Однофазні стабілізатори напруги

Знайдено: 1 - 24 з 397 товарів

Однофазні стабілізатори напруги: особливості та застосування

Нажаль в Україні є досить поширеною проблема нестабільної електричної напруги, в результаті якої страждають електроприлади в нашому домі. Поломка не обов’язково відбувається при одному або двох стрибках напруги. Для виходу з ладу електроприладу достатньо певний час йому пропрацювати при напрузі, яка не відповідає нормам, які  встановлені технічними характеристиками.

Щоб позбутись цієї проблеми, фахівці магазину «electro100» рекомендують вам придбати спеціалізовані стабілізатори. Ознайомитись з асортиментом продукції ви можете на сайті магазину або в торговій точці розташованій в місті Львів. Ціна на товари у нас демократична, а якість відмінна!

Як працюють стабілізатори

Однофазні стабілізатори – це автоматичні регулятори, які вимірюють номінал напруги на вході і, в разі її відхилення від норми, підлаштовують якомога ближче до стандартних умов – 220 В. Існує декілька схем стабілізації, що характеризуються певними перевагами і недоліками. Безперечно є також і преміальні моделі, які позбавлені практично всіх основних недоліків, окрім ціни.

Весь модельний ряд стабілізаторів можна поділити на дві великі групи:

  • Ступінчасті релейні і електронні пристрої стабілізації напруги. Працюють вони хоч і за одним принципом, але відносяться до різних цінових категорій. Їх метод регулювання заснований на перемиканні ступенів обмотки тороїдального автотрансформатора, що змінює коефіцієнт його трансформації і, відповідно, вихід. Релейні стабілізатори здійснюють комутацію ступенів за допомогою електромагнітних реле, а електронні моделі в свою чергу – напівпровідниковими тиристорами, завдяки чому вони працюють безшумно і мають більш високу надійність через відсутність рухомих частин. Ступінчастим релейним та електронним стабілізаторам характерна висока швидкість регулювання, яка здійснюється практично миттєво. Точність залежить від кількості ступенів. В однофазних моделях економ і середнього класу вона зазвичай становить 3-7%.
  • Сервопривідні пристрої стабілізації напруги складають відмінну конкуренцію ступінчастим аналогам завдяки абсолютно протилежним експлуатаційним характеристикам – низькою швидкістю регулювання та високою плавністю і точністю. Головна причина - це інший метод зміни коефіцієнта трансформації. Основою однофазних моделей є сервомотор, що переміщає змінний щітковий контакт по витках трансформатора.

Що стосується досить дорогих преміальних однофазних пристроїв стабілізації, які володіють безступінчатим електронним принципом регулювання, то варто відзначити, що їх точність зазвичай становить 1%, а діапазон стабілізації перевершує як ступінчасті, так і сервоприводні аналоги.

Для того, щоб детальніше дізнатись про ту чи іншу модель однофазного пристрою для стабілізації напруги, звертайтесь за допомогою до фахівців магазину «electro100». Ми допоможемо купити найбільш оптимальну для вас модель, яка влаштує вас по всім значенням, а також ціні.