Cтабілізатори напруги Елекс

Знайдено: 1 - 24 з 72 товару

Елекс – запорука надійності та якості на роки


Українське підприємство «Елекс» займається виготовленням надійних стабілізаторів двох типів - релейні і симісторні для однофазних та трьох фазних мереж. Продукція «Елекс» ідеально підходять як для побутового так і промислового використання. Ціни на пристрої нормалізації напруги безпосередньо залежать від їх потужності - чим вона більша, тим відповідно і вище вартість. Придбати стабілізатори «Елекс» ви можете на сайті магазину – «electro100».

Загальна характеристика

Підприємство «Елекс» - це надійний виробник якісних та безпечних стабілізаторів напруги. Весь модельний ряд даної марки виготовляють виключно з найкращих матеріалів та із застосуванням сучасних технологій. Продукція компанії сертифікована, а також відповідає всім стандартам на нормам ГОСТу.

До загальних характеристик продукції від даного виробника належать такі властивості:

  • потужність приладів складає від 1 до 20кВт;
  • номінальна сила струму – 5-100 Ам;
  • рівень вирівнювання напруги – 100-325 В;
  • тип ключа – симистор або тиристор з дублюванням електронного реле;
  • час реакції – 20-100 мс;
  • власне споживання електроенергії – не більше 35 В.

Симісторні та релейні моделі: класифікація та основні особливості

До симісторних моделей відносять:

  • «АМПЕР» - побутові 12-ступінчасті стабілізатори з потужністю 5,5-13,8 кВА (однофазні) і 16,5-41,6 кВА (трифазні). Точність стабілізації приладів складає ± 3,5%.
  • «ГЕРЦ М16» - побутові і напівпромислові стабілізатори високої швидкодії (20 мс). Пристрої даної серії мають 16 ступенів регулювання і працюють з допустимою похибкою 2,3%.
  • «ГЕРЦ М32» - прилади підвищеної точності (відхилення не більше 1%). Використовуються моделі даної серії для живлення побутової та промислової електротехніки. Характеризуються стабілізатори «ГЕРЦ М32» потужністю 5,5-22,5 кВА з 32 ступенями регулювання.

До релейних моделей відносять прилади стабілізації серії «ГЕРЦ-РЕЛЕ». Це побутові пристрої «економ-класу» на основі гібридної технології перемикання ступенів «реле + резистор», що знижує знос реле. Діапазон потужності таких пристроїв складає - 5,5-9 кВА. Крім того, моделі ГЕРЦ-РЕЛЕ додатково мають 9 ступенів регулювання.

Ознайомитись з асортиментом продукції сучасних пристроїв для стабілізації напруги ви можете на сайті магазину «electro100». Саме тут ви зможете замовити якісні та надійні стабілізатори напруги по доступній ціні та з доставкою в Україні.