Генератори

Знайдено: 1 - 5 з 5 товарів

Купити дизельні генератори - доставка по Україні

Дизельні генератори – це прилади, призначені для створенняелектричної енергії в автономних та напівавтономних умовах, незалежно від центрального електропостачання. Генератори можна вважати автономними електростанціями.

Дизельний генератор складається з кількох складних агрегатів – дизельного двигуна, електричного генератора та системи, котра їх обслуговує. Дизельний генератор перетворює хімічну паливну енергію, яка згорає у циліндрах дизельного двигуна, в електричний струм, що виробляє електрогенератор.

Переваги дизельних генераторів:

  • широкий діапазон потужностей;

  • висока економічність та надійність;

  • тривалий термін експлуатації;

  • компактність та безпека;

  • високі екологічні показники.

До головних переваг дизельного генератора – варто віднести їхню потужність досить високу в експлуатації, автономність і портативність. Дизельні генератори успішно використовують в якості аварійних (резервних) джерел живлення там, де потрібне постійне та безперебійне електропостачання, що не залежить від перепадів у центральній електромережі. У цьому випадку генератор працює під час відключення або перепаду напруги в мережі.

Як вибрати генератор?

Вибір по фазно. Генератори розділяються на однофазні і трифазні. Однофазні генератори застосовують переважно для будинків або для різних робіт де немає можливості підключення від загальної електромережі. Трифазні використовуються в більшості для промисловості або на великих об’єктах господарської діяльності таких як: готелі, лікарні, але бувають винятки і успішно застосовують для житлових будинків.

Вибір потужності. Принцип за яким обирають потужність: мінімальна потужність генератора це сумарна потужність всіх підключених приладів плюс 15% запасу.

Сервіс. Важливо після купівлі генератора, щоб його правильно змонтували. При монтажі необхідно передбачити правильний вивід вихлопних газів а також потрібно зважити на шум, який буде створюватись під час роботи генератора, щоб підібрати місце його розташування. І ще потрібно знати де і хто, у разі необхідності буде обслуговувати генератор, під час гарантії і після її закінчення.

Якщо Ви вирішили купити дизельні генератори варто скористатись порадами професіоналів

Дизельні генератори відзначаються стабільною роботою, низькою вартістю отриманої електроенергії, швидкою окупністю та довговічністю. Наш інтернет-магазин дизельних і бензинових генераторів пропонує великий вибір електрообладнання за доступними цінами. Наші спеціалісти завжди раді допомогти Вам у виборі необхідних комплектуючих.