Перейти в каталог


 Стабілізатори напруги

Українські електромережі не відрізняються особливою якістю і стабільністю - в них часто спостерігаються відхилення від паспортних 220 вольт як в більшу, так і в меншу сторону. При цьому сучасна техніка вкрай вимоглива до якості електромережі - при просадках або скачках вона може вийти з ладу. Щоб захистити її від перегорання і поломок, рекомендується купити стабілізатори напруги від компанії «Елекс».

Характеристики стабілізаторів "Елекс"

Вас зацікавили якісні стабілізатори напруги в Україні? Компанія "Елекс" займається розробкою та створенням надійних, сертифікованих пристроїв з наступними характеристиками:

1. Потужність від 1 до 20 кВт, номінальна сила струму від 5 до 125 Ампер.
2. Час реакції від 20 до 100 мс (залежить від класу і моделі).
3. Типи ключів: тиристор і симистор, дублювання електронним реле.
4.Вирівнювання напруги в діапазоні від 100 до 325 В.
5. Власне споживання - не більше 35Вт.
Ціни на стабілізатори напруги «Елекс» безпосередньо залежать від потужності - чим вона більша, тим вище вартість. Тому не потрібно купувати стабілізуючі пристрої з великим запасом - додайте до номінальної споживаної потужності 20% і підбирайте відповідну модель.

Переваги стабілізаторів напруги в "Елекс"

Інжинірингова компанія «Елекс» займається розробкою і створенням сучасних, надійних стабілізуючих пристроїв, пропонуючи клієнтам широкий асортимент на всі випадки життя. До переваг нашої техніки відноситься:

1. Доступні ціни на стабілізатори напруги.
2. Наявність декларації відповідності, офіційна гарантія в 24-84 місяців, можливість обміну товару протягом 14 днів.
3. Детальні консультації. Якщо ви не знаєте, які купити стабілізатори напруги, то звертайтеся до менеджерів «Елекс» - вони дадуть відповідь на наявні питання і допоможуть підібрати товар.