Cтабілізатори напруги Reta

Знайдено: 1 - 24 з 73 товару

Стабілізатори «RETA» - надійний помічник для вашої оселі


RETA – це українська компанія, яка є розробником і виробником пристроїв стабілізації напруги однофазних і трифазних мереж з напругою до 400 В та потужністю до 300 кВт. Серія приладів від даного виробника – це однофазні та трифазні стабілізатори напруги вольтододавального типу для електричних приладів як побутового, так і промислового призначення. Вони поєднують в собі безліч систем захистів: внутрішнього контролю вхідної / вихідної напруги, від коротких замикань, перекосу і обриву фаз (для трифазних систем). Окремі моделі також мають вбудовані індикатори потужності навантаження і дозволяють регулювати основні параметри мережі. Придбати моделі даної серії ви можете на сайті магазину «electro100».

Однофазні стабілізатори напруги «RETA»

До даної категорії відносяться такі серії, як:

  • 9-ти ступінчасті однофазні стабілізатори напруги RETA BREEZE представлені в діапазоні потужності від 5,5 до 10,0 кВа. Це конструктивно більш спрощені моделі для споживачів з мінімальними вимогами, для побутового та напівпромислового використання. Дані стабілізатори мають точність стабілізації - 5%. Така точність є прийнятною для більшості побутових і напівпромислових електричних приладів. У даних моделях крок стабілізації відповідає ± 10В. Варто також відзначити, що серія однофазних стабілізаторів напруги RETA BREEZE має повний комплекс захистів від різного роду перевантажень, короткого замикання і перегріву. На передній панелі розташований цифровий дисплей для відображення основних параметрів мережі і процесів.
  • 9-ти ступінчасті однофазні стабілізатори напруги RETA NORMIC - це найбільш популярна модель в Україні, яка розрахована для побутового та напівпромислового використання. Невисока ціна вдало поєднується з відмінними технічними показниками. Серія RETA NORMIC представлена ​​в діапазоні потужності від 2,5 до 25,0 кВа. Точність стабілізації - 5%, крок стабілізації ± 10В. Кожна модель цієї серії може виготовлятися в трьох варіантах вхідної напруги: для роботи в режимі заниженої напруги, для роботи в середньому діапазоні вхідної напруги і для роботи в режимі високої напруги.
  • 16-ти ступінчасті однофазні стабілізатори напруги RETA SHTEEL - надійний і високоточний стабілізатор для роботи зі складним технологічним устаткуванням, що пред'являє високі вимоги до якості електроживлення. Це найбільш затребувані моделі для забезпечення стабільним і якісним електроживленням виробничого обладнання, заміських котеджів, станцій технічного обслуговування, торгових комплексів і т.д. Точність стабілізації становить - 3%, крок стабілізації ± 7В. На відміну від моделей інших серій, стабілізатори напруги RETA SHTEEL можуть виготовлятися в чотирьох варіантах діапазонів вхідного напруги: від критично низького (від 90В) до критично високого (до 335В). Крім того, в моделях даної серії є можливість зміни напруги на виході значень порога захисного відключення в ручному режимі.
  • 36-ти ступінчасті однофазні стабілізатори напруги RETA CALMER - це серія високоточних приладів для роботи з споживачами, котрі ставлять високі вимоги до електроживлення. Точність стабілізації в моделях даної серії становить 1%, крок стабілізації ± 3В. Такі стабілізатори мають мікропроцесорне управління, вдосконалене для користувача меню і можливість регулювання напруги на виході і порога автоматичного відключення. Моделі цієї серії мають чотири варіанти виконання (за діапазоном вхідної напруги). Є можливість зміни напруги на виході в ручному режимі.
  • 48-ми ступінчасті однофазні стабілізатори напруги RETA FLAGMAN - це серія високоточних пристроїв, для роботи з найбільш вимогливою до електроживлення електротехнікою. Плавність стабілізації і точність підтримки напруги на виході висока - 2%, крок ± 4В. Точність забезпечується в максимально широкому діапазоні робочої напруги від 100 до 288 Вольт. Стандартна модифікація розрахована на роботу без відключень в найширшому діапазоні вхідної напруги від 90 до 300В. Стабілізатори напруги RETA FLAGMAN мають мікропроцесорне управління, світлодіодну індикацію, цифровий РК-дисплей і розширене меню користувача, що дозволяє здійснювати максимальний контроль параметрів напруги на вході і виході приладу з можливістю установки параметрів стабілізації. Також є можливість в ручному режимі змінювати значення порога захисного автоматичного відключення і регулювати напругу на виході приладу.

Крім того виробник також випустив серію стабілізаторів для трьохфазних систем – NORMIC, SHTEEL, CALMER, FLAGMAN, STRONG. Ці моделі виготовляються на базі однофазних стабілізаторів аналогічної серії. Конструкція корпусу стабілізатора виконана у вигляді підлогової стійки. До складу трифазного стабілізатора RETA входять три однофазних стабілізатора (певної серії і потужності) - по одному на кожну з фаз, контроль над якими здійснює синхронізатор. Ознайомитись більш детально з характеристиками можна на сайті нашого магазину - «electro100». Саме тут ви зможете замовити якісні та надійні стабілізатори напруги по доступним цінам та з доставкою по Україні.