Каталог товарів

Блоки безперебійного живлення

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 600 LED
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-600П
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 800 LED
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-800П
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-180/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ Lorenz Electric ЛІ-500С
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 1200 LED
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-1000П
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ПНК-12-300
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Home 700
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-300/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ Lorenz Electric ЛІ-800С
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-600/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ Volter™UPS-500
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-1500П
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ПНК-12-600
Швидке замовлення
ДБЖ LVT Оптимус-250
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 1500 LED

Блоки безперебійного живлення - основні особливості та критерії вибору

блоки безперебійного живленняДжерело безперебійного живлення (ДБЖ) дозволяє користувачеві подовжити роботу електротехнічного обладнання, що живиться від мережі. Такі пристрої використовуються у побуті, для забезпечення адекватної роботи котлів, персональних комп`ютерів, кондиціонерів. Але більшу розповсюдженість блоки безперебійного живлення отримали в підтриманні роботи серверів, радарів та складного медичного обладнання.

Купити блок безперебійного живлення можна у нас на сайті. Тут можна обрати необхідний пристрій, враховуючи його основні параметри. Але перед здійсненням вибору необхідно більше дізнатися про основні види джерел безперебійного живлення та зрозуміти, у чому полягають відмінності між пристроями.

Основні параметри

Починати вибір джерела безперебійного живлення необхідно з типу архітектури. Це може бути один з трьох варіантів:

  1. Безперервної дії - online-пристрої.
  2. Лінійно-інтерактивні -  Line-interactive.
  3. Резервної дії -  Standby або Off-line пристрої.

ДБЖ, що працюють в режимі On-line, вважаються найбільш сучасними, аніж інші пристрої.  При їх створенні були враховані помилки і обмеження в роботі більш ранніх типів джерел безперебійного живлення. Однією із переваг даного типу є можливість фільтрувати вхідний сигнал. Це дозволяє отримати найбільш прийнятні параметри - необхідну амплітуду на виході з пристрою. Також On-line пристрої дозволяють стабілізувати напругу, що попереджає пошкодження обладнання з-за її можливих коливань.

Більшість експертів вважають недоліком данного типу пристроїв високу вартість, але погоджуються з тим, що ціни на ДБЖ не перевищують витрати на придбання нового обладнання та відновлення втраченої інформації. On-line пристрої використовуються для підтримки роботи медичного обладнання, серверів, що обчислюють та зберігають велику кількість важливої інформації.

Лінійно-інтерактивний пристрій безперебійного живлення обладнаний стабілізатором напруги сходинкового типу. Завдяки його роботі користувач має можливість коригувати напругу на виході з пристрою. За формою, вихідний сигнал може бути представлений у вигляді звичайної або апроксимальної синусоїди.

Основним мінусом лінійно-інтерактивного ДБЖ вважають неможливість коригувати пікові значення напруги. При нормальній роботі джерела, значення частоти залишаються незмінними.

Резервні або Off-line пристрої є найбільш старими і простими у використанні. До переваг данного типу обладнання відносять широке розповсюдження та доступність. Купити такий блок може дозволити будь-який користувач звичайного стаціонарного компьютера або ноутбука.

Основна функція резервних джерел безперебійного живлення - швидке реагування на критичне зниження або відключення електроенергії і перехід на роботу від батареї.  Off-line ДБЖ подовжують функціонування пристрою на декілька хвилин чи годин (максимум). Цього часу має вистачити користувачеві для збереження важливої інформації та безпечного вимкнення обладнання.

Додаткові критерії

Крім типу архітектури пристрою існують ще декілька параметрів, які треба враховувати при виборі джерела безперебійного живлення.

  1. Тип кріплення. Класичні конструкції за типом tower можуть бути встановлені у будь-якій частині приміщення. У більшості випадків, це масивні конструкції.  Вбудовані пристрої характеризуються меншам розміром, але вимагають кріплення до спеціальної стійки. Для домашнього розміщення ідеально підійде перший варіант, а зєкономити місце в офісному приміщенні можна за допомогою другого.
  2. Потужність одна з основних характеристик пристроїв. Для визначення даної  характеристики необхідно підсумувати потужність усіх підключених пристроїв, перевести їх у Вольт-Ампери та додати 20-30% (резервна потужність).
  3. Форма вихідного сигналу. Обирати той чи іншій варіант необхідно, виходячи із пристрою, який буде підключено до джерела безперервного живлення. Пристрої, що забезпечують на виході чисту синусоїду, підійдуть для обслуговування газових котлів, електродвигунів, холодильників. Форма вихідного сигналу у вигляді апроксимальної синусоїди необхідна для нормальної роботи комп`ютерної техніки.
  4. Час роботи. Для збереження інформації на персональному комп`ютері та його безпечного вимкнення знадобиться всього 3-7 хвилин, у випадку аварійного вимкнення основного джерела живлення. Але існують пристрої, які потребують продовження роботи до декількох десятків годин. Тому час роботи ДБЖ - суто індивідуальний параметр, який залежить від типу технічного обладнання.

На час роботи суттєво впливають потужність та кількість акумуляторних блоків, що входять у склад ДБЖ. Для подовження роботи можна встановити додаткові блоки безперебійного живлення. Їх кількість залежить від необхідного часу роботи та можливостей ДБЖ.

Ціна джерела безперебійного живлення буде залежати від усіх вище перерахованих технічних характеристик, а також від виробника. Обладнання відомих фірм коштує дещо дорожче, але користувач отримує більшу кількість гарантій у разі неправильної роботи пристрою. Однак придбання пристрою від молодої компанії не означає гіршу якість. А навпаки допоможе зекономити кошти.