражданином Республики Казахстан, иметь постоянный источник дохода, возраст — от 23 лет до 58 лет 6 месяцев (женщины), 63 года включительно (мужчины). Для получателей пенсии — от 45 до 75 лет включительно.
Нужные документы: удостоверение личности с указанным ИИН, для иностранного лица: вид на жительство иностранца в Республике Казахстан с обязательным наличием ИИН (срок действия кредитного договора не должен превышать срока действия вида на жительство).
Оформление кредита: Вы приходите в отделение банка Хоум Кредит, где хотите оформить кредит и показываете все нужные документы. Работник банка заполняет с вами Заявку на получение кредита и отправляет ее на рассмотрение. В случае отрицательного ответа банк постарается предложить вам альтернативу. В случае положительного решения вы подписываете договор, после чего он вступает в силу. В течение одного рабочего дня деньги будут перечислены на ваш лицевой счет.


Подробнее хоум кредит банк караганда
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід