Стабілізатори напруги Luxeon

Знайдено: 1 - 5 з 5 товарів

Стабілізатори напруги Luxeon – характеристики, переваги

стабілізатори напруги люксеонНизька напруга в мережі – досить актуальна проблема для сьогодення. Вирішити її можливо лише єдиним способом – купити стабілізатор напруги Luxeon, який захистить всю побутову техніку від перепадів напруги в мережі. Та перш ніж зважитись на покупку приладу, необхідно розібратись з його різновидами, а також ознайомитись із принципами роботи кожного варіанту. Пропонуємо вам ознайомитися із усіма перевагами та характеристиками стабілізаторів, які представлені на сайті інтернет-магазину «Electro100.com.ua».

Стабілізатори напруги Luxeon – види, переваги

Релейні стабілізатори ще називають ступінчастими. Їх широко застосовують для стабілізації напруги в приватних будинках та на дачах. Прилади даного типу володіють такими перевагами:

  1. Коштують недорого.
  2. Мають високу точність регулювання.

Принцип дії моделей релейного типу полягає в перемиканні обмоток на трансформаторі за допомогою силового реле, яке спрацьовує в автоматичному режимі.

Недоліками обладнання цього типу вважається:

  1. Ступінчаста зміна напруги.
  2. Викривлення синусоїди та обмежена потужність на виході.

Та все ж, судячи з відгуків в Інтернеті, більшість користувачів відзначають, що повністю задоволені роботою даних приладів, оскільки ціна на пристрої такого типу доволі низька, в порівнянні з вартістю більш вдосконалених моделей.

Електронні стабілізатори напруги Люксеон представлені на сайті нашого інтернет-магазину сімісторним типом моделей. Принцип роботи приладів побудований на перемиканні між обмотками трансформатора за допомогою сімістора. Даний тип пристроїв вирізняється високим ККД та швидкою реакцією на спрацювання. Ще одна перевага сімісторних моделей – безшумність роботи.

Електромеханічні стабілізатори іще називають серповидними. Прилади цього типу працюють за рахунок пересування вугільного електроду по обмотках автотрансформатора завдяки електроприводу. Електромеханічні прилади також можуть використовуватися для захисту побутової техніки в квартирах, приватних будинках та на дачах. Серед переваг цього типу стабілізаторів особливої уваги заслуговують:

  1. Низька вартість.
  2. Плавне регулювання напруги.
  3. Компактні розміри.

На сайті інтернет-магазину «Electro100.com.ua» ви можете придбати сімісторні, релейні, серповидні стабілізатори напруги, які представлені брендом Luxeon. Ми пропонуємо користувачам напольні, навісні, наземні, переносні прилади.

Стабілізатори напруги Luxeon – найпопулярніші варіанти

Особливим попитом серед товарів виробництва компанії «Luxeon» користуються наступні моделі:

  1. Модель Luxeon A3S-70KVA – відноситься до напольного типу обладнання. Ця сервопровидна модель стабілізатора – оптимальний варіант для використання на виробництві. Придбавши його, ви можете бути впевнені в тому, що ваша апаратура буде надійно захищена від заниженої напруги в мережі, або ж навпаки – завищеної.
  2. Стабілізатор напруги Luxeon WDR-10000 –надійна, однофазна модель релейного типу. Вона обладнана цифровим індикатором вихідної та вхідної напруги. Наявність розширеного екрану роботи дозволяє відображати навантаження, затримку підключення, вхідну та вихідну напругу. Модель Luxeon WDR-10000 надійно захищає прилади від перепадів напруги та мінімізує ризики викликані аварійними ситуаціями.

На сайті інтернет-магазину «Electro100.com.ua» в широкому асортименті представлені стабілізатори напруги, випущені торговою маркою Luxeon. Завітайте до нас, і ви зможете придбати за прийнятною ціною якісний, потужний пристрій, який захистить побутові прилади у вашому будинку, на дачі, або ж обладнання на вашому підприємстві від перепадів напруги у міській мережі.