Однофазний стабілізатор напруги Укртехнологія NORMA Exclusive 7500

Номер: uk-18215
6.900

Призначення: для захисту побутової техніки в будинках, квартирах та дачах, для захисту офісної техніки, для захисту насосного обладнання та інших приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 7,5 кВА або 32 А.

                  

Кількість ступеней регулювання 12
Виконання Навісні, Наземні
Вибір серії Укртехнології Norma Exclusive
Потужність на фазу, кВт. 6,1 - 8,0
Вартість, грн. 6 100 - 8 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Сімісторні
Гарантійний термін 10
Деталі

Характеристики стабілізатора напруги Укртехнологія NORMA Exclusive 7500

                    Укртехнология NORMA Exclusive 7500

Виробник: Укртехнологія (Україна)
Тип стабілізації: Симісторний
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 7,5 кВА
Нижній поріг вхідної напруги:  60 В
Верхній поріг вхідної напруги: 275 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 6,0%
Діапазон стабілізації: 120 В - 260 В
Ступені регулювання: 12
Робоча частота: 50 Гц
Вхідний струм: 32 А
Охолодження: Примусове
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Навісні
Висота: 
365мм
Ширина:  280 мм
Глибина: 170мм
Гарантія: 120 міс
Вага, не більше: 19,0 кг

Що варто знати про однофазний стабілізатор напруги Укртехнологія NORMA Exclusive 7500 ?

Стабілізатор мережевої напруги Укртехнологія NORMA Exclusive 7500, призначений для автоматичної корекції напруги на навантаженні та розрахований на безперервну роботу в промислових та побутових мережах електропостачання, з номінальною напругою 220 Вольт, частотою 50 Герц.

Модель NORMA Exclusive відрізняється від звичайної моделі NORMA аналогічної потужності: точністю стабілізації вихідної напруги, кількістю ступенів регулювання та діапазоном роботи (60-275 В проти 60-260 В).

Максимальна потужність навантаження стабілізатора  NORMA Exclusive 7500 обмежена максимальним вхідним струмом і, відповідно, зменшується при зниженні вхідної напруги. Так наприклад, коли вхідна напруга буде 160 В, то стабілізатор  NORMA Exclusive 7500 зможе витримати лише 5,5 кВа навантаження. Якщо ж, при вхідній напрузі 160 В навантаження буде 6 кВа (або більше), то стабілізатор напруги перезавантажиться і якщо після перезавантаження, навантаження не зменшеться або ж вхідна напруга не підніметься - вимкеться. Після цього, включити його можна лише вручну, автоматично він не відновить роботу оскільки вибє вхідний автомат.

Електронний сімісторний стабілізатор напруги  Укртехнологія NORMA Exclusive 7500 забезпечує:

 • автоматичне відключення від мережі при підвищенні вхідної фазної напруги понад 275 В;
 • неспотворену форму синусоїдальної вихідної напруги;
 • роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального навантаження;
 • стабілізацію вихідної фазної напруги на рівні 220 В ± 6% при зміні вхідної фазної напруги від 138 до 250 В, частотою 50 Гц;
 • відображенням діапазону вхідної напруги;
 • індикацію в разі захисного відключення. Тобто, навантаження буде знеструмлене а на індикаторі зявиться повідомлення яке відображатиме причину знеструмлення;
 • захист від короткого замикання;
 • захист від перевищення струму, з можливістю безпечного перевантаження на обмежений час для пускових струмів електродвигунів;
 • режим «транзит». Детальніше читайте нижче по тексту;
 • захист споживачів від перенапруження в режимі «транзит» при підвищенні вхідної фазної напруги понад 260 В;
 • вимикання стабілізатора при перегріві силового трансформатора;
 • відключення силових ключів при перегріві в разі перевантаження;
 • захист від некоректного підключення стабілізатора напруги. Якщо стабілізатор підключений правильно, то після ввімкненняння на індикаторі послідовно з'являються цифри зворотного відліку (5-4-3-2-1); Потім вихідна напруга подається на навантаження, а на індикаторі відображається вхідна напруга. Це так званий, «нульовий екран».

Увага! Перемикання режимів роботи «Стабілізація – Транзит» припустимо тільки на вимкнутому стабілізаторі! 
Детальніше про режим "Транзит": режим «Транзит» є аварійним режимом. Його рекомендується застосовувати, якщо в силу певних обставин нормальна робота в режимі «Стабілізація» неможлива. При перемиканні в режим «Транзит» відбувається відключення силового трансформатора від мережі та підключення навантаження прямо до входу стабілізатора напруги. Плата керування продовжує контролювати вхідну напругу, і, якщо вона перевищить 265 Вольт, вимкне стабілізатор напруги за допомогою незалежного розчеплювача.
Порада: Укртехнологія забороняє підключати зварювальний апарат в режимі "Стабілізація". Слід вимкунти стабілізатор напруги, перевести його в режим "Транзит", увімкнути, і вже тоді користуватись зварювальним апаратом. Інакше можливий вихід з ладу силових ключів.
Детальніше про гарантію: Протягом гарантійного терміну підприємство-виробник зобов'язується безкоштовно усувати всі внутрішні поломки стабілізатора, у тому числі через неякісні комплектуючі елементи. Ремонт виконується тільки на підприємстві-виробнику в найкоротший термін (при максимальній складності ремонту - не більше 5 робочих днів). Укртехнологія гарантує відповідність виробу конструкторській документації РЛИС 671153.000 та технічним характеристикам, викладеним в інструкції з експлуатації.
Гарантійний термін експлуатації електронного сімісторного стабілізатора напруги  Укртехнологія NORMA Exclusive 7500 - 10 років від дня продажу!
- Гарантія дійсна при наявності контрольних пломб.
- Гарантія дійсна при наявності в гарантійному талоні дати продажу та печатки торговельної організації.

Купуйте електронний сімісторний стабілізатор напруги  Укртехнологія NORMA Exclusive 7500 в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

 купить стабилизатор Укртехнология

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
12
Виконання
Навісні, Наземні
Вибір серії Укртехнології
Norma Exclusive
Потужність на фазу, кВт.
6,1 - 8,0
Вартість, грн.
6 100 - 8 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Сімісторні
Гарантійний термін
10
Відгуки клієнтів
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг