Cтабілізатори напруги ЛВТ

Знайдено: 1 - 5 з 5 товарів

ЛВТ – найкращі стабілізатори напруги по доступній ціні і з гарантією


Українська компанія «LVT» (м.Львів) випускає однофазні стабілізатори напруги двох типів - релейного і симісторного. Основна відмінність: симісторних моделі більш довговічні і працюють тихіше. Дані стабілізатори забезпечують надійний захист від перепадів напруги і високовольтних імпульсів, а також мають ефективну систему захисту від перевантаження і перегріву. Функціональні особливості даних моделей полягають в наявність цифрового вимірювача і індикатора напруги, потужності підключеного навантаження, а також ефективної системи компенсації перевантажень. Ціна на стабілізатори від українського виробника ЛВТ безпосередньо залежить від потужності приладу. Ознайомитись з ціновою політикою на дані моделі ви можете на сайті магазину «electro100».

Загальна характеристика модельного ряду ЛВТ

До основних технічних характеристик релейних і симісторних стабілізаторів напруги відносять:

  • Широкий робочий діапазон стабілізації в діапазоні від 130 до 280 В;
  • Ступінчатий принцип регулювання напруги – 9-10 ступенів з кроковим регулюванням напруги 14 В;
  • Наявність мікропроцесорної системи керування;
  • Швидка реакція стабілізації – не більше 30 мс;
  • Затримка вимкнення приладу при раптовому зникненні напруги;
  • Правильна синусоїдальна форма напруги на виході;
  • Похибка стабілізації напруги – не більше 7%.


Релейні пристрої серії «АСН» призначені для захисту газових котлів, автоматики систем автономного опалення та іншого електрообладнання потужністю 250 - Потужність 600 Вт. Модель «АСН-600», побудована на базі контролера фірми «Microchip» (США) має високу пускову потужність, що дозволяє захистити енергоємне обладнання з асинхронним двигуном і побутові холодильники. У цій лінійці є універсальний стабілізатор настінного кріплення «АСН-300 H». Серія «АСН ... С» - це сімісторних стабілізатори для стабілізації живлення побутової техніки.

Ознайомитись з асортиментом продукції компанії ЛВТ ви можете на сайті нашого магазину «electro100». Тут виз можете придбати якісні та надійні стабілізатори по доступній ціні та безкоштовною доставкою в Україні.

 

 

Компанія забезпечує швидке професійне сервісне обслуговування по всій території України. В інтернет-магазині «Еlectro100» Ви можете купити стабілізатори та інше необхідне обладнання, яке в максимально короткі терміни буде доставлене замовнику.

Весь цикл виготовлення продукції проходить в Україні, тому, купуючи стабілізатори ЛВТ, Ви підтримуєте українського виробника та економіку нашої країни.

Стабілізатори напруги є необхідними у функціонуванні побутової техніки, промислових електроприладів, для рівномірної подачі напруги до комп’ютерних пристроїв тощо. Бренд «ЛВТ» пропонує широкий вибір недорогих та якісних стабілізаторів напруги (електромеханічних і сімісторних). Інтернет-магазин «Еlectro100» пропонує недорогу та довготривалу в експлуатації техніку, яка буде ефективно працювати протягом багатьох років.