Реле напруги

Знайдено: 1 - 24 з 51 товар

Реле напруги – надійний захист вашої побутової техніки

Реле напруги у ЛьвовіПерепади в електромережі – не рідкість у нашому житті. Від цього найбільше страждають побутові прилади, які не витримують серйозних навантажень. Холодильник, який запрограмований на 5 років безперервної роботи, може вийти з ладу уже через 12-18 місяців. При цьому побутова техніка, яка зламалась через перепади в електромережі, не підлягає гарантійному ремонту.

Аби уникнути подібних ситуацій, варто встановити реле напруги. Це надійний і доступний по ціні засіб для захисту побутової техніки від перепадів в мережі. Реле відслідковує параметри щодо пониженої чи підвищеної напруги, а також її різкої зміни. Відсікач відключає навантаження і вмикає його в автоматичному режимі через заданий користувачем проміжок часу. Особливо актуальний такий прилад для чутливої електроніки, моторів, побутової техніки з двигунами (пральних машин, холодильників, насосів автономних систем опалення), пристроїв з імпульсними блоками живлення (телевізорів).

5 аргументів на користь реле напруги

Схемотехніка цього захисного приладу складається з мікропроцесора і електромагнітного контактора. Управлінська частина порівнює вхідні показники напруги з встановленими. При їхній невідповідності відключається від мережі. Коли встановлюються нормальні показники, реле відновлює живлення. Ви можете самостійно виставити робочий діапазон напруги шляхом налаштування пристрою відповідно до інструкції. Користуватись реле вигідно по таким причинам:

  1. Максимальна швидкість реагування – гарантія захисту техніки. При небезпечних коливаннях напруги, які можуть вивести обладнання з ладу, реле спрацьовує за лічені мілісекунди.
  2. Проста конструкція, яка забезпечує зручність експлуатації. Підключення  і монтаж не потребують професійних навиків. Достатньо дотримуватись офіційних інструкцій.
  3. Безпека – корпус виготовлений з самозагасаючого пластику. Це мінімізує ризик будь-якого займання і попереджає пожежу.
  4. Регульовані налаштування. Відсікач напруги має базовий функціонал, який дозволяє встановити межі спрацьовування приладу і час затримки на повторне включення відповідно до своїх потреб.
  5. Низька ціна. Вартість реле напруги для цілого будинку чи квартири потужністью близько 10 кВт складає кілька сотень гривень. Така ціна не йде ні в яке порівняння із потенційними збитками, які можуть завдати перепади в електромережі.

Встановлення у своєму домі реле напруги допоможе уникнути багатьох негативних наслідків. Це реальна економія часу, фінансів і зусиль.

Різновиди реле напруги

Асортимент відсікачів на ринку України доволі великий. Аби знати, яке реле напруги купити, варто ознайомитись з його різновидами. Залежно від способу підключення, прилад може бути представлений у вигляді:

  • вилки-розетки. Такі реле напруги призначені для захисту певного побутового приладу від мережевих коливань. Найчастіше вони підключаються до холодильників;
  • подовжувача. Це блок розеток (від 2 до 6 штук), які ви встановлюєте у зручне місце, і можете підключати до будь-яких електроприладів. Це надзвичайно зручне рішення для дому;
  • реле на DIN-рейці. Це найпоширеніший вид пристрою. Він монтується в електрощиті та здійснює захист всього обладнання в домі чи квартирі.

Якщо для вашої мережі властиві постійні перепади, краще купити реле напруги у вигляді розетки. В такому випадку захисне відключення буде спрацьовувати лише для чутливих приладів, а не всієї техніки в домі. Поспішайте замовити відсікач в інтернет-магазині electro100.com.ua. На нашому сайті представлений великий вибір одно- чи трьохфазних реле напруги за доступними цінами. Доставка здійснюється у такі міста, як Львів, Київ, Одеса та інші регіони України.