Однофазний стабілізатор напруги Reta НОНС-14 кВт FLAGMAN (INFINEON) 63А WEB

Номер: Reta-0068
42.540

Призначення: для захисту побутової техніки в будинках та квартирах, для захисту офісної техніки, для захисту апаратів та пристроїв медичних (ідеально підходить для сучасної медичної апаратури яка реалізує складні діаг­но­стич­ні методи такі як рентгено томографи і ультразвукові томографи які працюють в комплек­­сі з ПК), для захисту насосного обладнання, для експлуатації на виробництві в не запилених приміщеннях та для захисту інших приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 14,0 кВА або 63 А.

 

Кількість ступеней регулювання 48
Виконання Навісні, Наземні
Вибір серії Reta FLAGMAN
Потужність на фазу, кВт. 12,1 - 15,0
Вартість, грн. 25 100 - 50 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Сімісторні
Гарантійний термін 10
Деталі

Характеристики Reta НОНС-14,0 кВт FLAGMAN (INFINEON) 63А WEB

                           стабилизатор напряжения Reta НОНС-14 FLAGMAN (INFINEON) 63A WEB

Виробник: Reta (Україна)
Назва моделі: НОНС, Flagman
Тип стабілізації: Сімісторний
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 14,0 кВт
Нижній поріг вх.напруги:  90 В
Верхній поріг вх.напруги: 310 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 1%
Діапазон стабілізації: 148 В - 242 В
Ступені регулювання: 48
Робоча частота: 50 Гц
Вхідний струм: 63 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Наземні
Висота: 
530 мм
Ширина:  300 мм
Глибина: 230 мм
Гарантія: 120 місяців
Сервісне обслуговування: 60 місяців (додатково!)
Вага, не більше: 35,0 кг

  Однофазний стабілізатор напруги Reta НОНС-14,0 кВт FLAGMAN (INFINEON) 63А WEB відноситься до надточних 48-ступінчастих приладів, що забезпечує високу плавність регулювання. Він розрахований на безперебійну роботу протягом років та забезпечує високу точність в надзвичайно широкому діапазоні напруги - від 90 В до 310 В. Купити стабілізатор Reta 14 кВт FLAGMAN вигідно та з доставкою в кожне місто України можна на нашому сайті за лічені хвилини. Якщо вам необхідна консультація спеціаліста, зв'яжіться з нами за вказаними номерами телефонів, чи задайте своє питання у вікні чату. Ми допоможемо Вам обрати оптимальний варіант стабілізатора напруги для ваших потреб. Широкий модельний ряд даного виробника дозволяє підібрати максимально відповідні характеристики в кожному випадку.

  INFINEON - це силові ключі які комутують потужне трфазне навантаження. INFINEON це аналог силових ключів SEMIKRON, які теж виготовляються німецькою компанією (Infineon Technologies, Німеччина). Саме в цьому стабілізаторі напруги тиристори INFINEON конструктивно знаходятся в одному модулі і включені зустрічно-паралельно. Таким чином отримуємо симісторний модуль з більшою площею розсіювання тепла яке виникає при протіканні робочих струмів. Як результат - ресурс роботи стабілізатора зростає що відображається на гарантійному терміні стабілізатора наруги - 5 років повної гарантії + 5 років сервісного обслуговування!
  Компанія Infineon Technologies, Німеччина - це один з лідерів на ринку напівпровідникового виробництва тиристорів.

  WEB - це додаткова функція яка може бути інтегрована в цю модель стабілізатора за додаткову плату.

  Яке призначення цього модуля? Модуль IoT призначений для виведення інформації про параметри електромережі на екран ПК або смартфона за допомогою бездротового з'єднання WiFi. Пристрій IoT містить Web інтерфейс (ще детальнішу інформацю можна отримати в electro100 за контактним телефоном!), який дозволяє:
1. Здійснити налаштування мережі WiFi, поточного часу і режимів роботи стабілізатора;
2. Управління роботою стабілізатора (вкл/викл навантаження) через Web інтерфейс;
3. Переглянути історію параметрів за останні 60 днів з розподілом 1 хвилина:
- вхідної напруги (середнє, мінімальне і максимальне) за 1 хвилину;
- графіку активного навантаження кВт;
- витрати енергії по днях кВт/год;
4. Віддалений перегляд параметрів; 
5. Інтеграція з системами «розумний будинок»; 
6. Управління роботою стабілізатора з допомогою MQTT і REST протоколу, MQTT хмари і додатків для мобільних пристроїв;
7. Переглядати наступні параметри:
- значення напруг на вході і виході стабілізатора, В;
- потужність, кВт;
- онлайн графік напруг і потужності за останню хвилину з розподілом 1 сек;
- спожиту енергію за добу, кВт/год;
- сумарну спожиту енергію, з моменту останнього скидання, кВт/год;
- максимальне і мінімальне значення вхідної напруги і активного навантаження з моменту останнього скидання;
- помилки мережі і роботи стабілізатора;
- подивитися характеристики стабілізатора у вигляді таблиці;
- подивитися стан модуля IoT (рівень сигналу, обсяг вільної пам'яті);
- звіт про критичні значення параметрів електромережі;


  Однофазна серія стабілізаторів FLAGMAN ULTRA від українського виробника Рета - це ефективні прилади для студій звукозапису, медичних центрів та інших приміщень, де потрібно досягти максимально стабільної якості електроживлення. Висока точність стабілізації вихідної напруги - основна перевага стандартної модифікації цієї серії.
Допустима вхідна напруга стабілізатора Reta 14 кВт FLAGMAN від 90 В до 310 В. Співвідношення широти діапазону й точності вихідної напруги ставить дану модель на перше місце серед пристроїв такого спрямування. Також є функція ручного налаштування граничного порогу автовимкнення та регулювання вихідної напруги. До переваг стабілізатора Reta 14 кВт FLAGMAN також віднесемо наявність сучасного дисплею та високу якість корпусу із захистом від займання. Розширене меню користувача дає можливість регулювати параметри стабілізації індивідуально.
  Як і інші моделі даного виробництва стабілізатор Reta 14 кВт FLAGMAN має захист від перевантаження та короткого замикання. Також корпус має ступінь захисту від пилу та вологи IP20. Силові модулі INFINEON покращують ефективність роботи. Можливе кріплення стабілізатора на стіні чи розміщення на підлозі.
  Ціна на стабілізатор Reta 14 кВт FLAGMAN у нашому інтернет-магазині electro100.com.ua відповідає рекомендаціям виробника. Вся продукція перевірена та відповідає вказаним характеристикам. Стабілізатор напруги FLAGMAN ULTRA здатний захистити та покращити роботу приладів, які потребують для якісної роботи максимальної точності напруги: апаратура для звуку та запису, медичні пристрої, промислові прилади високої точності. Купуючи у нас, ви отримуєте гарантію від виробника та високий рівень захисту для вашої дорогої апаратури. 

  Купуйте однофазний стабілізатор напруги  Reta НОНС-14,0 кВт FLAGMAN (INFINEON) 63А WEB в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

стабилизатор напряжения Reta

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
48
Виконання
Навісні, Наземні
Вибір серії Reta
FLAGMAN
Потужність на фазу, кВт.
12,1 - 15,0
Вартість, грн.
25 100 - 50 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Сімісторні
Гарантійний термін
10
Відгуки клієнтів
Добрий стабілізатор. Велика межа стабілізації що при виборі особисто для мене відігравало найголовніше значення. При експлуатації показує себе з доброї сторони, при дуже низькій напрузі стабільно 220
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг