Однофазний стабілізатор напруги Елекс Ампер У 9-1/16 v2.0

Номер: el-19802
4.590

Призначення: для захисту побутової техніки в будинках, для захисту зварювального обладнання, для захисту насосного обладнання, для захисту медичного обладнання а також для захисту електродвигунів та ін приладів на виробництві та ін. приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 3,5кВА/кВт або 16 А.

Кількість ступеней регулювання 9
Виконання Навісні, Наземні
Потужність на фазу, кВт. 3,1 - 4,0
Вартість, грн. 4 100 - 6 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Сімісторні
Гарантійний термін 7
Деталі

Характеристики Елекс Ампер У 9-1/16 v2.0

                           стабилизатор напряжения Елекс Ампер У 9-1-16 v2,0

Виробник: Елекс (Україна)
Тип стабілізації: Сімісторний
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 3,5 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  60 В
Верхній поріг вхідної напруги: 295 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 3,5%
Діапазон стабілізації: 120 В - 275 В
Ступені регулювання: 9
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 16 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Навісні
Висота: 
378 мм
Ширина:  225 мм
Глибина: 143 мм
Гарантія: 84 міс
Вага, не більше: 13,5 кг

Що варто знати про однофазний стабілізатор напруги Елекс Ампер У 9-1/16 v2.0?

Стабілізатор напруги Елекс Ампер У 9-1/16 v2.0 - тиристорний стабілізатор напруги вольтододавального типу, що складається з регулюючого автотрансформатора, потужних електронних ключів, контролера напруги і струмовим захистом від перевищення споживаного струму навантаження, в даному випадку це 16 А. Ампер У призначений для встановлення на стіні. Мінімальний вільний простір знизу і зверху стабілізатора - 10 см. Допускається установка стабілізатора Ампер-Р У на підлозі в разі використання спеціалізованої підставки, що зберігає можливість доступу холодного повітря знизу стабілізатора.
Річ в тому що, при недотриманні цих простих рекомендацій по установці і вентиляції стабілізатора - можливе зниження загальної потужності через погіршення охолодження ключів і трансформатора, а також часте спрацьовування блоку вентиляторів охолодження і збільшення рівня шуму!
Стабілізатор напруги Ампер У призначений для установки і роботи в безперервному режимі у вибухобезпечних приміщеннях без безпосереднього впливу сонячних променів, опадів, вітру, піску і пилу та має ступінь захисту IP20 по ГОСТ 14254-80.
Елекс Ампер У 9-1/16 v2.0 від усіх інших моделей Ампер відрізняється найширшим діапазоном стабілізації 120 В - 275 В (в усіх решту моделей Ампер діапазон 145 В - 275 В). Цю модель Ампера ще називають - Ампер розширений. Звідси і коротка назва - Ампер-У.
На лицьовій панелі розташовані індикатор і кнопка керування. Всі контрольовані параметри відображаються на цифровому чотирьохрозрядному індикаторі, розташованому на передній панелі стабілізатора напруги. Перший розряд індикатора відображає тип відображуваного параметра. Для перегляду всіх параметрів служить кнопка "Вибір індикації". У нижній частині стабілізатора напруги Ампер-У розташовані силова клемна колодка, контакт заземлення і ввідний автоматичний вимикач.

стабилизатор напряжения Елекс Ампер У 9-1-16 v2,0стабилизатор напряжения Елекс Ампер У 9-1-16 v2,0

В процесі роботи контролер стабілізатора Ампер-У відстежує середнє значення вхідної і вихідної напруги, вхідний і вихідний струм, вихідну потужність, частоту мережі і температуру електронних ключів і регулюючого автотрансформатора. Відповідно до результатів вимірювань, контролер перемикає електронні ключі, підтримуючи стабільну вихідну напругу в межах 220 В +/- 3,5%. У разі аварійного перевищення (295 В) або зниження вхідної напруги (60 В) або частоти мережі (що може бути в разі роботи стабілізатора від бензо/дизель генератора) контролер відключає всі електронні ключі, тим самим, знеструмлюючи навантаження, не більше ніж за 20 мс. При нормалізації вхідної напруги і частоти мережі підключення навантаження відбувається автоматично. Контролер відстежує температуру електронних ключів і регулюючого автотрансформатора. При підвищенні температури цих елементів вище 55 °C автоматично включається вентилятор на знижену потужність і мінімальний шум. При підвищенні температури вище 65 °C вентилятори включаються на повну потужність. Якщо температура продовжує підвищуватися, незважаючи на працюючий вентилятор, і досягне 80 °C, то контролер відключає навантаження, залишаючи включені вентилятори для охолодження. Після нормалізації температурного режиму стабілізатора напруги Ампер-Р - підключення навантаження відбувається автоматично, тобто він сам вмикається.

Також в стабілізаторі напруги Ампер-У передбачено струмовий захист, щоб захистити апарат від короткого замикання в навантаженні і від перевищення потужності, споживаної навантаженням, понад граничних параметрів стабілізатора напруги.
Приклад підключення стабілізатора напруги Елекс Ампер У 9-1/16 v2.0 до силової однофазної мережі:

стабилизатор напряжения Елекс Ампер У 9-1-16 v2,0
Приклад підключення стабілізатора напруги Елекс Ампер У 9-1/16 v2.0 до силової трифазної мережі:

стабилизатор напряжения Елекс Ампер У 9-1-16 v2,0
Увага! При першому запуску стабілізатора або після відновлення електропостачаня - відбувається перевірка всіх основних його вузлів вбудованим мікроконтролером, тому протягом перших 10-15 секунд відбувається запуск вентиляторів на низькій і високій швидкості, що не свідчить про перегрів або несправність стабілізатора! Але якщо після запуску стабілізатора напруги вентилятори продовжують працювати більше 1 хвилини без видимих на те причин (тобто температура ключів і трансформатора нижче 55 С) вимкніть стабілізатор і зверніться в electro100.com.ua за допомогою.
Стабілізатор напруги Елекс Ампер У 9-1/16 v2.0 не вимагає спеціальних заходів обслуговування, за винятком періодичного зовнішнього очищення вентиляційних отворів від пилу і бруду.
Періодично в процесі експлуатації electro100.com.ua рекомендує візуально та фізично перевіряти стабілізатор напруги на:
- надійність приєднання проводів заземлення, силової мережі живлення та навантаження споживача;
- відсутність серйозних механічних пошкоджень корпусу, що призводять до їх стикання з струмоведучими частинами;
- появу запаху, характерного для ізоляції, що горить;
- появу підвищеного шуму або вібрації;
- безперешкодний доступ холодного повітря через вентиляційні отвори.

Купуйте стабілізатор напруги Елекс Ампер У 9-1/16 v2.0 в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

 

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
9
Виконання
Навісні, Наземні
Вибір серії
Ампер стандартний
Потужність на фазу, кВт.
3,1 - 4,0
Вартість, грн.
4 100 - 6 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Сімісторні
Гарантійний термін
7
Відгуки клієнтів
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід