Cтабілізатори напруги Phantom

Знайдено: 1 - 24 з 24 товару


Стабілізатори PHANTOM – якість провірена роками

Компанія «PHANTOM Power Equipment» заснована в липні 2001 року. Це одне з найпопулярніших українських підприємств, яке займається розробкою, виробництвом та технічним обслуговуванням пристроїв силового електрообладнання.

Основний напрямок діяльності компанії «PHANTOM Power Equipment» - розробка і виробництво однофазних і трифазних стабілізаторів напруги «Phantom», а також однофазних і трифазних нормалізаторів напруги "Phantom". Розробляються і виробляються стабілізатори та нормалізатори як для побутового, так і для промислового вжитку.
На ринку України, компанія «PHANTOM Power Equipment» є одним з провідних виробників нормалізаторів напруги і єдиним виробником електронних стабілізаторів напруги з високоточним безступінчастим електронним регулюванням вихідної напруги (напруга на виході стабілізатора 220 ± 2В (клас «еліт»). Ознайомитись з асортиментом товарів від даного виробника ви можете на сайті магазину «electro100».

Асортимент PHANTOM

Весь модельний ряд умовно можна поділити на декілька класів:

  • клас «Стандарт». Потужність моделей складає від 5 до 14 кВт, при робочому діапазоні напруги від 100 до 270 В. Діапазон стабілізація – 134-260 В. Наявне ступінчасте регулювання стабілізації;
  • клас «Універсал» Потужність моделей складає від 5 до 20 кВт (під замовлення виготовляють однофазні моделі до 80 кВт, трифазні – до 240 кВт), при робочому діапазоні напруги від 75 до 295 В. Діапазон стабілізація – 105-270 В. Наявне ступінчасте регулювання з тиристорною комутацією;
  • клас «Преміум». Потужність моделей складає від 5 до 20 кВт (під замовлення виготовляють однофазні моделі до 80 кВт, трифазні – до 240 кВт), при робочому діапазоні напруги від 100 до 285 В. Діапазон стабілізація – 136-270 В. Наявне ступінчасте регулювання з тиристорною комутацією.
  • клас «Еліт». Потужність моделей складає від 5 до 20 кВт (під замовлення виготовляють однофазні моделі до 80 кВт, трифазні – до 240 кВт), при робочому діапазоні напруги від 80 до 315 В. Діапазон стабілізація – 115-290 В. Наявне ступінчасте регулювання з тиристорною комутацією. Головна особливість даного ряду полягає в наявності безступінчастого електронного регулювання.


Фахівці «PHANTOM Power Equipment» здійснюють постійний моніторинг проблем якості електроенергії в існуючих електричних мережах різних регіонів центральної та західної України для розробки і виробництва стабілізаторів та  нормалізаторів напруги з тими чи іншими оптимальними технічними характеристиками.
За час роботи на ринку України та за її межами, компанія виробила і встановила на побутові і промислові об'єкти понад 11000 стабілізаторів і нормалізаторів напруги Phantom різної потужності.

Придбати стабілізатор напруги від українського виробника PHANTOM ви можете на сайті магазину «electro100» по доступній ціні і з гарантією якості. Ми проводимо швидку доставку товару по всій території в Україні та частково за її межами.