Cтабілізатори напруги NIK STV

Знайдено: 1 - 4 з 4 товару

Стабілізатори NIK STV – запорука вашого спокою

Нажаль проблема пов’язана з нестабільною подачею електроенергії жителям в Україні вельми знайома. Мікрохвильові печі, холодильники, кондиціонери, телевізори та багато іншої побутової техніки, які розроблені не тільки вітчизняними, а і закордонними виробниками, розраховані для роботи в умовах подачі стабільної напруги 220 Вт ± 10%. Часті і подеколи різкі стрибки електроенергії негативно відображаються на їх роботі. Щоб позбутись цієї проблеми рекомендується встановлювати сучасні пристрої стабілізації напруги, придбати які ви можете на сайті нашого магазину «electro100».

Особливості стабілізаторів напруги серії NIK STV

Симісторні (тиристорні) стабілізатори типу NIK STV застосовують для запобігання негативного впливу стрибків напруги, короткого замикання, перевантаження в самій мережі, а також і електрообладнання. Варто відзначити, що дані стабілізатори можуть працювати досить розширеному діапазоні напруги – від 135 до 300 В. Системи NIK STV працюють на основі сучасної мікропроцесорної технології - VOLT PROTECTOR, а також характеризуються наявністю 16-ти ступенів стабілізації. Крім того, час реакції на зміну вхідної напруги складає  не більше 0,02 с. Пристрої стабілізації обладнані рідкокристалічним монітором на зовнішній частині корпусу, де відображаються основні відомості про стан напруги. Стабілізатори NIK STV характеризуються доволі тривалим терміном експлуатації – більше 15-20 років. Ціни на дані моделі стабілізаторів досить прийнятні. Ви без проблем зможете підібрати систему для свого будинку чи квартири в діапазоні від 3 до 15-17 тис. грн.

Магазин «electro100» пропонує великий вибір стабілізаторів напруги по доступним цінам і з доставкою в будь-який куток України: Львів, Донецьк, Київ і т.д. Для того, щоб замовити нашу продукцію вам досить зателефонувати консультанту, контакти якого вказані на головній сторінці сайту.