Cтабілізатори напруги ЛВТ

Знайдено: 1 - 5 з 5 товарів

 Компанія «ЛВТ» (Львів, Україна) була створена 1995 року. За 20 років спеціалісти набули вмінь та корисних навичок у розробці та покращенні продукції, а також змогли перейняти досвід виробництва у закордонних фахівців. Фірма виготовляє однофазні стабілізатори напруги та аксесуари для телебачення і представляє найкращий вибір товару. Продукція компанії якісна та надійна, адже ретельно контролюється кожен етап виробництва, застосовуються цікаві нововведення і впроваджуються в дію нові проекти.

За успішну роботу «ЛВТ» визнано «Підприємством Року 2013».

Компанія забезпечує швидке професійне сервісне обслуговування по всій території України. В інтернет-магазині «Еlectro100» Ви можете купити стабілізатори та інше необхідне обладнання, яке в максимально короткі терміни буде доставлене замовнику.

Весь цикл виготовлення продукції проходить в Україні, тому, купуючи стабілізатори ЛВТ, Ви підтримуєте українського виробника та економіку нашої країни.

Стабілізатори напругиє необхідними у функціонуванні побутової техніки, промислових електроприладів, для рівномірної подачі напруги до комп’ютерних пристроїв тощо. Бренд «ЛВТ» пропонує широкий вибір недорогих та якісних стабілізаторів напруги (електромеханічних і сімісторних). Інтернет-магазин «Еlectro100» пропонує недорогу та довготривалу в експлуатації техніку, яка буде ефективно працювати протягом багатьох років.